Перейти до змісту

Ось вам і ВНУ ім. Лесі Українки


ninel

ВНУ  

47 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

26 вересня 2007 року Президент підписав указ "Про надання ВДУ статусу Національного". І назвали тепер його ВНУ. Не знаю що буде ділі, але перевірки та заміни документів нам забезпечені (вже попередили). Але зато, вже може, і дипломи будуть мати більшу вагу :rolleyes: Час покаже. А Ви що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen, не дипломы, а взятки. раньше было за поступление кило денег, теперь будет два <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж что есть то есть... Вот почему я сразу на платный и пошел, правда в ЛДТУ <_<.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все політика!

Та нічого не зміниться крім назви в документах і, можливо, побільшає пантів.

нізащо ЛДТУ не проміняю <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж думка про взятки виникала, принаймні при поступанні. Але за 3 не повні роки навчання я ще не разу не платила, та якось і не вимагали. За винятком одного разу (1 курс екологія), але я так якось, автоматом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тільки не треба про "взятки" говорити. Той хто її давав ніколи не скаже що давав бо цим самим визнає себе тупим і нездатним вчитись, а розмови з серії "одна баба сказала" розраховані для продавців насіння соняшника. Я поступив сам і вже 5 рік вчусь. При вступі на магістратуру мав перший рейтинг на спеціальності, і що важливо за усі 5 років не платив за жоден залік чи екзамен. Радує зараз і те ,що закінчуватиму НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Звісно в кожному вузі є ті хто беруть, але тут діє принцип - не хочеш вчитись - плати, але коли не заплатив то не значить що не здасиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох ну терь маднячий универ шо аж дыханье перекрывает))

На счет взяток то в вДу можно и без них. Мне вообще обучение там немнога школу напоминает. както по-деццки все после политеха. Кароч скам эта новасть. Терь будут всякие нигеры и цунеры из гватемалы в Луцк приезжать. Бре...

Онли ЛДТУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як і більшість (на даний момент) важаю що нічого не зміниться... Як було довбане оцінювання яке ввели при болонській системі так і залишиться... ппц хто придумав 70+30=100, а не як у нормальних вузах відразу 100 за навчання і за екзамен 100... Лан як не вчився так і не буду вчитись :) ось таке Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тільки не треба про "взятки" говорити. Той хто її давав ніколи не скаже що давав бо цим самим визнає себе тупим і нездатним вчитись, а розмови з серії "одна баба сказала" розраховані для продавців насіння соняшника. Я поступив сам і вже 5 рік вчусь. При вступі на магістратуру мав перший рейтинг на спеціальності, і що важливо за усі 5 років не платив за жоден залік чи екзамен. Радує зараз і те ,що закінчуватиму НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Звісно в кожному вузі є ті хто беруть, але тут діє принцип - не хочеш вчитись - плати, але коли не заплатив то не значить що не здасиш

От справді, не треба говорити. Принаймі за всіх.

Я ДАВАВ ХАБАРЯ. Декілька разів. (можу написати скільки і за шо). За 5 неповних років в ЛДТУ давав 3 рази. І шо? Я сказав. І цим не визнаю себе тупим і нездатним вчитись.

Той хто тратить 200 баксів за місяць під час сесії - це одне, а той хто раз в рік заплатить - різні речі. В плані тупості і нездатності вчитися.

Радий за ВНУ. Часу їм і натхнення. Хай виховують гарних педагогів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той хто тратить 200 баксів за місяць під час сесії - це одне, а той хто раз в рік заплатить - різні речі. В плані тупості і нездатності вчитися.

Абсолютно згідний. Саме таких які тратять 200 баксів за місяць під час сесії я і мав на увазі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зміниться тільки напис.

а якість знань -- суумніви тєрзают мєня.

цікаво яку взятку дали за присвоєння такої дописки до назви універа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"За 5 неповних років в ЛДТУ давав 3 рази. "

них*я се! я только за последнюю сессию тебя переплюнул вдвойне. Хотя эт у мя только на той сессии траблы такие аццкие были а в целом редко) а мнение вдушников на счет взяток некомпетентно, деццкий сад у них..педагоги... хули можна говорить про универ где еще есть специальность "информатика")))) тут чиста палитика и тонкий расчед с материальными вложениями)) ктота купит се новый лексус))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"За 5 неповних років в ЛДТУ давав 3 рази. "

них*я се! я только за последнюю сессию тебя переплюнул вдвойне. Хотя эт у мя только на той сессии траблы такие аццкие были а в целом редко) а мнение вдушников на счет взяток некомпетентно, деццкий сад у них..педагоги... хули можна говорить про универ где еще есть специальность "информатика")))) тут чиста палитика и тонкий расчед с материальными вложениями)) ктота купит се новый лексус))

Зауваж, з 3 разів 2 платив за фізкультуру :) Ой, обманув, платив 4 рази. З такими рахунками завтра до 10 дойду :) Вчитись треба на перших курсах.

В принципі, думаю, що Луцьк просто доріс до того, щоб у міста був свій національний університет. ЛДТУ не тяне, лишається інший варіант. Все просто. Моя думка.

А про думки ВДУшників згідний. З нашим це просто непорівнюється, як це не прикро. Наскільки знаю, там і викладачі більшість до того не надто охочі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як і більшість (на даний момент) важаю що нічого не зміниться... Як було довбане оцінювання яке ввели при болонській системі так і залишиться... ппц хто придумав 70+30=100, а не як у нормальних вузах відразу 100 за навчання і за екзамен 100... Лан як не вчився так і не буду вчитись :) ось таке Імхо.

це точно. народ, скажіть от багато викладачів дає шанс набирати 100 балів на протязі семестру до заліку, чи тільки 70, а то і 60, а тіпа інші на самому іспиті доберете? У мене всі абсолютно заліки були по повній програмі, шо мені зовсім не подобається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. я тут читаю и понимаю, что поговорка "всяк кулик свое болото хвалит" - она как нельзя к месту.

кто учится в ЛДТУ - хвалит его

ВДУ (ВНУ) - за своих.

а если углубиться в историю - то ЛДТУ - всего лишь филиал Львовского политехнического института

туда в свое время поступать было весьма непрестижно.

ВДУ - Луцкий педагогический институт.

тут учились одни девочки. в основном из области.

Лучане, в основном, разъезжались на учебу по другим городам и даже республикам бывшего СССР

потому как не было толкового образования в Луцке

конечно, много изменилось, появились новые, "громкие" специальности

но преподавательский состав во многом остался тот, от СССР

поэтому, ИМХО, оба ВУЗа и сейчас с трудом тянут на звание университета.

хотя приятно, что у меня диплом об окончании университета, а не пед.института :huh:

назвать можно - как угодно... суть от этого мало меняется (это по теме)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, ось вам приклад попадання начальства ВДУ в правильне місце, в правильний час.

Ні для кого не секрет, що за право стати національним ВДУ і ЛДТУ давно боролись, причому варіантів було багато, вплоть до приєднання одного до другого в разі набуття національності :). Якщо ж один ставав національним, то для другого набуття такого статусу ставало чимось накшталт блукання їжачка в тумані (з одноіменного мультика).

Тепер згадаємо попередні вибори - БЖ пішов на явно ризикований крок, підтримавши яника, за це отримав відразу гроші на будівництво і обіцянку стати національним після виборів... але не все так сталось, як гадалось. Незнаю як там ВДУ ставилось до всіх тих перепитій, але штабу виборчого блоку яника там точно не було. от тепер, як кажуть, кожен отримав по "заслузі" за політичні погляди :) типу ми президенту почесного доктора, а він нам національний :)

моя думка, навіть два наших університети (об"єднані) не тянуть на національний, ні по викладацькому складу, ні по рівню знань, ні по гуртожитках, хіба може вже площ аудиторій нагребли в розрахунку на 1 студента по нормах національного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я в ВДУ платив... за Фізру (влом було на неї ходити після тренажерки і секції рукопашного бою :))... Но то фізра, а так всі 5 рочків відучивсь на державному і нікому ні копійки не заплатив... Ще й встиг там же з 3-го по 5-й курси сисадміном попрацювать, що дало безцінні навики і вміння... Що ж до рівня знань ,які там дають... Ну маловато їх... Шо сам вивчиш те і знатимеш... Але то певно всюди так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну вже другій рік вчиться в національному університеті. І не знаю чи то від статусу чи то ше з якої радості, але іпуть нас тут добре, а хто платить, той платить досить круглі суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что у нас никто не тянет на такое звание я полностью согласен. Ни ЛДТУ ни вДу. Хотя по большому у нас в старен вцелом система образования уже не та что была в СССР. сейчас чет средние между западной и постсоветской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что у нас никто не тянет на такое звание я полностью согласен. Ни ЛДТУ ни вДу. Хотя по большому у нас в старен вцелом система образования уже не та что была в СССР. сейчас чет средние между западной и постсоветской.

Можливо не погодишся, але як вчили програмістів на 3 і 5 курсах філософію так і учать, як вчили Медиків вищу математику так і учать, як працювали на старому обладнані, а на нове тільки дивились на картинках в підручнику, так і зараз дивимось на картинки у підручнику (який купили за власні гроші). Система освіти рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что у нас никто не тянет на такое звание я полностью согласен. Ни ЛДТУ ни вДу. Хотя по большому у нас в старен вцелом система образования уже не та что была в СССР. сейчас чет средние между западной и постсоветской.

Можливо не погодишся, але як вчили програмістів на 3 і 5 курсах філософію так і учать, як вчили Медиків вищу математику так і учать, як працювали на старому обладнані, а на нове тільки дивились на картинках в підручнику, так і зараз дивимось на картинки у підручнику (який купили за власні гроші). Система освіти рулить.

А мені здається, що матеріальна база краща на тому факультеті, де декан старається якісь гроші вибити. От здавалось землевпорядне обладнання дороге (може навіть дорожче ніж на всіх інших спеціальносях), а й нового вистачає, корпус гарний (біля 6 гуртожитка). І замітьте, ні кого по партах писати не тяне, автографи в WC розставляти. А я до того, що як до студента нормально ставитись, то й він тим же відповідити буде. Але може розподіл коштів і від перспектисності спеціальності залежить, тут я вже не в курсі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не это имел ввиду) а на счет мат. базы то лично я на своей специальности сильной недостачи ненаблюдал. и стенды новые (компы правда хреновые но впринципе сканают)... так то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж что есть то есть... Вот почему я сразу на платный и пошел, правда в ЛДТУ :).

мухаха :)))

ти в ЛДТУ на платному заплатиш більше, ніж за взятку при поступанні в ВДУ... того ше буш столи накривати викладачам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, перш ніж замінити назву університету, потрібно замінити викладацький склад, або хоча б ментальність людей(і викладачів, і студентів). Кафедри представляють собою певні "монопольні клани", із принципом - моя територія - що хочу, те й роблю. :) Одному викладачу не подобається студент, він йде на кафедру і "чмирить" студента, і інші починають активно підхоплювати. От і вилазить потім занижена оцінка на державному іспиті (це з особистого досвіду, але не про мене) - монопольний клан!!!

Стосовно студентів хочу сказати, що їм ще зі шкільних років треба "талдичіти"(розтлумачити), що халява і гроші батьків не пройдуть! Треба вчитися, щоб потім з гарними знаннями і з дипломом (навіть якщо він не червоний) можна було зайти на любу фірму, чи підприємство, чи в іншу державну установу з високо піднятою головою, сісти і продемонструвати все, що ти вмієш! ЗНАННЯ ЦІНЯТЬСЯ В ЛЮДЯХ, а не червонястість диплому чи назва вищого навчального закладу, в якому навчався.

Сама закінчила Волинський державний університет, за фахом лінгвіст. Я пишаюся своєю спеціальністю (хоча далася вона мені непросто), але нікому (навіть самому затятому ворогу) не пораджу поступати на прикладну лінгвістику у ВДУ (точніше ВНУ)!!! З викладацького складу там тільки 4 нормальних людини, все решта........ просто жах!!! Прикладні лінгвісти (випускники, та сьогоденні студенти), прийміть мої найщіріші співчуття!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...