Перейти до змісту

Ось вам і ВНУ ім. Лесі Українки


ninel

ВНУ  

47 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Прикладні лінгвісти (випускники, та сьогоденні студенти), прийміть мої найщіріші співчуття!!! :)

не принимается, точнее не согласен :)

чего нам сочуствовать? все пучком (тьху-тьху-тьху)

на жисть не жалуюсь.

выпуск 1997 года (первый выпуск прикладной лингвистики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене - "дай Бог кожному", але в душу то наср***! :D

вот ни разу. все воспоминания только положительные

хорошо было :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я напевно була поганою студенткою.... :) а вчитися то тоді хотілося.... але своїм ставлення викладачі до п"ятого курсу бажання геть зовсім відбили... Але довчилися!

Добре домучили, і, Слава Богу, що домучили! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прізвище чули, але на собі не відчули (і судячи з твоєї пунктуації - Слава Богу, що минулось...) :D в нас "своїх" вистачало... "молодих та енергійних".... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon А вот тут пжлауйста подробнее! Есть некоторые товарищи которым тока предстоит все кары небесные в виде пани Шпортенко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поняв....

які рєбята ?

я сам на 1-ому курсі :) того тільки починаю сам її вчити.. шоб знати шо робити... але дешо можу сказати...

про шо іменно треба ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тільки не треба про "взятки" говорити. Той

Радий за ВНУ. Часу їм і натхнення. Хай виховують гарних педагогів. :)

Золоті слова :)

зміниться тільки напис.

а якість знань -- суумніви тєрзают мєня.

цікаво яку взятку дали за присвоєння такої дописки до назви універа

ІМХО, В ВНУ ще багато факультетів не дотягують до рівня національного, проте є і дуже сильні факультети. В основному все залежить від викладацького складу. Думаю що з присвоєнням ВДУ статусу національного рівень корупції дещо знизиться, а хабарі зростуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мухаха ))

ти в ЛДТУ на платному заплатиш більше, ніж за взятку при поступанні в ВДУ... того ше буш столи накривати викладачам

а ты подумал про тех людей у которых реально в голове что-то есть??, они ХОТЯТ и могут учиться, но у них нет денег. А тот % который выделяется для бюджетников приходится на "тупорылое тельце с баблом" которому нах не надо та степуха, и ваще ему все по*ую. Если кого-то пропихнули на бесплатный, это означает что другой пойдет мимо, и всем плевать что он на золотую медаль школу закончил.

Интересная у тя философия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну вже другій рік вчиться в національному університеті. І не знаю чи то від статусу чи то ше з якої радості, але іпуть нас тут добре, а хто платить, той платить досить круглі суми.

а де, якщо не секрет?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ви ше певно не бачили Шпортенко ... викладачка з "культурології"... :)

Видели такую... И не только видели... :)

Ну да, есть у нее определенные шизоидные наклонности, не спорю :) Если откровенно - человек она больной (в прямом смысле)... :)

Но предмет свой знает, может поэтому не выгоняют (а может жалеют...)

Сам на первом курсе пересдавал ей зачет раза 4, уже практически новый год наступил, а я еще бегал ее искал по кабинетам...

Зато, судя по всему, это пошло мне на пользу, и экзамен в следующем семестре сдал на самую что ни на есть твердую "5" :) На экзамене бушевала немного, но по сравнению с некоторыми семинарами это еще ничего...

P.S. Окончил в 2004, то есть рассказываю о событиях 8-летней давности - может она изменилась сильно с тех пор, я не в курсе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну тоже Шпортенко учила... Тетка каг тетка :rolleyes: половине группы зачет автоматом выставила, может потому, что мы, информатики такие культурные были или хз... ну а те кто не попал в счастливую половину группы, то здавали долго ;)

З.Ы. Я в 2003-м закончил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это точно.... больная...

сидиш на парі і не знаєш чи сміятися чи шо робити.. бо вб"є :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І такий собі ліричний відступ

В рейтингу серед ВНЗ України явно перемагає ЛДТУ (68 місце) ВДУ, тепер ВНУ на 101 місці

Так що моє ІМХО нетому університету статус національного дали. Неподумаєйте, що я зацікавлена особа в цьому, я не навчаюся ні в одному ні в іншому університеті, хоча ще може і буду :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Не в обиду остальным, но я, пожалуй, соглашусь с "лирическим отступлением" Юрика :smile3: (хотя сам в ВДУ отучился, заметьте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мну вже другій рік вчиться в національному університеті. І не знаю чи то від статусу чи то ше з якої радості, але іпуть нас тут добре, а хто платить, той платить досить круглі суми.

а де, якщо не секрет?)

Національний Університет "Львівська Політехніка", Інститут комп'ютерних технологій автоматики та метрології, напрямок - комп'ютерна інженерія, якщо пощастить, то на 4-му курсі буду вчитись на Системному Програмуванні, якщо ні - комп'ютерні системи та мережі.

Такої відповіді досить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слыш ОУшен ну эт ты зря так похерил всех бюджетников. я бюджетник и поступил на своем уме без сраных взяток. Если б не поступил пошел бы роботать или в армию, и не платил бы за учебу так как не имею своих средств а грабить родителей я нихт хатеть. Не надо из бюджетника делать взяточника и расхлебая с правильными связами и энным колвом бабла. Возможно еще поступить на уме даже к нам в ЛДТУ, хотя и тяжело, хули там....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харе туфту молотити. У ВДУ дають бабло, і інколи не кісле, але там тіпа всі культурні, ніхто нічого не скаже, тільки чере знайомих-знайомого-рідних, і то тишком..нишком..вигнали одного зі скандалом, стали ще за шифру агентів ховатися.

З ЛДТУ ситуація ясна - брали, беруть і будуть брати...от тільки с кого і за що.. це вже інше питання...виникали непоодинокі ситуації коли ти реально рулиш вапрос і всеодно платиш бабло бо треба платить бабло за те що..викладач не дивиться на твої знання (ставить їх під сумнів, не сподобався, гнав беса і т.д).

Я бунтарь...і приходилося за це розплачуватися ....вся сесія обходилась, враховуючи пиво, ксерокси, бухалово і хабарі - 210-700 грн.

І мене саме більше бісило те...що дехто твої знання має в дупі, йому платиш і ставить трійку (зараз насрать на оцінку), а дибілкам, жополізам, гламурним сукам з пустими сферами для носіння волося пятірки....

Розповідь..Лотиш (ще за завкафедрою) приймає залік досрочно за 2 місяці до сесії літньої в Автокаді , субота 13-00, нікого німаз студентів і половини кафедри....накіряв йому, показав, й помилку допустиф (разрив в лінії був, тому і розріз не відзначало), спитав "Я перший здаю", відповідь "Більше в нікого не приймав". поморозився ставити. Зайшов в кабінет і дословно йому зарядив "Владислав Володимирович !! Ви ж реально бачили що я в натурі креслю"....бідолаха сказав що ставить 4, тільки на сесії. В понеділок взнаю що одна сучка з айкю 0% в нього здала на 5 баліфф саме в той саме час що і я....Коли ??? Де ??? Її ніхто не бачифф.... да це не важливо...її спіймали на цій піздьожі... і довго згадували...але 5 баліфф вона таки отримала, відать папа, мама, друг, родич, Отсос Петровіч...

Лади.. розхвилювався.. згадав несправедливість універську...дякую всім за Реквієм по Універу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО тему прикрывать надо...

я смотрю народ скоро вилками дуэлировать начнет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зиберс, маленькая поправка. не Владислав Володимирович, а Володимир Вячеславович)))) а историй таких как твоя я те только с своего опыта могу милиард рассказать, как и почти каждый в политехническом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слыш ОУшен ну эт ты зря так похерил всех бюджетников. я бюджетник и поступил на своем уме без сраных взяток. Если б не поступил пошел бы роботать или в армию, и не платил бы за учебу так как не имею своих средств а грабить родителей я нихт хатеть. Не надо из бюджетника делать взяточника и расхлебая с правильными связами и энным колвом бабла. Возможно еще поступить на уме даже к нам в ЛДТУ, хотя и тяжело, хули там....

а теперь еще разок, а лучше два,  прочитай то что я написал!! Если всеравно не поймешь то напиши в ПМ, объясню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. речь шла о присвоении ВДУ звания национального

2. переход на личности - просто дурдом

3. извините, но я, с позволения своего воспитания, как студент ВДУ (в прошлом), тему прикрою, потому как переход на личку - тут точно не нать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...