Перейти до змісту

Швидкий підзаробіток


Sola_R

Рекомендовані повідомлення

Є робота вантажника. Позмінно. Зміна триває 4 дні, з 8.00 до 20.00. З них година на обідню перерву.

Розрахунок на наступний день після закінчення зміни = 400 грн. Роботи за зміну багато.

Те ж саме для жінок. Робота прибиральниці. Традиційні роботи по прибиранню приміщень, миття підлоги протягом зміни, протирання поверхонь, тощо. Зміна триває 2 дні. з 8.00 до 21.00. З них година на обідню перерву.

Розрахунок на наступний день після закінчення зміни = 160 грн.

Якщо вам терміново потрібна "копійка" і ви не ледачий слабак, тоді - 050-155-66-57

Гарантія оплати кожної зміни. Нарахування здійснюється бухгалтерією підприємства, що залучає працівників на тимчасову роботу. Причина такої форми співпраці - сезон відпусток, дефіцит персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400 грн це за чотири дні роботи вантажних робіт, я так розумію? Яку саме конкретніше роботу потрібно виконувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за фірма де знаходится??

тобто можна одну зміну відробити і вс? можна, хоча можна і більше, до кінця липня...

одна зміна - 4 дні... 100 грн в день...

Що за запитання-яку роботу робити? вантажнику?... вишивати хрестиком... Звісно, вивантажувати...

що до деталей роботи - там висить номер телефону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за запитання-яку роботу робити? вантажнику?... вишивати хрестиком... Звісно, вивантажувати...

я думаю він запитував що саме вантажити, адже вантажити пісок з цементом і чай з піченьками, то різні речі!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда за 100грн в день пахати 12годин да ще напевно тягати прийдется щось тяжке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо тягати щось легеньке (в чому я дуже сумніваюсь), але "роботи за зміну багато" (це вказав автор в першому пості). І виходить 100грн за 11 годин роботи в день (1 година обід) :_04: . Мдя ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам терміново потрібна "копійка" і ви не ледачий слабак, тоді -

тоді йдіть і вкалуйте до сьомого поту одинадцять годин за сто гриваків???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам терміново потрібна "копійка" і ви не ледачий слабак, тоді -

тоді йдіть і вкалуйте до сьомого поту одинадцять годин за сто гриваків???

нехочеш не вкалуй, тебе ніхто не заставляє, а ось я перезвоню з понеділка, хош грошей мало платять зато зручно, поробив 4 дні і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен. вон тут люди платят по 400 гривен, чтобы разрешили тяжести таскать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопки натискати на форумах - теж робота! Тільки не оплачувана..

Кому платять за це - а кому ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...