Перейти до змісту

Шукаю болтики для кріплення монітора


frv

Рекомендовані повідомлення

Потрібно кілька болтів для кріплення монітора (стандарт VESA), хоча б 2 шт довжиною від 2 до 3 см, діаметр 3мм. Підскажіть, де можна розжитись на таке добро, бо на Варшавці і старому ринку не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось щось зрозумів?

В деяких моніторів на задній стінці є 4 дирочки (стандарт VESA), для з'єднання їх із стандартним заводським кріпленням. Болтики туди стандартні не підходять (крок різьби не той). От я і шукаю, можливо у когось валяються або хтось знає де продаються. Для наочності див фото.

post-1956-0-25349800-1372778094_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянув сьогодні в зад монітору :) - там звичайні М4. Навіть позакручував різні вінти з М4 для перевірки самого себе.

Тобто, діаметр 4 мм і різьба звичайна. (дірочка має, звичайно, 3 мм чистого отвору, але це різьба 4мм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене якась нестандартна різьба. Потрібен болтик з різьбою як на фото (маленький) тільки довший.

post-1956-0-57675900-1373099609_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дивно... по стандарту VESA немає таких (3мм я маю на увазі)... але на твоєму фото, певно, 4мм

Тобто, по різьбі підходять вінти, якими, наприклад, прикручуються вінчестери в комп'ютері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дивно... по стандарту VESA немає таких (3мм я маю на увазі)... але на твоєму фото, певно, 4мм

Опис може бути і неповним, бо взявши один такий болт і пройшовшись по точках з болтами на ринку всі продаці говорили, що то 3мм і таких у них нема, небуває.

Тобто, по різьбі підходять вінти, якими, наприклад, прикручуються вінчестери в комп'ютері?

так
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...