Перейти до змісту

Західний трейл. Тренування вечорами


Dgura

Рекомендовані повідомлення

вот и зря никто не приехал. выкатился по асфальту найнером, Дубенская -> Лыще -> Воротнев -> Верховка -> Романов -> Новокотов -> Зверев -> Гаразджа и домой. 55 км за два с половиной часа – не адепт Ктулху, просто кот Матраскин :smile3: дорога сухая, машин мало, ветра практически нет, не жарко и на ходу не холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 441
  • Створено
  • Остання відповідь

выезжаем сегодня в 19.00 - 19.15 от Леси если не будет сильного дождя. маршрут : Боголюбы -> Маяки -> Жидычин -> Озерцо -> Небижка -> Луцк. если не накатаемся, то сделаем круг через Липины. 100% асфальт. темп близкий к тренировочному. пол-девятого уже темно, так что фара+маячок обязательны!

Cthulhu needs You!

yzX7j.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субота 14.09.2013

Розкатка після ангіни

Театральна площа 17:00

Асфальтний матрас в сторону Білостока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю прокатиться сегодня. Сбор в 19 от Леси, выезд в 19.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першо-жовтневий трейл 1.10.2013

Біля Лесі на 19, 19.15 виїзд

Брати фари, їдем в темноті по лісах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до самого страшного леса не доехали, но вообще, шикарно прокатились, я считаю

ElOuP.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Східний трейл 3.10.2013

Київська площа, Збір на 19, 19.15 виїзд

Брати фари, їдем в сутінках по полях, лісах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

l4bsW.jpg

что в переводе означает – "кто сегодня в семь не приедет к Лесе на покатушку, того зохавает Ктулху"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дистанция около 35 км и примерно полтора часа в пути. фары, маячки, шлемы обязательно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніч, сухий всіяний жовтим листям ліс, туман в полі, молодий місяць вирина із-за хмар, небо в зірка... і 35км з 77.7кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув прикольно до з т А до повороту на Володимирську трасу за лісом після с.Тарасове на Забороль.

Можна було б і далі ноги і дихалка витримали б але потрібно було товар отримати.

Дякую всім ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я після покатушки ще на роботу повалив, також товар розвантажувати, загалом вийшло 45 км. ЯКБИ Ж ШИРШІ ПОКРИХИ :_03: БУЛО БИ ЩАСТЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy, да ты вообще силён! на топталках, в обычном прикиде, на дорожной резине. и отлично доехал :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Почав мінять гуму, і обидві камери на престу пробиті... а безкамерка вже знята, можу не встигнуть на 19-ту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Божественно проїхало, було аж 5-ть, одного відпустили на Володимирську трасу, в 4-е доїхало не без пригод ) то загубимо одного орієнтувальника, то я в десятий раз качаю переднє колеса (не встигли герметіка залить, а час був...).

З Яриком за півгодини буквально перед збором зробили мені безкамерку на рокетронах, (пороблено було, дві камери порвав, 3-и години промудохався), тепер буду літать.

Одразу почав капать дощик, але поїхали, і якраз посуху доїхали, як то кажуть головне вчасно звалить ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я успел за минуту до дождя! второй раз уже такое, на совпадение не похоже :smile3:

сегодня трейл просто эталонный. и его удалось даже записать, вот линк, правда я не выключил wifi и в результале получился небольшой глючок с куском трека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Dgura, як щодо відновлення тренувань. Можливо розпочнемо новий сезон???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...