Перейти до змісту

Проблема з підписом


FOX

Рекомендовані повідомлення

Таке діло намалювалися - неможу поставити собі підпис, який складає всього навсього два рядочки і один тег:

Дороги, пыль и пыль дорожек.

Музыка, лирика и ножик.

Форум мені видає таке повідомлення:

Спроби поставити підпис були вчора ввечері і сьогодні близько в обід

post-312-1190543153.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке діло намалювалися - неможу поставити собі підпис, який складає всього навсього два рядочки і один тег:

Дороги, пыль и пыль дорожек.

Музыка, лирика и ножик.

Форум мені видає таке повідомлення:

Спроби поставити підпис були вчора ввечері і сьогодні близько в обід

post-312-1190543153.jpg

Ну і що ти незрозумів, там же ясно сказано "Підпис занадто довгий" , може використовуватися тільки 50 символів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не натякаю на себе, але в мене підпис набагато більший і його не прибило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не натякаю на себе, але в мене підпис набагато більший і його не прибило.

Так коли ти його робив?!

А довжину підпису поміняли відносно недавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що незрозуміло: те що в одним можна більший підпис мутити, от як в маггота під, 80 символів а інші мають в 50 в містити. І проце неде не написано, що 50 має бути, а якщо і написано то десь так заникано, що і невидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хто не успел тот опоздал"

А про довжину пише коли робиш підпис, там є "Провірити довжину" і там вказується, що не більше 50 символів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що незрозуміло: те що в одним можна більший підпис мутити, от як в маггота під, 80 символів а інші мають в 50 в містити. І проце неде не написано, що 50 має бути, а якщо і написано то десь так заникано, що і невидно.

огранічєніє стоїть для всіх і навіть для Магота! Його поставили не так давно. А те що в нього підпис довший то він був зроблений колись так шо ти тут нічого не поробиш і топік можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ет чьо тема флуда? - Такі питання неоговорюються! Пролетів, тоді нех флудить :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну коли почалось плакання за аватари, то багатьом аватари побило, в кого більше 30 кб. На підписи така зміна не вплинула, бо це текст. А таке скорочення було застосовано для того, щоб ніхто не писав поему у підписі, то тепер навіть речення не кожне вмістиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...