Перейти до змісту

шукаю пораду ... ВОДА.


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

жив 24 роки на 1-шому поверсі .... не знав такої біди як ...."НЕМАЄ ВОДИ В НОЧІ" .... зараз на 7-мому ... і як в Попелюшки .... 00-05 .... ВСЯ ВОДА ПРОПАДАЄ .... цікаво ... хто як з цим бореться ..... можливо в когось є цікаві ідеї ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жив 24 роки на 1-шому поверсі .... не знав такої біди як ...."НЕМАЄ ВОДИ В НОЧІ" .... зараз на 7-мому ... і як в Попелюшки .... 00-05 .... ВСЯ ВОДА ПРОПАДАЄ .... цікаво ... хто як з цим бореться ..... можливо в когось є цікаві ідеї ....

В якому районі це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, але тільки з гарячою. Холодна - є. Стараємся всі справи, які зв'язані з гарячою водою - зробити до півночі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жив 24 роки на 1-шому поверсі .... не знав такої біди як ...."НЕМАЄ ВОДИ В НОЧІ" .... зараз на 7-мому ... і як в Попелюшки .... 00-05 .... ВСЯ ВОДА ПРОПАДАЄ .... цікаво ... хто як з цим бореться ..... можливо в когось є цікаві ідеї ....

В якому районі це?

Фуршет

набираємо в бутилки воду .... але це якось не по феншую .... думав може каністру 30-100 л над туалетом прикріпити .... і зробити розводку на кран і туалет ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо - відключають тільки гарячу воду. Можливо помиляюсь, але саме у родичів, знайомих - саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б не залежати від часу.... І душ часом прийняти, і чаю попити - не боятись що забула набрати воду в чайник... Але... маємо те що маємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 рази змити туалет . помити ноги і руки .... + 2 стакана і 2 тарілки .... десь 50л ... по вуха хватило б .... основна ідея полягає в тому щоб змити туалет .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключають тільки гарячу воду.

То вже як кому "повезло" :) В нас ніякої немає, а в сусідньому будинку і та і та є круглодобово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В епіцентрі - таких каністр є море. Не так давно, купував собі 25л, для миття авто - 70 грн ніби як. Пластмасова, з спеціальними отворами для віведеня кранів, шлангів, тощо. Але як на мене - теж не варіант, каністри вивішувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воду не відключають, просто зменшують тиск, і як правило, після 5-го поверху не хватає тиску піднімати воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас (Кравчука) також після 24 ніякої води не має, а на ГПЗ жили - була цілодобово.

ТС купуй бачок/каністру, краще щось плоске, на 50л монтуй її вище і май запас води.

Для більшої економії ще можу ось таке порадити та де його взяти незнаю

Wmsvy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на ГПЗ жили - була цілодобово.

угу,

и хорошо заполночь горячая есть, но не кипяток как обычно

p.s. некоторое время назад руководитель Луцкого ПриватБанка сурово обещал (по Аверсу) что холодная вода ночью будет обязательно!!! но я не запомнил толи в у всех, толи у тех кто пожаловался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на ГПЗ жили - була цілодобово.

угу,

и хорошо заполночь горячая есть, но не кипяток как обычно

p.s. некоторое время назад руководитель Луцкого ПриватБанка сурово обещал (по Аверсу) что холодная вода ночью будет обязательно!!! но я не запомнил толи в у всех, толи у тех кто пожаловался

Гаряча теж є всю ніч, але через відсутність циркуляції вона до нас не доходить.

Я кчастеньно після 00.00 приймаю душ і нічого завжди з гарячою. Просто лише хвилин з 10-15 доводилося зпукати. :)

"Хто живе на ДПЗ тому в житті повезло" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver а то хто ... і куди скаржитись =)))) .... дайош холодну воду по ночам .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жек не звертались?

І в водоканал звертались.... Щось у нас з насосами - на ніч один вимикають \вже незгадаю чого, але причину назвали\, а інший впринципі не може справитись... Хороша знайома з водоканалу сказала, що то безперспективна справа, добитись води нереально саме в нашому будинку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фуршет

Сусід!

хто як з цим бореться

змити туалет

Зливаю або всю воду з бачка, або частково, в залежності від... Приводів зливати всю воду більше одного разу за ніч практично не виникає.

помити ноги і руки .... + 2 стакана і 2 тарілки

Тримаю дві баклашки води.

А в цілому за 4 роки звик і особливого дискомфорту не відчуваю.

Але якщо є шанс ситуацію змінити, - я з Вами! Хоча в зміни не вірю, бо нічне відключення води в районі бере свій початок зі здачі житлових будинків району в експлуатацію (років 25).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...