Перейти до змісту

Територіальна громада Луцька.


Гість

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

На даний час спільними питаннями міста ніхто не займається. Так, депутати є, але спільні питання вони вирішують так, як потрібно особисто їм. Чому? Тому що на них ніхто не давить з боку народу. У нас нема можливостей їх контролювати, ми не можемо їх відізвати чи якось інакше вплинути, вони роблять що хочуть. Тобто воля народу не реалізується.

Звичайно, треба було б зробити так, щоб люди мали змогу впливати на свої органи влади. (цікаво, людина не може вплинути на свій орган :)) Можливо прийняти закон про відзив депутатів? Можливо. Але чомусь не приймається якось.

Так от, тер громади (ТГ) це структуризація народу і відбирання в теперішньої влади владних повноважень.

Тезисно, як воно має бути наскільки я розумію:

- започатковуються періодичні збори більшості жильців на найнижчому рівні (під"їзд, будинок)

- від цих зборів обираються представники на конференцію

- ця конференція засновує юр особу - ТГ.

- ТГ засновує (ст.140,143 конституції): заклади освіти, медичні заклади, правоохоронні органи (так так, ми, люди їм будемо платити і вони будуть робити те що потрібно нам, і їх буде якраз стільки як потрібно нам, а не Янику і Захарченку), розпоряджається землею і т.д., аж до введення паралельної безінфляційної валюти (не перевірено, але "чем черт не шутит")

Надалі сукупність територіальних громад домовляються між собою про утримування спільних правоохоронних органів, судів і т.д. Таким чином знизу доверху формується держава, яка буде всього лиш сервісною службою для громадян. Держава буде інструментом громадян, як воно і має бути.

Тобто створення тер громад - це важке, повільне повернення влади людям в ненасильницький спосіб, розтягнута в часі революція. По крайній мірі я так це розумію.

На даний же час міліція, прокуратура, суди, податкова (тобто органи влади, яка вроді би має належати нам) засновані ким? нами? Та ні, вони засновані кимось, на кого ми не маємо ніякого впливу.

Звичайно всі питання дискусійні, але апріорі ярими противниками ТГ всюди є люди при теперішній владі. Селяві.

Такі от сумні по-моєму справи, шановні жителі окупованих територій.

Можливо нам потрібно якось в цьому напрямку починати рухатись?

Опубліковано

Ідея чудова, але треба побороти наступне:

все класно, фінансування на створення хто буде забезпечувати?

Як встановлювати домофон - то всі раді, а як оплачувати - то одні інваліди <_<

Опубліковано

Черговий "проект" ледарів, які за рахунок організації певної кількості людей хочуть здобути локальний синдром "вахтьора".

Опубліковано

все класно, фінансування на створення хто буде забезпечувати?

Ну, за фінансуванням це до ПР на мітинги :). Тут треба говорити скоріше про вигоди, які будуть мати з цього люди починаючи зі зменшення квартплат (вже на етапі самоорганізації одного будинка) і закінчуючи швидким отриманням хороших земель, які зараз тупо крадуть.

очередная утопия
Черговий "проект" ледарів, які за рахунок організації певної кількості людей хочуть здобути локальний синдром "вахтьора"
це якщо підходити до справи формально, то дійсно так і вийде: підтягнуться бажаючі шось отримати (популярність, авторитет, гранти і т.д), все юридично правильно оформлять, а справи залишаться на місці, вони ж вискочать наверх.Тому до справи треба підходити враховуючи цей нюанс. На мою думку основне, на що треба звертати увагу - це періодичні збори жителів на найнижчому рівні: поверх, під"їзд, будинок. Юридичне оформлення, представники та їх конференції підуть в правильному напрямку, якщо будуть ці періодичні збори. "Лідери", що переймаються в першу чергу своїми інтересами мають автоматично знешкоджуватись (і не раз в 5 років, як зараз).Якщо вдасться запровадити такі збори (скажімо раз на місяць) це має докорінно змінити людей. Вони перетворять з населення (кожен окремо і спільні проблеми вирішують пройдисвіти) в громаду (разом вирішуються спільні проблеми).
А http://board.lutsk.ua - чим не територіальна громада?
Нажаль нема юридичного статусу -> неможливість керувати спільним майном та ще + анонімність і тролі.
Опубліковано

Вважаю що об"єднуватись треба навколо інтересів. Думаю що знайдуться ідейні організатори які зможуть об"єднувати людей без кошторисів і грантів. Прикладом є ситуація здається в Ратнівському районі. Там місцеві депутати проголосували за "покращення", а саме закрити лікарню. Люди збунтувались і організували підписи на відкликання своїх депутатів. Думаю що можна і в Луцьку об"єднуватись навкого спільних проблем. Представники ідуть до свого депутата і кажуть що треба вирішити таке-то питання. І якщо він не піднімає свою ж... то тоді треба братись за депутата. Наступний буде більш чуйним.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...