Перейти до змісту

Велопробіг на День Незалежності


difoto

Рекомендовані повідомлення

На волиньньюз случяйно замєтіл:

Спортивні заходи

Протягом 24-25 серпня у Луцьку триватиме відкритий шахово-шашковий турнір, також планують велопробіг вулицями міста, присвяченого Дню Незалежності України.

я нє в кугсє, но подумать можна.

Чи це взагалі доцільно? Хто буде їхать?

Я манав то всьо організовувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай Волыньньюз организовывает.

А я, надеюсь, в это время не буду в Луцке, вообще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це спорткомітет робить. Захід проводиться вже кілька років поспіль і кажись у ньому завжди брали участь АВЛ-шники. Хочуть, щоб захід зберігся.

Два велопробіги в рік - не так і багато, можна домовитись. Організовувати ніхто не просить, просять підтримати. А це не багато не мало - година часу і привід попить пивка потім.

Якось кулуарно мав бесіду стосовно цього із Тонконогом і Кравчуком. До речі, за кілька днів до велодня, Тонконог дзвонив мені і питав, чим допомогти. Особливо нічого не потребували, але було приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це воно і є.... просто вирішили змістити на день незалежності... х.з. чого. може того, що день прапора може попасти на будній день - це кепсько. А на день незалежності точно буде вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене з роботи відпускали без питань на День прапора, я й малу свою брав...

Цього року так само зроблю.. хай дітки у вишитих сорочках з прапорцями прокатаються.

І взагалі.. Пропоную підтримати !!

З.І. Ти більше.. що від нас треба тільки участь.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж не протів, я тіко ЗА!

До того ж, байк - це , напевне, єдиний вид транспорту, на якому можна побачити ВСІ міроприємства в ці дні, а їх, я так понів, буде немало! Захотів - у парк, захотів - назад на майдан, захотів - на Рованці пиво пити юшку готувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не бачив теми про цьогорічний, тому розміщу тут

У Луцьку через велопробіг перекриють дороги

11:53, Серпень, 15

0

Сохранить

Через велопробіг «Колесо здоров’я» у Луцьку призупинять рух транспорту.

Про це йдеться в розпорядженні луцького міського голови Миколи Романюка.

Так, обмеження діятиме 23 серпня із 10:30 до 11:30. Маршрут проляже через Театральний майдан (старт) – проспект Волі – Київський майдан – вулиці Дубнівську – Авторемонтну – Рівненську – проспект Волі – вулицю Шопена – проспект Перемоги – вулицю Винниченка - Театральний майдан (фініш).

Супроводжуватимуть велопробіг ДАІшники Луцька та карета "швидкої допомоги".

За матеріалами: ВолиньPost

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...