Перейти до змісту

Ашан-вилка та її ремонт


Рекомендовані повідомлення

Ось і ще одна тема про вилку :)

Ми з братом знайшли свої старенькі велосипеди, які в не робочому стані і вирішили зробити з двох, одного більш-менш нормального. Дойшли ми до вилки. Є ашан-вилка, про якийсь плавний хід чи ще щось навіть говорити не можна, якщо її зжимати єдине що чується це хрускіт піску, вирішив почистити, зняв резинові ковпачки з корони і як в сусідній темі болтики щоб вийняти ноги з штанів знаходились в самому низу ноги. Написав користувачу Ukrainec, він люб'язно вирішив допомогти мені з довгим ключем, але сьогодні коли мені захотілось заглянути ще раз туди я побачив там щось таке кругле, ніби заклепка якась, а ніби і ні.

Питаня як його зняти чи взагалі як розібрати вилку? :) Сфотографувати в середині ніяк не виходить.

Варіант купити нову не зовсім підходить, вирішили зібрати з того що є, щоб спочатку опробував тиждень і вирішив чи варто витрачатись на новий велосипед.

Gz7hN.jpg

HDT7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ойойой! Она же еще и Диск-Онли...

Вероятней всего, что неразбирается она. Заклепана навечно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А друга звичайна фіксована, просто хотілось амортизуючу, скоріше за все що прийдеться купувати нормальну, а то там ще проблеми з різьбовою рульовою, як її не закручуй, як не настроюй а всеодно при чуть більшому опорі руль буде провертатись незалежно від колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді закриваємо тему про цю вилку, є в когось якісь варіанти яку придбати вилку (бажано б\у) з діаметром штока 25мм та висотою десь 25см? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant,

"НОРМАЛЬНИХ" різьбових не буває.)

Різьбована вилка це та, в якої різьба зверху?

В нормальної вилки винос кріпиться до штоку вилки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перефразируем Лекса: нормальных амортизирующих вилок на дюймовый шток - не бывает :)

Возмите туда "нормальную" ригидную вилку поставте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підозрюю, що і рама там відповідна, ашановська...як і сам вел напевно... тому змісту ставити туди "нормальну" вилку не бачу... я б поставив би ту що є, жорстку вилку... і збирав би гроші на "нормальний" вел... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому і сенс що хотіли зробити хардтейл, так як в моєму рама нормальна без амортизаторів і т.д. а в нього ашановська.

Поставив жорстку вилку, всім дякую за допомогу. Ви найкращі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...