Перейти до змісту

Катнути 130 км.Луцьк-Лопатень-Цумань-Луцьк.


Діма

Рекомендовані повідомлення

Швидкість 25-33 км/год.Виїзд в 11.00,буду виїжати з Ківерець від зупинкі що біля озера Комсомольське яке знаходиться біля траси відразу.

Швидкість 25-33 км/год.Виїзд в 11.00,буду виїжати з Ківерець від зупинкі що біля озера Комсомольське яке знаходиться біля траси відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло!!!Тема нікого не цікавить,можна закривати.

звісно, посеред тижня такий виїзд, всі на роботах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, в принципі, не проти!

Але:

1) Невідомо якою буде погода. Після сьогоднішніх (прогнозованих) дощів ліси будуть всі в калюжах

2) 11:00 - не занадто пізно? Краще ж виїхати раніше, щоб в 2 ночі не вертатись :)

А траса? Яке розподілення грунт/асфальт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, в принципі, не проти!

Але:

1) Невідомо якою буде погода. Після сьогоднішніх (прогнозованих) дощів ліси будуть всі в калюжах

2) 11:00 - не занадто пізно? Краще ж виїхати раніше, щоб в 2 ночі не вертатись :)

А траса? Яке розподілення грунт/асфальт?

в 11 пізно? маршрут 130км за 4години можна заїхати.

Дорога там файна, асвальт скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, в принципі, не проти!

Але:

1) Невідомо якою буде погода. Після сьогоднішніх (прогнозованих) дощів ліси будуть всі в калюжах

2) 11:00 - не занадто пізно? Краще ж виїхати раніше, щоб в 2 ночі не вертатись :)

А траса? Яке розподілення грунт/асфальт?

в 11 пізно? маршрут 130км за 4години можна заїхати.

Дорога там файна, асвальт скрізь.

може я щось не розумію, але такі оптимістичні сподівання на попутний вітер і швидкість 32 км/год привертають увагу.

не забудьте відписатись по результатам - час+відстань )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідній темі автор написав: "Чому завжди одні поля і горки,можна катнути в сторону Маневич,лісів до фіга і джерельна вода."

Звідси випливає його бажання проїхатись по лісам :)

Якщо ви збираєтесь 130км за 4 год їхати, то я пас. 4 години валити з середньою 32,5 на МТВ по асфальті - сумнівне задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхати будемо завжди асфальтом,швидкість не менше 25,грутнтовок та гравійок не буде.В 11.00 біля озера Комсомольського що в Ківерцях,вам ЛУЦЬКИМ ВИЇЖАТИ РАНІШЕ ПОТРІБНО.Їдемо до Журавич,там магазин можна зкупитись,в Лопатні багато комарів,можна пожарити щось,є озеро та бесідок хватить всім,потім прямуємо до Цуманя а там і траса недалеко Рівне-Луцьк і прямим ходом до Луцька.Так що хто за вирішуйте,якщо дощ відміняється поїздка,буду чекати 20 хв,нікого не буде поїду сам.Джерел там немає,тільки в Журавичах є кран з водою але незнаю чи її можна пити.Я мав на увазі по лісах це по трасах в районах Маневицьких лісів.Ще буду організовувати поїздку на озеро Світле...Тему створю на наступній неділі.

До 18 години справимся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Журавичах є унікальне цілюще джерело ( пост #5 ) http://board.lutsk.ua/topic/93572-dzherela-volin/#entry1052445273

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому такі сумніви,якщо в 11 виїжати з Ківерець,в 12.45 будемо в Лопатні,з Ківерець до Луцька 113 км виходить якщо їхати цей круг.

ОDZER дай точні координати на це джерело.Я знаю ти там був)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь я дивний.. думав, що проїхатись по лісах.. і п-чити 130 км асфальтом.. це трохи різні речі. :0159::_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому такі сумніви,якщо в 11 виїжати з Ківерець,в 12.45 будемо в Лопатні,з Ківерець до Луцька 113 км виходить якщо їхати цей круг.

ОDZER дай точні координати на це джерело.Я знаю ти там був)))

поки ще я там не був, але місцеві про це джерело мусять знати

Наскільки мені відомо, біля Журавичів є родовище бурштину, я думаю, там запросто можна знайти бурштин вздовж дороги.

А в Лопатені музей партизанської слави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все закінчилось добре,їздили і дуже круто поїхали а там хтось нив що не встиннемо хай далі ниє.Не всі їздять так як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...