Перейти до змісту

Bukovel Bike Park


Driver

Рекомендовані повідомлення

Може хтось їздив на Bukovel Bike Park?? Хто що чув?

Зимою їжджу на лижі в Буковель регулярно. А літом на велі там не катався ще.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rbp1a-Ig6eY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так захотілось проїхатись десь, але потрібний більш бюджетний варіант, наприклад в Гаразджі в лісі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС.. зверни увагу на вели які там використовуються.)

Я бачив, там звичайне КК ще катають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то тільки на відео такі вели.

знаю цього року на прокаті там хардтейли Cube Flying Circus? Dropzone, AMS/

cube-ams-pro-100.JPG?0

flying_circus_b1.jpeg

big_velosiped_cube_drop_zone_2867.jpg

174355335.jpg

Головне що в гору не треба наярювати) а там вже спустишся.

Тільки цікавить наскільки велика крутизна спусків.

Чув там прогулочні маршрути роблять, вони ж не мають бути крутими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прошлом году поздней весной до обеда докатывал сноуборд и сноублейды на 2 трассе, после обеда брал на прокат байк. Помню все друзья взяли самые простые байки, но я как ярый экстремал, и учитывая мой стиль катания - взял как раз Куб.

Под конец заезда сломались задние тормоза... хорошо, что ничего не сломал, но сам заезд был полон веселья и приключений :_07:

По поводу крутости склонов, то в тот период велотрассы были еще закрыты, но когда я выезжал на лыжах на некоторые из них, то они показались довольно пологими, хотя может просто попался такой участок.

Для тех, кто любит размеренный стиль катания, даже без трасс найдет, где можно покататься, грунтовых дорог вблизи гор хватает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто буваю там саме з велосипедом, не скажу шо там сильно страшно їздити але не просто. На велотрасах які ідуть від витягу №2 дуже багато корнів, нахил трас для велосипедів непоганий педалі крутити не прийдеться. Прокатні велосипеди для цих трас трохи слабенькі, вони більш для прогулок по місцевим мальовничим містям. Якщо є власний велосипед і є бажання покатати по горам то вже краще їхати в Пилипець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kooper, а катають по лижних трасах (2а, 2б, 1, 5) чи змінені?

по самих лижних трасах не катають, є підготовлені велотраси біля спусків 2а та 2б. Ще є три траси з підйомника №5 але туди можна попасти тільки на своїх двох ("ІІ" "00") :). За трасу на якій проводять змагання по "КК" мало що знаю бо там ще не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ось таке відео, чесно, від перегляду просто неймовірні емоції і все в середині застигає, ось так би проїхатись (доречі зверніть увагу та оточюючі гори, які вони мальовничі!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ось таке відео, чесно, від перегляду просто неймовірні емоції і все в середині застигає, ось так би проїхатись (доречі зверніть увагу та оточюючі гори, які вони мальовничі!)

класс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є бажання відвідати цікаве дійство? Чи можливо прийняти участь? В цей період 21-23 червня має ще проходити змагання по крос-кантрі.

afdark_new1-1024x682.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є бажання відвідати цікаве дійство? Чи можливо прийняти участь? В цей період 21-23 червня має ще проходити змагання по крос-кантрі.

Ухти! Дякую за інфу. З 21-го буду в Буковелі, жаль що без вела, хоч подивлюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...