Перейти до змісту

Вугрі Світязькі


Absent1985

Рекомендовані повідомлення

Продам заморожених Світязьких вугрів зараз в наявності 40кг. Ціна 220грн. 1кг

тел. 0501757185

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що це Польща, не ведіться сам попався був... тим більше що мороженні це точно Польща...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відомо, що вугор нереститься в далекому Саргасовому морі, після цього гине, а личинки за течією мандрують до берегів Європи майже три роки. І ось, кажуть, що по каналах з Балтійського моря вугри дістаються в Шацькі озера, де живуть їх предки.

Наскільки це відповідає дійсності, вченим видніше. Достеменно лишень відомо, що тепер вугри потрапляють з країн Прибалтики, Польщі в... замороженому вигляді, складені в ящиках по ранжиру. Надалі їх розморожують, коптять і після цього вони становлять конкуренцію аборигенам — світязьким вуграм.

Вугор на шацькому базарі має польський присмак

http://www.volynnews.com/news/volyn/vuhor_na_shatskomu_bazari_maye_polskyy_prysmak/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останнє Світязь вугрем запруднювався в 70-х роках. При таких масштабах продажу які є сьогодні, до Світязя мають бути прориті вуграми метрополітенні тоннелі з Саргасового моря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора вже це питання підняти на рівні області.Світязькі вугри - таке саме надбання Українита Волині, як Бургундське шампанське для Франції, чи там сир Пармелат для Італії.

Де наш доблесний слуга народу Падлиця.?В Швейцарії не подають вугрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер дещо поясню: кум займаєтся підводним полюванням і зараз час коли ще не висока трава і легше бити вугря. З замороженим можу привести і живих, а хто не вміє розрізняти Польских від Світязьких то навіщо ця дурнувата мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браконьєрничаєте з кумом ??? "Світязьких вугрів зараз в наявності 40кг" та "А тепер дещо поясню: кум займаєтся підводним полюванням і зараз час коли ще не висока трава і легше бити вугря" - це як розуміти ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий в Шацьк регулярно в сезон возить ящиками морожених вугрів з Польщі або Німечини, бо каже світязьких вже маєже немає або якщо є то малі.

Тепер я поняв, світязьких угрів всіх вивозять в Луцьк :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ТС викресліть з назви Світязьських - пропаде срач і можливо таке відбудеться успішний продаж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ТС викресліть з назви Світязьських - пропаде срач і можливо таке відбудеться успішний продаж ;)

В мене вже давним давно є невеличка кількість постійних кліентів к Києва і Тернополя, просто тему створим бо думав набити клієнтів у Луцьку, бо вугрі є постійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VQtukKm1nrk.jpg

Браконьєрство це не є добре. Крім нього є ще багато способів заробити. Задумайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... легше бити вугря. ...

... просто тему створим бо думав набити клієнтів у Луцьку, ...

Битка не зламається? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут поряд зі міною сидить корінний мешканець села Мельники, читає цю тему і сміється.... які нафіг морожені Світязькі вугрі?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ТС викресліть з назви Світязьських - пропаде срач і можливо таке відбудеться успішний продаж ;)

В мене вже давним давно є невеличка кількість постійних кліентів к Києва і Тернополя, просто тему створим бо думав набити клієнтів у Луцьку, бо вугрі є постійно

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...