Перейти до змісту

шукаю де купити рації


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Раптом на фірму припекла потреба придбати 4 рації "на вчора"

Де в Луцьку таке можна побачити, пощупати, проконсультуватися, придбати?

Дякую

Цікавить найбільше "в наявності", бо горить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які саме тобі потрібні рації? Частота, потужність ?

в Епіцентрі

а де там саме шукати? який відділ?

Колись там вітрина біля автобарахла стояла, з Президентами, здається, автомобільними. Зараз може і нове щось з"явилось. Давно там не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уявлення не маю що конкретно мені потрібно, я з раціями не стикався взагалі аж ніяк

Мені поставили задачу "треба щоб 4 людини чули одне одного в радіусі десь кілометр, плюс подовше тримали батарейки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілометр в межах міста то троха є, звичайні "побутові" на 430Мгц, які продавались на кожному кроці, малоймовірно що будуть стабільно тримати зв'язок. Треба щось більш низькочастотне і потужніше.

Як варіант можна запитати в укрчастотнагляді, не знаю як зараз, але раніше всі точки продажу такої техніки як і сама техніка реєструвались там, думаю вони можуть щось підказати. Ну і відповідно скоріш за все буде потрібний дозвіл на використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кілометр в полі то можна практично будьякі недорогі радіостанції на 446МГц. Раніше часто такі попадались на ринку, де торгують різною малою побут. технікою, можна ще в рибацьких магазинах глянути. Дозволу непотрібно.

На практиці тестували дві недорогі мотороли (модель не помню), то витягали майже 2км на пересіченій місцевості (дерва, перпад висот, без прямої видимості).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як купиш - поділися ссилками і цінами. Хочу собі прикупити, для поїздок на лижі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В телефорумі (на Кравчука, за Мадотом) якісь Кобри були на 433 мгц. Не знаю чи зараз є, давно не заходив до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці, там де торгують мобільними телефонами, сам там колись купував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...