Перейти до змісту

Скільки може коштувати велосипед


biter

Рекомендовані повідомлення

post-3126-0-84070100-1370246792_thumb.jp

Перекидка передня: SHIMANO TX50

Задня: SHIMANO TOURNEY TX35

Манеткі: SHIMANO REVOSHIFT INDEX RS35

Касета: SHIMANO MF-TZ20

Яка реальна ціна такого нового велосипеда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прдати чи купити?

Якщо продати то гривень 700.

Якщо купити то ну його нах.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1400-1800 такі продають на різних сайтах. Нещодавно зондував цю тему.

1000-1100 грн

Можливо це минулорічна ціна, бо я ще кілька років назад дивився (десь до кризи) на ринку вони були по 120-140$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1400-1800

:0159:

мене вот питання цікавить, нахрена за такі гроші купувати підвіс з неробочою підвіскою, ще й стальний, вже тоді краще алюмінієвий хардтейл беушку, десь в гілці продажу продають панасонік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1400-1800

:0159:

мене вот питання цікавить, нахрена за такі гроші купувати підвіс з неробочою підвіскою, ще й стальний, вже тоді краще алюмінієвий хардтейл беушку, десь в гілці продажу продають панасонік

Ну "бевешка" це лотерея, а цей ще мо троха поїздить ;)

:0159:

мене вот питання цікавить, нахрена за такі гроші купувати підвіс з неробочою підвіскою, ще й стальний,

Для "дікіх браскров с гор" і дивитись з вершини гори, як розлітаються в низу запчастини в різні сторони.

А серйозно, то в мене сусід купив сину на 2тижні раніше за мене подібного. Дивлюся з вікна, як малий його тільки не "вбиває" по двору, я собі такого не дозволив би, а він все ще їздить! Мені чесно було б шкода купувати щось дорожче для таких покатушок. Підросте малюк, зрозуміє, тоді і можна купувати щось серьозне.

Кожен товар має свою аудиторію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "реальна ціна".

Якщо за скільки ти зможеш продати його (нового), то гривень 700 і ще прийдеться довго шукати покупця.

Якщо "за скільки грошей я можу зараз вийти і купити такого нового" то мабуть 2000 грн. (да, воно того не варте, але тим не менше саме стільки просять зараз за таке дрантя в магазинах будматеріалів та в продуктових супермаркетах. Сам припух коли побачив в Епіцентрі цінники на ашанах... колись там стояли ашани по 777 грн, а зараз на них ціна 2000, 2700 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "бевешка" це лотерея, а цей ще мо троха поїздить

не думаю, що беушний Діор проїде менше ніж новий турней. Крім того в ашанах неробоча підвіска ще й нормально ваги додає.

Вчора був в Епіцентрі, пробував прогнути її, так і не зміг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "бевешка" це лотерея, а цей ще мо троха поїздить

в нас в Рівело до Ігрека тьотка привела на сервіс НОВИЙ велосипед куплений в Епіцентрі.

заплативши за заміну і сервіс, щоб велосипед хоч якось почав їхати, вона сказала: "мдя... краще б я зразу тут у вас велосипед взяла"

Після того як в реанімацію НОВОГО ашана ти вбухаєш гроші, щоб він зміг виїхати з магазину, він так і залишиться ашаном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "бевешка" це лотерея, а цей ще мо троха поїздить

не думаю, що беушний Діор проїде менше ніж новий турней. Крім того в ашанах неробоча підвіска ще й нормально ваги додає.

Вчора був в Епіцентрі, пробував прогнути її, так і не зміг

А ти часом пройдись і подивися на той б/в "діор" який продають на секондах за такі гроші, краще новий "турнео". Я свого теж з б/в купував, тому й бачив.

Хоч я при покупці б/в був далеким від велосипедів (але трішки розбираюся в механіці), то як побачив свого, в якому стані були деталі в порівнянні з іншими, думати не став, купив і все. Хоча збирався вже купувати якогось "Хаманча" за 2000-3000.

Ну "бевешка" це лотерея, а цей ще мо троха поїздить

в нас в Рівело до Ігрека тьотка привела на сервіс НОВИЙ велосипед куплений в Епіцентрі.

заплативши за заміну і сервіс, щоб велосипед хоч якось почав їхати, вона сказала: "мдя... краще б я зразу тут у вас велосипед взяла"

Після того як в реанімацію НОВОГО ашана ти вбухаєш гроші, щоб він зміг виїхати з магазину, він так і залишиться ашаном

Ну можливо їй не повезло.

Я кілька літ назад практикувався і їзді на такому ж, і нічого. Знаю власника, так він на ньому вже 10 років в літку, в хорошу погоду, щодня на роботу їздить і лише раз міняв його "фарш". Все залежить під потреби на які ти береш, як будеш їздити, як будеш його доглядати, хто буде на ньому їздити.

У відповідь ТС: http://velozona.luts...s/mtb/texas-26/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-9214-0-46635900-1332612621_thumb.jp

post-9214-0-38238600-1307823081_thumb.jp

post-9214-0-04843700-1307823131_thumb.jpЯ на такому відкатав 3-4 роки.Їздив літом. Тоді купив ще за 900 грн. Задній аморт робочий був, з регулятором жосткості. 21 швидкість. Ну рама стальна була, накат не дуже. Відїздив. І продав за 600 грн.

Якщо нормально катати, не гробити, то і працювати буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого брата такий, прошлого року вирішили проїхатись трошки по Луцьку, по приїзду додому велосипед отримав з ноги в раму так як не вистачило нервів кататись на ньому :) А цього року взявся за розум, вирішив всього перебрати і зробити щось толкове, але от що з того можна зробити я не уявляю. Стальний, важкий, поржавілий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відписався. продавати не планував і купляти тепер теж не буду)

пропонували привезти новий із-за кордону за ~2000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бери велосипед з "амортом", "амортизаційною вилкою", "дисковими гальмами"... якщо ціна нового менша 1000 доларів.

За Б/В підвісну раму просять від 300 доларів...

За 2000 грн я б взяв велосипед на глухій вилці, і вібрейках.. їздив би він і прослужив в рази доще за цей муляж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2000 грн я б взяв велосипед на глухій вилці, і вібрейках.. їздив би він і прослужив в рази доще за цей муляж.

крім сроку служби і роботи компонентів, ключювою відмінністю ашанів є те, що це "безрозмірні підросткові велосипеди"

в них немає поняття розмір, ростовка, геометрія.

вони продаються в єдиному розмірі, а стиль їзди потім називається "єхалі медведі на веласіпєді".

якщо цирковий велосипед перебрати на XTR по кругу він все рівно залишиться цирковим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...