Jump to content

Туроператори


Recommended Posts

Народ, діліться інфою... хто знає нормальні турагенства? Основні критерії: висока відповідальність і широкий спектр послуг: оформлення віз, замовлення квитіків і звичайно якісна медична страховка. Бажано звичайно почути рекомендації з власного досвіду: куди їздили, як швидко оформлялася заявка, яке обслуговування і т.д. Думаю ця тема була б актуальною не тільки для мене.

Link to comment
Share on other sites

Аккорд-тур. Їздили в Хорватію через Угорщину. Дуже сподобалось. Продумана програма.

Тільки автобус Неоплан уже старенький був (кондиціонер почав нормально працювати тільки в Загребі). І в автотур не беріть останні місця, краще відмовтесь від того туру. Просидів там 3 години і мені вистачило. Всі враження будуть змарновані.

Недоліки

1. І про ті ж місця. Замовляли тур на 2 за 3 тижні, а нам дали останні місця. ХОЧА після нас ще замовляли той тур одесити і в них були передостанні місця. Це недолік. Благо, якась пара відмовилась від туру і ми пересіли.

2. Зустріч у Львові перенесли з 9 ранку на 8 і це за 3 дні до відїзду. А якби я уже квитки купив? Про таке, я думаю, потрібно зарання попереджати.

Шо згадав. А так, як виїхали зі Львова претензій не було. Все сподобалося.

Link to comment
Share on other sites

Міст-тур. Ездили в Краков на выходные. Отличный автобус, хорошая гостиница, присутствие свободного времени.

Слобода-тур. Летали в Египет. В "Борисполе" агент с ваучерами появился даже раньше назначенного времени, в Табе встретили, на автобус посадили, в гостинице поселили, отдельный стенд с координатами представителя фирмы в гостинице был, претензий нет :)

Обе поездки я покупал через Ирочку Калис в "Магазине горящих путевок", который напротив ЦУМа, у собора. :)

Link to comment
Share on other sites

Народ, велика вдячність за інфу. Ще було б зовсім супер якби просвятили трохи на рахунок цін. Цікавлять ціни на тури в Хорватію та Краків.

Link to comment
Share on other sites

Краков:

Стоимость тура на одного человека - 55 евро+150 грн.

В стоимость входят: проезд (от Львова до Кракова и обратно), ночлег и завтрак в гостинице (***), екскурсия по городу, страховка.

Дополнительно оплачивается: билеты в аквапарк в Кракове (8-12 евро в зависимости от длительности пребывания), билеты в соляные шахты в Величке (10 евро), любое другое питание и напитки.

Если точнее говорить о материальной стороне, скажу так: помимо заплаченных 110 евро+300грн (за двоих), мы брали с собой что-то около 100 евро на расходы. Хотя если не заходить на границе в duty-free, как это делали мы; не покупать много сувениров, как это делали мы; не покупать кучу всяких вкусностей, как это делали мы; и т.п. - то можно обойтись сущими копейками. Хотя если ехать и во всем прижиматься - то зачем такой отдых? ;)

Короче, нам с женой понравилось, довольно романтический уикенд получился :)

Link to comment
Share on other sites

Хорватія. 450 євро + 25 віза. І там на 3 екскурсії на одного потратили 150 євро. Харчували сніданок і вечеря. Ше плюс кишенькові відпочинкові витрати.

Брали путівку в Галопом по Європах.

Link to comment
Share on other sites

Сенкс! Серед всіх туроператорів чомусь схиляюся саме до "Галопом по європам". Може тому, що вони розрекламовані найбільше... Але їм і репутацію втрачати найгріше... Всім велика дяка за інфу :D

Link to comment
Share on other sites

В Луцьку є чудова турфірма "Валерія"

В Рівному "Александра"

Я і всі мої знайомі і родичі про них тільки позитив!

Link to comment
Share on other sites

В Луцьку є чудова турфірма "Валерія"
А якшо детальніше про цю фірму і про відгуки... куди їздили, якке ставлення при обслуговуванні, наскільки точно виконувалось те, що було обіцяно?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...