Перейти до змісту

Допоможіть придбати пилесос


Рекомендовані повідомлення

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

При усьому багатсві вибору іншої альтернативи немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

Продаючи миючі пилососи та з аквафільтрами завжди радив двічі подумати, а ще краще купити два пилососи - один миючий для генеральних уборок і простий для міні-прибирань. Коли радість від покупки проходить, то жінкам стає лінь совати за собою таку бандуру під час звичайної уборки, коли, наприклад, дитина крихти розсипала на коврі і треба їх прибрати. Віником по ковру не дуже зручно, а заливати воду в фільтр, а потім мити той фільтр і пилосос через жменьку крихт... От і виходить, що вдома стоятиме дорогущий, супер-пупер наворочений миючий пилосос з аквафільтром, а жінка мете віником.

Мішковий чи колбовий пилосос може стояти в готовому для роботи стані весь час, на відміну від миючих і аквафільтрових. Взяв, чмихнув по ковру і знову в куток, поки мішок чи колба не заповниться. Раз у місяць замінив мішок (одноразовий) за 10 секунд і знову забув про пилосос, чи витряхнув багаторазовий, чи висипав колбу - потрібне підкреслити. В колбових, правда, є свої "мухи". Ну але вибір вже зроблений. І не кажіть потім, що не попередив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

Продаючи миючі пилососи та з аквафільтрами завжди радив двічі подумати, а ще краще купити два пилососи - один миючий для генеральних уборок і простий для міні-прибирань. Коли радість від покупки проходить, то жінкам стає лінь совати за собою таку бандуру під час звичайної уборки, коли, наприклад, дитина крихти розсипала на коврі і треба їх прибрати. Віником по ковру не дуже зручно, а заливати воду в фільтр, а потім мити той фільтр і пилосос через жменьку крихт... От і виходить, що вдома стоятиме дорогущий, супер-пупер наворочений миючий пилосос з аквафільтром, а жінка мете віником.

Мішковий чи колбовий пилосос може стояти в готовому для роботи стані весь час, на відміну від миючих і аквафільтрових. Взяв, чмихнув по ковру і знову в куток, поки мішок чи колба не заповниться. Раз у місяць замінив мішок (одноразовий) за 10 секунд і знову забув про пилосос, чи витряхнув багаторазовий, чи висипав колбу - потрібне підкреслити. В колбових, правда, є свої "мухи". Ну але вибір вже зроблений. І не кажіть потім, що не попередив :)

якщо уважно почитати характеристики, то цей пилосос з мішком для збору пилу також, не обовязково кожен раз мити. а ще маючи два пилососи, думай куди їх сховати в квартирі. це те саме шо кухонний комбайн, не доставати з стінки ради одного яблука для пюре, краще терткою пальці зтерти.

Пилосос купувався для гарного і якісного прибирання в великій кімнаті, ато діти ростуть швидко, повзати почнуть, не хочеться щоб було брудно.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохотяги ZELMER 919 серії мають ще змінні одноразові мішки для збору сміття (5 шт. іде відразу у комплекті), якщо вже ліньки наповнити контейнер водою і потім вилити його в унітаз (займе близько 3-5хв.), то просто його вийняти і поставити одноразовий мішок для сміття, який займе місце менше ніж будь-який порохотяг коли необхідно буде аквафільтр чи вологе прибирання.

P.S. Жінка за 4-5 років експлуатації ні разу не жалілася що він важкий (дуже маневрений і легкий у водінні по підлозі та килимам квартири).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо уважно почитати характеристики, то цей пилосос з мішком для збору пилу також, не обовязково кожен раз мити. а ще маючи два пилососи, думай куди їх сховати в квартирі. це те саме шо кухонний комбайн, не доставати з стінки ради одного яблука для пюре, краще терткою пальці зтерти.

Пилосос купувався для гарного і якісного прибирання в великій кімнаті, ато діти ростуть швидко, повзати почнуть, не хочеться щоб було брудно. :)

По ваших аргументованих відповідях видно, що Ви вже не плаваєте в цьому питанні, а значить не повинні пожалкувати про свій вибір. Хай служить.

Порохотяги ZELMER 919 серії мають ще змінні одноразові мішки для збору сміття (5 шт. іде відразу у комплекті), якщо вже ліньки наповнити контейнер водою і потім вилити його в унітаз (займе близько 3-5хв.), то просто його вийняти і поставити одноразовий мішок для сміття, який займе місце менше ніж будь-який порохотяг коли необхідно буде аквафільтр чи вологе прибирання.

P.S. Жінка за 4-5 років експлуатації ні разу не жалілася що він важкий (дуже маневрений і легкий у водінні по підлозі та килимам квартири).

Не треба починати холівар, я всього-навсього радив двічі подумати, що ТС і зробила. Про переваги миючих пилососів над "сухими" я можу розказувати добру годину, як і про переваги аквафільтрів над "сухими" фільтрами. В принципі як і про переваги "сухих" пилососів над усіма іншими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшлося швидко вникати в суть питання, читати коменти, переглядати відео різних моделей пилесосів. якщо справді потім пожалкую про свій вибір, я особисто напишу, що ви були праві. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

Продаючи миючі пилососи та з аквафільтрами завжди радив двічі подумати, а ще краще купити два пилососи - один миючий для генеральних уборок і простий для міні-прибирань. Коли радість від покупки проходить, то жінкам стає лінь совати за собою таку бандуру під час звичайної уборки, коли, наприклад, дитина крихти розсипала на коврі і треба їх прибрати. Віником по ковру не дуже зручно, а заливати воду в фільтр, а потім мити той фільтр і пилосос через жменьку крихт... От і виходить, що вдома стоятиме дорогущий, супер-пупер наворочений миючий пилосос з аквафільтром, а жінка мете віником.

Мішковий чи колбовий пилосос може стояти в готовому для роботи стані весь час, на відміну від миючих і аквафільтрових. Взяв, чмихнув по ковру і знову в куток, поки мішок чи колба не заповниться. Раз у місяць замінив мішок (одноразовий) за 10 секунд і знову забув про пилосос, чи витряхнув багаторазовий, чи висипав колбу - потрібне підкреслити. В колбових, правда, є свої "мухи". Ну але вибір вже зроблений. І не кажіть потім, що не попередив :)

В даній моделі присутній також звичайний мішок для сміття, і немає потреби купувати інший мішковий пилосос. Коли потрібне вологе прибирання тоді ставиться водяний бак, в інших випадках ставиться мішок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

Продаючи миючі пилососи та з аквафільтрами завжди радив двічі подумати, а ще краще купити два пилососи - один миючий для генеральних уборок і простий для міні-прибирань.

Купувати два пилососи? Дуже цінна порада. Зайві витрати, плюс пилесос - річ досить габаритна, якій не так легко знайти місце для зберігання. Два пилесоси - це дві габаритні речі у квартирі, навіть якщо другий і менших габаритів.

Як уже писали, в обраній моделі є два модулі для сміття: один контейнер з аквафільтром, другий - звичайний, здається багаторазовий мішок (на спец рамі-контейнері). Що б підготувати акваблок до роботи потрібно аж .1-2 хв.. просто залили 1,0-1,2 л води. А миття/чистка аквафільтра після прибирання займе до 3-4 хв. Щоправда ми лишаємо акваблок (губку) на 1-2 годинки підсохнути.

Стаж користування ZELMER 919.0 ST - понад 1.5 роки. Хороша модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувати два пилососи? Дуже цінна порада. Зайві витрати, плюс пилесос - річ досить габаритна, якій не так легко знайти місце для зберігання. Два пилесоси - це дві габаритні речі у квартирі, навіть якщо другий і менших габаритів.

Як уже писали, в обраній моделі є два модулі для сміття: один контейнер з аквафільтром, другий - звичайний, здається багаторазовий мішок (на спец рамі-контейнері). Що б підготувати акваблок до роботи потрібно аж .1-2 хв.. просто залили 1,0-1,2 л води. А миття/чистка аквафільтра після прибирання займе до 3-4 хв. Щоправда ми лишаємо акваблок (губку) на 1-2 годинки підсохнути.

Стаж користування ZELMER 919.0 ST - понад 1.5 роки. Хороша модель.

Хочеш похоліварити? Офіційна статистика: ті хто змінили "сухий" пилосос на "вологий", почали користуватися пилосом рідше ніж коли користувалися "сухим", а віником, навпаки, - частіше. Про причину я писав вище, дослідження проводилося одним з світових лідерів з виробництва миючих пилососів та аквафільтрових. Результати статистики невтішні, тому побачити їх можна лише на спец. семінарах.

Ті хто думали, що я лише хочу впарити два пилососа, дуже часто потім приходили і докуповували другий "нащодень", находили і кошти на нього і місце в маленькій квартирі. Вибачалися, що думали про мене фігню всяку. Я не торгую пилососами зараз, тому мої поради не заангажовані, і беруться вони з досвіду, який мені давали самі покупці. Я вмів їх слухати.

п.с. І да, мої поради стосувалися лише ТС. Всіх хто має пилосос і шукає виправдання своєму вибору, вони не стосуються і до читання заборонені. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

вирішили купувати ZELMER 919.0 ST. в пятницю казали привезуть під двері (сервайс йолкі палкі). Першим враженням поділюся обовязково

Чекаєм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім з голови вилетіло....:)

так

1,пилесос в комплекті має купку насадок, що значно полегшує прибирання, міцний шланг, і труба, маневренний(я його від землі не відриваю, тому на вагу не скаржуся)

2,не дуже гучний, потужний

3.пил і волося збирає пречудово, миттям пока не займалася(бракує часу), хоча певне попробую вікно помити :)

4.після прибирання жодних сторонніх запахів, пил весь в резервуарі(там така кака-бяка, я не думала, що може таке бути)

6.чистка займає 2-3хв,не більше

За стільки грошей не пошкодувала про свій вибір, раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один з найкращих (ну і найдорожчих) DYSON.

http://www.dyson-shop.com/goods.php?id=64

дим з цигарок не пропускае !!

якщо купувати, тільки у польщі !! значно дешевше (близько 2500 грн мінус)

(мичта хозяйки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Мій Зелмер ледь тягне,іноді навіть зернятко рису не може втягнути,але після кожного прибирання стакан повний пилу.В чому прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій Зелмер ледь тягне,іноді навіть зернятко рису не може втягнути,але після кожного прибирання стакан повний пилу.В чому прикол?

А яка модель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...