Jump to content

Сонячний колектор (плоский, вакуумний)

Recommended Posts

1.Хтось в Луцьку, чи вмежах 15км, викоростовує?

2.Куплені (виробник), чи саморобні,

3.Чи працюють в наших погодніх умовах цілий рік.

4.Для нагріву води, чи опалення також.

post-13791-0-54616200-1369079780_thumb.j

post-13791-0-70359000-1369079793_thumb.j

kerivnyctvo.pdf

WECF_Con.solar_collector_russ.02.05-.pdf

Для Луцька це екзотика, у нас побачити сонячні панелі можна лише у 2-х місцях, на кафешці одній і як їхати на Боратин...

Гугл тобі більше скаже чим тут ти почуєш...

Ви не зрозуміли це не сонячна панель,

Сонячні колектори застосовують для опалення промислових і побутових приміщень, гарячого водопостачання виробничих процесів, побутових потреб.

Ви не зрозуміли це не сонячна панель, Сонячні колектори застосовують для опалення промислових і побутових приміщень, гарячого водопостачання виробничих процесів, побутових потреб.

На дачах, через одну :)

0-dush-dlya-dachi-letnyaya-dushevaya-kabina.jpg

На дачах, через одну :)

Фішка у тому що те, що тс каже може і зимою і літом працювати, аби було сонце... Якщо вже на те пішло, то те тепло можна перетворити у холод, у охолоджувати будинок... як то кажуть любий каприз...

Цікава штука. Але як зберегти її в зимові (останнім часом і весняні) морозні ночі?

Таки да, однако...

Он дах у ЛНТУ навіть валиться а тут колектори...

У селищі Колки Маневицького району відбулася презентація сонячних батарей. Два колектори встановили на даху місцевої школи. Вони нагріватимуть 200-літровий бойлер з водою. Їхнім монтажем займався досвідчений конструктор із села Копилля Віталій Шрамко, який у себе вдома встановив сонячну батарею.

http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=20&article=3&arch=1526

ww107175.jpg

Лист бляхи, пофарбований у чорний колір, помістив у металеву рамку. Зверху закріпив скло. На нього потрапляє сонце, яке нагріває бляху, а вона — спеціальні трубки, які від батареї йдуть у бойлер. Я навіть удосконалив цей колектор, адже він працює як самогонний апарат.

http://www.volyn.com.ua/index.php?rub=33&article=0&arch=1519

Без вакууму ця штука безкорисна, чорна бочка як вище куди простіше...

Ви маєте наувазі в наших краях???

Є якісь факти, чи це так, ШОНІБУДЬ.

ДИВ. перший пост там питання, на фото ЦЯ ШТУКА ВАКУУМНА!!!

Гуглять умію, про використання в м. Луцьк нічого не знайшов ОКРІМ магазину, кажись наз. Електрик (на Червоного хреста)

Колектори на основі вакуумних трубок використовують на Волині.

В роботі - досить ефективні, люди гріють ними воду в відкритих байсенах.

Поспілкуватись можна з хлопцями з Vaillant (бутіки біля Глобуса), вони такі продають та інсталюють.

Взимку, надворі, трубка-модуль з снігу кипятила воду :)

Колектори на основі вакуумних трубок використовують на Волині.

В роботі - досить ефективні, люди гріють ними воду в відкритих байсенах.

Поспілкуватись можна з хлопцями з Vaillant (бутіки біля Глобуса), вони такі продають та інсталюють.

Взимку, надворі, трубка-модуль з снігу кипятила воду :)

Хочу повторитись:

НА ВОЛИНІ і в ЛУЦЬКУ не одне і теж саме

Мається наувазі, Луцьк і Маневичі: різні пояси різна кількість сонячної радіації, (сонячних днів).

post-13791-0-18357100-1369163817_thumb.j

Ви маєте наувазі в наших краях???

Це був коментар до поста №10 я там ніде не бачив слова вакуум, бляха взимку не сильно нагріється, а так, коли розріджене середовище то тепло разом із сонячним промінням потрапляє у середину системи і вловлюється чорними трубками, у випадку буз вакуума то тепло буде передаватись на скло а від скла у атмосферу, що є дуже неефективно...

Вакуум має мінімальну теплопровідність, можна сказати він її взагалі немає, саме тому цю властивість використовують у термосах...

Начитавшись колись цього у мене виникла ідея взяти просту вагонку, пофарбувати її у чорний колір і пустити по ній воду... потім навіть десь зустрічав таку реалізацію, але не перечитував, так лише фото подивився...

Якщо автор теми буде щось робити самотужки я залюбки подивився фото і почитав коментарі до них.

• 1 year later...

1.Хтось в Луцьку, чи вмежах 15км, викоростовує?

2.Куплені (виробник), чи саморобні,

3.Чи працюють в наших погодніх умовах цілий рік.

4.Для нагріву води, чи опалення також.

Тільки на одному сайті бачив фото із змонтованими сонячними колекторами.

Може буде корисним:

http://gazeta.ua/articles/money-newspaper/_mikola-petrenko-zekonomiv-na-garyachij-vodi-15-tisyachi-griven/279007

http://gravicappa.com.ua/solarcollector/chastnym-domovladenijam.html

http://progress21.com.ua/ua/base-propositions/solar-collectors/

По третьому пункту(для опалення).

Я не перевіряв, але якщо котел видає за годину 5кВт, а колектор на 30 трубок виробляє за ДЕНЬ в середьому 6-7 кВт, - то до опалення сонячний колектор ніяк не дотягує. Щоб повністю замінити газове опалення треба дуже багато трубок. Та і виникає питання ефективного використання такої кількості трубок влітку...

Не даремно ці системи і називаються "Геліосистема для нагріву води".

А купувати такі дорогі системи тільки для підігріву води мені не по кишені.

Краще зробити щось самопальне.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...