Перейти до змісту

"Приват" банк усложнил съем денег в банкомате


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Вчора посилав розробникам нового софту для терміналів ”лучі нєнавєсті‘. При тому, що карту маю, і активно тими терміналами користуюся — то мене вчора вони просто вибісили. Наглухо. Одну операцію так і не довів до кінця, не витримав такого знущання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора посилав розробникам нового софту для терміналів ”лучі нєнавєсті‘.

Дарма! Програмісти роблять те що їм скажуть. Матюкати потрібно було їхній менеджмент "висшево звєна" чи як вони там себе називають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обурення слід на 0800 спрямувати, а не на форум.

а при пожежі 101

В залежності від того яку мету ви переслідуєте.

Якщо вам аби послинити, то ви на вірному шляху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма! Програмісти роблять те що їм скажуть. Матюкати потрібно було їхній менеджмент "висшево звєна" чи як вони там себе називають.

Мої “лучі” не стосувалися інтерфейсу чи ще чогось, а стосувалися суто багів, кількість яких на моїх 3 операції була просто за межами добра і зла. А баги — це вже проблема девелоперів.

Хоча за інтерфейс і зручність користування теж треба відривати руки.

P.S. На всякий випадок, я маю безпосереднє відношення до розробки софту, тому знаю, про що говорю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого проти не має, але цікаво яка різниця між програмістами та девелоперами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сьогодні у кінці операції (телефон + готівка) термінал звернувся до мене по Імені і по батькові - запропонував мені цікаву пропозицію від Привата.

Аналіз телефонних номерів у дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того, термінал підсвічує адресу приписки, прямо по центру табло головного меню, закликає, мол давай тут ще і комуналку оплати...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват банк - це єдиний банк де так довго туплять банкомати, хоча інтерфейс мене влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

"Приват" банк упростил съем денег в банкомате" Луцька

post-18237-0-53220100-1378803740_thumb.j

А де підведений силовий кабель, в кращих традиціях Привата.??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

що там зараз за чутки ходять про можливе банкрутство привата? хто що чув і наскільки достовірна інфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там зараз за чутки ходять про можливе банкрутство привата? хто що чув і наскільки достовірна інфа?

"Там" це де? Вкажи джерело "інфи". А то "чутки" ходять і ходять, а банк все росте і росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть, при отриманні переказу на карту через приват24 у вас видно від кого прийшов платіж? в мене пише просто: Зачисление перевода с карты ПриватБанка через «Приват24», хоча раніше було прізвище платника та частина номеру його картки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене пише просто: Зачисление перевода с карты ПриватБанка через «Приват24»

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше години спілкування в чаті(аргумент був, що відображення зміниться протягом 3-5днів з моменту птлатежу), але коли аргументи в них закінчились, що дізнатись інфу про платника відповіли так:

На даний момент необхідно звертатися в чат. Це відображення допоки діє на постійній основі :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Приват" банк упростил съем денег в банкомате" Луцька

post-18237-0-53220100-1378803740_thumb.j

"Приват" банк очень-очень упростил съем денег в банкомате" г. Симферополь. (фоткав я).

post-4449-0-41054300-1384517885_thumb.jppost-4449-0-52863100-1384517887_thumb.jppost-4449-0-25402100-1384517891_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...