Перейти до змісту

Як стати блондинкою?


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

Моє волосся після мелірування залишається трохи жовтуватим. Використовую бальзам для тонування "Тоніку", але він надто сушить і без того пошкоджене волосся(. Хочеться дізнатись, а якими ж засобами користуються білявки форуму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - тоника зло, нужно сначала обесцвечивать волосы, а потом тонировать краской. В случае с мелированием - существует достаточно проф "тоников" или устранителей желтизны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба йти до хорошого перукаря. А потім навідуватись до нього щомісяця.

Бути білявкою - досить витратна справа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

а порадьте бальзам який захищає біле волосся і не сушить його.дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленка, здається, тільки ви зрозуміли, що я мала на увазі.) Мабуть, не зовсім вірно назвала тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто проблема не у відтінку кольору, а волосся стає сухим і ламким, і перукар у мене хороша. Спробувала професійні засоби, але не завжди допомагають :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто проблема не у відтінку кольору, а волосся стає сухим і ламким, і перукар у мене хороша. Спробувала професійні засоби, але не завжди допомагають :(

Якщо ваше волосся після фарбування стає сухим і ламким, то перукар у вас поганий, бо хороший звернув би на це увагу і або підібрав вам нормальну фарбу або порадив би хорошу маску для волосся. Оскільки професійні засоби вам не допомагають, то швидше за все змініть фарбу або окисник до неї. Що ж до масок для волосся хороша Нумеро (правда від неї швидко жирніє волосся) і дуже гарний ефект від масок Фармасі (на собі випробувала часникову - волосся як шовк стає, а подруга брала оливкову, то теж задоволена.)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...