Перейти до змісту

Прийму в дар цуценя


Coding

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар цуценя, як виросте, щоб не був маленький та не сильно великий. Пропонуйте. дякую усім наперід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

див сландо.

На форумі та на сландо було оголошення про віддачу метиса ротвейлера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я віддаю метис ротвейлера на сландо, якщо цікавить то звертайтесь в ПП, також ще є метис болонки і російського спаніеля (да так склалося що в мене є 3 породистих сучки і всі майже одночас привели щенят). Осталося по одній дівчинці кожної породи, щенята веселі та грайливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я віддаю метис ротвейлера на сландо, якщо цікавить то звертайтесь в ПП, також ще є метис болонки і російського спаніеля (да так склалося що в мене є 3 породистих сучки і всі майже одночас привели щенят). Осталося по одній дівчинці кожної породи, щенята веселі та грайливі.

Шо ж вы так не уследили?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Ротвейлерши в вольєр через верх (висота 1.8м) пробрався собака, як безпоняття, а болонка і спаніельша умудрилися втікти буквально на хвилин 30.... їм цього хватило.... а так 2 тижні були під пильним наглядом..

Дякую за відповіді, але забув вказати, поки шукаю хлопця :)

Ну так можете зробити їм стерилізацію і тимбільш не кожен день побачите щоб віддавали метис ротвейлера... як не як а собака буде велика і з своїм темпераментом... подумайте в якості надійного друга і охорони в самий раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притулок для собак на Мамсурова

У притулку є чудові цуценята які з нетерпіннм чекають на свого господаря!!!

Притулок знаходиться у м. Луцьк по вулиці Мамсурова, 9. (Маршрутки № 9а; в сторону цукрового заводу).

А тут пропонують Золотистий Ретривер (хоча щось мені мало віриться у правдивість оголошення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут пропонують Золотистий Ретривер (хоча щось мені мало віриться у правдивість оголошення)

Тільки що дзвонив туди. Вже віддали (((

П.С. Теж шукаю цуцика, так що пропонуйте два :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому проблема стерилізувати дівчинку як трошки підросте? Не в кам"яному віці живемо ж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...