Перейти до змісту

Чи можливо визначити виробника велосипеда по серійному номеру на рамі?


Lembas

Рекомендовані повідомлення

Наверное, не все. Я, к примеру, могу определить Прайды, Команче, Келлисы, Магелланы по серийному номеру. Про них точно знаю, что можно. О других догадываюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю ні. Це не айфон, де по серійнику на сайті можна взяти все. Виробників багато, у всіх своя нумерація, ну плюс парочка мегазаводів тайванських. які варять рами для всіх, а потім куби-фокуси-унівеги-скоти і ще піцоттищ брендів тільки наклейки ліплять. Де гарантія, що в якихсь виробників не буде рами під тим самим номером? Так що хрін там хто розбереться. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер, Канондейл это почти такой же культ в великах, как Айфон в телефонах, так что тут особая история.

Я говорю о всяких загадочных брендах, которые на тайваньские рамы свои логотипы лепят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Втулка біля шатунів стоїть від Tullio Campagnolo (яку потрібно знайти нову, бо стара не функціонує). Тому можливо якийсь французький чи італійський)

Дякую за відповіді :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Втулка біля шатунів стоїть від Tullio Campagnolo (яку потрібно знайти нову, бо стара не функціонує). Тому можливо якийсь французький чи італійський)

Дякую за відповіді :_02:

А у меня каретка малайзийская. Значит мой Келлис из Малайзии? ;)

Так тебе нужен был производитель, или убедиться, что твой раритет "некитайский"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тебе нужен был производитель, или убедиться, что твой раритет "некитайский"?

Просто цікаво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...