Перейти до змісту

Нафіга премодерація "Гумору"?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Надибав цікавий ресурс http://a380club.ru/forum/ Довго читав, довго сміявся. Вирішив поділитися з народом. Запостив в "Гумор". А цей розділ, виявляється, премодеруємий. Питається: навіщо?

Премодерація "Гумору" - це ідіотизм. Я розумію, що багато хто постить бояни. Але!!! Якщо один модер чи адмін жарт бачили/знають - то це боян? Ніфіга. Для інших це - свіжак. І якщо одна людина буде вибирати, що "боян", а що - ні, то це гірше, ніж цензура. Зрештою, невже не ясно - кричать "Боян!" ті, хто жарт знає, і хто роздратований боянистістю жарту настільки, що пише про це. Але ті, хто цей жарт вперше побачили (прочитали) - просто сміються, а не пишуть: "Не боян!" Якби писали - то таких було б більше.

І ще одне. Є новий розділ - "Хумор.Фільтеред" премодеруємий - от там хай і будуть такі премудрості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с Хумором не все так просто. ИМХО

HUMOR.FILTERED создан для занесения туда истинных перлов из обычного Хумора. (вроде как)

только если Фильтред именно для "коллекции", то тогда он должен быть не то что премодерируемым, а вообще закрытым к постингу.

одновременно с созданием Фильтреда прошел запрет на создание топиков в обычном Хуморе

баг это или фича - не могу сказать. это вопрос к админам.

к ним же просьба, когда нечто кардинально меняется - хотя бы в кратце анонсик бросить с описанием. вопросов и конфликтов было бы гораздо меньше.

по поводу боянов - те, кто кричат на анекдот или другую шутку "боян!" лучше бы дали ссылку на сборник всех боянов в инете. мы бы почитали и больше ничего оттудова не постили :)

боян для борды - то, что уже есть в самом топике "Бояны" или просто было на борде. все остальное - хорошо забытое старое

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...як казав один чоловік, "З таким модером, як Шкодер - всі шутки - бояни. Бо він їх ще вночі прочитав!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боян для борды - то, что уже есть в самом топике "Бояны" или просто было на борде. все остальное - хорошо забытое старое

ИМХО

100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я понимаю, борда - твоя отдушина, где ты можешь позволить себе предвзятое отношение к людям, но все-таки давай разберемся по порядку, так как я всегда считал, что людям твоей профессии свойственно сначала разбираться, думать, а потом уже говорить и делать.

итак, я являюсь модератором раздела Humor. модератором, которого назначили администраторы. то есть не имею никакого отношения к политике этого раздела, правам доступа (включая настройки премодерации), а ведь именно виновником этого, с твоей точки зрения, безобразия ты считаешь меня и кричишь об этом на каждом углу.

если тебе не нравится что-то в политике раздела - пиши админам, t0rik и kmd. если тебе не нравится то, как я исполняю свои обязанности модератора (например удалил какой-нить любимый баян) - также пиши админам. другими словами, "анноит - пиши комплейн". и закончим на этом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, не перебільшуй. Ніде ні по яких кутках я нічого не кричу. Адміни проглянули цей топік - і відмовчались. Ти (модер) проглянув - і відкоментувався. Отже, вважаю, що розумієш свою причетність.

итак, я являюсь модератором раздела Humor. модератором, которого назначили администраторы. то есть не имею никакого отношения к политике этого раздела, правам доступа (включая настройки премодерации), а ведь именно виновником этого, с твоей точки зрения, безобразия ты считаешь меня и кричишь об этом на каждом углу.

А через кого тоді "фільтрується", премодерується хумор, якщо не через модератора? Хочеш сказати, що на тебе повісили додаткові обов'язки, а ти про це ні сном, ні духом не відаєш?

Я не стану стверджувати, що це була твоя ініціатива. І винуватцем цього тебе не роблю. Але і не повірю, якщо тебе, як модера, не поставили до відома про новий формат топіка і про його премодерацію. Отже, ти це знаєш. Тому не треба відмежовуватися - мол, так вирішили адміни, і всьо, а я тут не при чому. Давай краще розберемося - чи ця премодерація треба, і кому вона треба? І не варто переходти на особистості - я не пригадую, щоб ти тер якісь мною запощені пости-"бояни" (якщо такі були), отже, зла на тебе мені тримати нема за що. Хоча не раз бачив твої комент до чужих постів, у яких ти вказував на боянистість - але судячи по плюсах репутації, які отримували люди за ці пости, не такі це вже й бояни були. Тому й згадав фразу одного форумчанина про тебе. :(

Вважаю, що краще вияснити спільно - чи треба премодерація в "Хуморі", чи не треба. І ти, як модер цього розділу, мав би в першу чергу висловитися "за" або "проти" з наведенням мотивів. А натомість - переходиш на особистості. Хотілося б конструктиву.

ЗІ. Хіба це не по-ідіотськи - постиш топік, і х.з. скільки часу треба чекати, поки він появиться. А може - і не появиться. Бо модератор не премодеровує, каже: "Пиши адмінам", а адмінам воно нафіг нада, якщо там модератор є... А правил премодерації (з встановленням критеріїв відбору, строків премодерації) теж ніяких немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я постановил - быть модерации. Точка.

Критерии отбора и сроки оставляю за собой, администраторами и модераторами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...