Перейти до змісту

продам ретро автомобіль ЗАЗ 965


uno55

Рекомендовані повідомлення

продам горбатого 1965 року випуску- хороший автомобільчик для вашої реклами...

заборнікі, повороти на крила і задня підсвітка також є , просто ніколи поставити....

ціна - 1800 у.о. і торг, торг, торг...

кого дійсно цікавить -телефонуйте 0661314191

продам зі всіма запчастинами що маю.....

http://auto.ria.ua/uk/auto_zaz_965_11012460.html - ссилка-бо не можу сюда закинути фотографії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машинка прикольна але занадто дрого...

так дорого... але якщо взяти з авторіа за 500 у.о. і почати його відновлювати то і стане така сума якщо не більше , бо сварка і покраска не дешево коштує.... + запчастини ціни космос, я як собі купував то теж думав- а скільки там до зазіка запчастини - копійки, от тільки не врахував що рік випуску то - 65...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись я його теж хотів купити :)

але за такі гроші це непродаваємий апарат. на авторіо можна не дивитись там один одному ціну накрутили з переляку, тіпа як за антікваріат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись я його теж хотів купити :)

але за такі гроші це непродаваємий апарат. на авторіо можна не дивитись там один одному ціну накрутили з переляку, тіпа як за антікваріат :)

хороший торг ніхто не відміняв!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на скільки хорошим може бути торг на такій ціні?

пару сотень!!!!! за терміновість....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ціна в цьому оголошенні 1800$, а на auto.ria 1300$?

тому що на авторіа я сьогодні ціну поміняв на реальну-на віддачу до Пасхи- хто бачив раніше-ціна була також 1800 з хорошим торгом,а тут я ж написав на 20-30 % торг!!! тобто ті ж 1300!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієш, тільки екземпляр в хорошому і оригінальному стані вартий таких грошей.

а такий як у тебе потягне від сили десь на 500-600.

і те скільки на нього було реально чи нереально витрачено не має ніякої ваги в такому випадку.

бо на оригінал воно не тягне, а як "тюніг" воно нікому не потрібне.

той хто шукає оригінал цього брати не стане бо там дорого вийде те все обдирати і реставрувати до рідного стану, а той хто хоче "тюніг" буде шукати голий порожняк щоб з нього, як з чистого аркушу, робити такий тюніг як йому цього хочеться, а не як це хотілось комусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, не надо тут ля-ля, я за доларів 500-600 багато запорожців надивився-поки собі шукав - можна купити хібащо документи з купою металолому- яку відновити-купа грошей (або менша купа грошей і багацько часу).... найди мені запік в такому стані як в мене за 500 доларів- я його куплю!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі тут не йдеться мова про оригінал чи тюнінг - це ЗАЗ 965- і цим все сказано....коли мета прокататись таким апаратом для потіхи- всерівно що там, я не фанат і не колекціонер, але ціну техніці знаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо на оригінал воно не тягне, а як "тюніг" воно нікому не потрібне.

ЗАЗ -ЦЕ АВТОМОБІЛЬ, а відповідно не воно, а він, (або вона-машина), воно- про свій так пишіть-а мені в темі попрошу утриматись!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заради цікавості промоніторила ціни на горбатого на польських й німецьких сайтах. В польщі найдешевший знайшла за 6000 злотих(такий іржавий трохи) в німеччині 3400 євро.

Думаю, топікстартеру варто подати оголошення туди. В такому стані й за такі гроші з руками відірвуть.

Я не спец по запорожцях, але не оригінального в ньому побачила тільки нові чохли й обшивки на дверях. Зважаючи на його вік, цілком природно й виправдано було їх замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...