Перейти до змісту

Робота водієм з власним авто


Marshall

Рекомендовані повідомлення

Є вакансія водія з власним легковим автомобілем,

возити представника торгової компанії по області

оплата: паливо + компенсація за використання авто + частина з-п представника (від виробітку)

Бажаючим писати сюди або в п.м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на свому авто ,по таким ямам в коліна, і ще й по області точно не актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на свому авто ,по таким ямам в коліна, і ще й по області точно не актуально.

це точно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

яка сума получається в день крім пального? тобто за використання авто, як вираховується компенсація та як дізнаємося про відсоток з/п представника? І коли оплачується цей відсоток, одразу чи колись потім, коли представник отримає цю з/п?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову актуально

знову актуально

Саме що цікаве що топікстартер через пп брав мій номер і не передзвонив можливо це якійсь "развод"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову актуально

знову актуально

Саме що цікаве що топікстартер через пп брав мій номер і не передзвонив можливо це якійсь "развод"!!!

брав, але не передзвонив бо на роботу погодився інший учасник який відписався першим.

тепер той учасник знайшов іншу роботу і повідомив про це в неділю ввечері.

нажаль твій номер я не зберіг. якщо надішлеш ще раз - отримаєш роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка сума получається в день крім пального? тобто за використання авто, як вираховується компенсація та як дізнаємося про відсоток з/п представника? І коли оплачується цей відсоток, одразу чи колись потім, коли представник отримає цю з/п?

за використання авто 20% від вартості заправки. з-п виплачується як і скрізь - в кінці місяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використання Амортизація авто = вартість пального . Це нормальні умови! а не 20 %, ще й з теперішнім станом доріг. то вже вибачте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо рахувати.

припустимо, що представник заробить за місяць 3000 грн. Думаю більше ніж 25% за користування авто він не віддасть (25% - це в кращому випадку) - тобто виходить 750 грн. за місяць або 25 грн./день. Амотризація авто - 20% від вартості бензину - припустимо, що будемо їздити на 500 грн./день (44 літри 95-го бензину ОККО). Це ще 100 грн./день за 500 км, пройдених Вашим авто по бездоріжжю. Всього 125 грн./день. Але потрібно врахувати вартість заміну масла, фільтрів, знос підвіски, можливе розбиття скатів та дисків на ямах, ризик, що вискочить камінчик з-під коліс іншого авто, та ін.. Та і возити когось цілий день за 125 грн. на своєму автомобілі - це вибачте. Наприклад в таксі Ви платите 200, а то й 300% від вартості затраченого бензину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову актуально

знову актуально

Саме що цікаве що топікстартер через пп брав мій номер і не передзвонив можливо це якійсь "развод"!!!

брав, але не передзвонив бо на роботу погодився інший учасник який відписався першим.

тепер той учасник знайшов іншу роботу і повідомив про це в неділю ввечері.

нажаль твій номер я не зберіг. якщо надішлеш ще раз - отримаєш роботу

Сорі за офф, але іншу роботу я не знайшов. Просто порахував скількі гроше було витрачено на авто в період експлуатації, і зрозумів що зарплата + амортизація пішла на запчастини. Тобто нічого не заробив...

Саме що цікаво що зарплата в кінці місяця?????? Чому так???? Авто по найму гроші платять по факту.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...