Перейти до змісту

Допоможіть запустити (установити) предустановлену Windows 8


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня! Є така проблема придбався ноут вчора з предустановленою Windows 8. Від послуг установки в магазині відказався вони хочуть за це додаткову платню. Попробував дома запустити не получається. При запуску ноута вискакує автоматичне відновлення системи, а сам диск на якому вона чимось закритий. Може хтось стикався з такою печалькою. Як це можна запустити не вбиваючи, цікаво запустити саме цю предустановлену. Підкажіть де собака зарита!!! Буду вдячний!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форматни вінта якимось тіпа акронісом загрузочним або йому подібними програмами і усьо) Далі уже по стандарту установка вінди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от хочеться цю запустити з ключиком глянути просто з такою проблемою ще не стикався а найти корінь зла хочеться ноут був куплений в Ельдорадо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став в біосі загрузку з двд , запускай установку системи , якщо не буде запускатись - жми пробіл , таке буває , ну а далі все стандартно побачиш розділи , повидаляй їх , створи нові , відформатуй і чекай завершення установки.

І для чого запускати стару ? став нову і не заморачуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ельдорадо і є коренем зла.

Може 'специ' вже вклали вінду заводську.

Також недавно купував з предустановленою 8 (не в ельдорадо), проблем ніяких, вкл. ноут і 8 завантажилась.

Скоріш за все дійсно "ельдорадовські спєци" полазили, треба було в магазині включити і перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно "предустановлена" вінда, при першому запуску повинна попросити ввести особисті дані і ключик .. після чого запуститись .. ніяких складностей немає .... якщо в вас щось не так - значить над ноутом вже хтось "мудрував" ... саме просте рішення - переставити по новому ( з нета стягнути ту версію, під яку у вас є ліцензійний ключ) ... якщо немає можливості - можу допомогти з диском ( за сік :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не буде.... запускай режим відновлення і слідкуй інструкціям.... якщо в тебе ноут hp тр краще вінду не переустановлюй сам бо нічого не вийде... не получиться звертайся в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от не я купляв сусідка купила і прийшла до мене а в мене є бажання найти той "корінь зла"

правильно "предустановлена" вінда, при першому запуску повинна попросити ввести особисті дані і ключик .. після чого запуститись .. ніяких складностей немає .... якщо в вас щось не так - значить над ноутом вже хтось "мудрував" ... саме просте рішення - переставити по новому ( з нета стягнути ту версію, під яку у вас є ліцензійний ключ) ... якщо немає можливості - можу допомогти з диском ( за сік :) )

з дисками проблем ніяких! Тут просто хтось помудрував і все от хочеться найти.

ноут самсунг355V5C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от не я купляв сусідка купила і прийшла до мене а в мене є бажання найти той "корінь зла"

правильно "предустановлена" вінда, при першому запуску повинна попросити ввести особисті дані і ключик .. після чого запуститись .. ніяких складностей немає .... якщо в вас щось не так - значить над ноутом вже хтось "мудрував" ... саме просте рішення - переставити по новому ( з нета стягнути ту версію, під яку у вас є ліцензійний ключ) ... якщо немає можливості - можу допомогти з диском ( за сік :) )

з дисками проблем ніяких! Тут просто хтось помудрував і все от хочеться найти.

ноут самсунг355V5C

як на мене - набагато простіше поставити по новому ніж шукати причину (особливо якщо з таким ніколи не стикався) .. як показує практика, часу займе менше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну пробуй... але останній раз як я стикався з такою проблемою в мене пішло 8 год... в них захист на uefi i hdd стоїть.. вінду переустановити не так і легко як ви думаєте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут зданий назад в магазин. Політика в них така Віндовс 8 є але запакований і без нас ви не розпакуєте ця послуга розпакування та налаштування платна 300грн. Але після моеї суперечки сказали що все до 17:00 працювати буде як годинник отже чекаю 17:00. І відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послуга розпакування та налаштування

геніально

за розпакування коробки з ноутом\тв\праскою - скоро також почнуть брати гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут зданий назад в магазин. Політика в них така Віндовс 8 є але запакований і без нас ви не розпакуєте ця послуга розпакування та налаштування платна 300грн. Але після моеї суперечки сказали що все до 17:00 працювати буде як годинник отже чекаю 17:00. І відпишусь.

задай им ноут обратно и не ходи больше к ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця послуга розпакування та налаштування платна 300грн.

купував тв , вони сунули послуги щодо перевірки на биті пікселі і тп. Кажу мені нічого не потрібно тільки тв, на биті бікселі чи ще щось кажу в мене буде 14 днів щоб перевірити, не сподобається принесу назад, після цього відразу заспокоїлись.

А з розпакування вони здається загнались, мде . Ну зрозуміло з.п 1,500, треба якісь бонуси шукати. Інколи заходиш в ельдорадо чи фокстрот, 15 продавців-консультантів 5 клієнтів на магазин :) от і бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ні нуот зданий з притензіею а коли показали заяву в відділ справ споживачів то всі швиденько зашуршали і через півгодини їду забирати ноут з установленою оригінальною 8 задарма. Дві хвилини дискусії і одна надрукована заява в відділ захисту споживачів. навіть не відісла поки. Але сусідка сказала, що вона цього так незалишить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут зданий назад в магазин. Політика в них така Віндовс 8 є але запакований і без нас ви не розпакуєте ця послуга розпакування та налаштування платна 300грн. Але після моеї суперечки сказали що все до 17:00 працювати буде як годинник отже чекаю 17:00. І відпишусь.

задай им ноут обратно и не ходи больше к ним

Я до них ніколи неходжу то маю сусідку жінка 35 років, срочно ноут їй потрібен був так вона не порадишись зі мною пішла бо в них дешевше було. От тепер має науку. А я все то в неті беру або в знайомих. А ці магазини на таких необізнаних людей і розраховані я дувуюсь як вони ще з неї за відкриття коробки гроші не почали вимагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну пробуй... але останній раз як я стикався з такою проблемою в мене пішло 8 год... в них захист на uefi i hdd стоїть.. вінду переустановити не так і легко як ви думаєте..

Я коли на свій стаціонарний ставив перший раз вінду 8 в мене теж пішло 4 години. Запускаеться диск появляється сине віконичко і на цьому установка зависає. Що я тільки не пробував скачав 6 різних образів і через діск і через флешку, зависав і все. На сілдуючий день після довгого копирсання в неті на якомусь американському сайті знайшов підказку а все було просто тільки Біос обновити треба. В мене теж UEFI мамці є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись робив такий фокус з ХР : ставив будь-яку крякнуту вінду, потім скачував з нету програмку для заміни серійного номера вінди і вводив той що на наклейці. так вінда ставала ліцензійною.

попробуй - може й тут таке пройде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от тепер на наклейках в8 вже коди не пишуть зображене вікно і знизу windows8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що проблему вирішили, все правильно зробили. Але ж нащо вам те ельдорадо? Є стільки чудових фірм з відмінним сервісом!

Скільки я уже тих людей набачився, котрі купили у цих мережах ноут із "знижкою" або "безвідсотковим" кредитом на десяток відсотків дорожче, ніж у нас,

розповідали, як їм пропонували послугу налаштування за суму, за яку можна майже купити ліцензію на віндовс. Де ваш розум, люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ваш розум, люди?

Я спробую пояснити.

Річ у тім, що всі ці мережі якраз і розраховані на людей НЕ просунутих у техніці та різного роду закупках. Так би мовити "на село", без образ.

А коли звучить фраза "безпроцентний" - це взагалі супер. Людині вигідно купити в кредит (простіше, так скажемо), аніж збирати потрібну суму кілька місяців чи років.

Взяв нотіка, користуєшся, а гроші, замість відкладати - гасиш кредит (безпроцентний). Не будемо вдаватисчя в подробиці оцього "безпроцентного". Всі і так все чудово знають.

Йдемо далі. пересічний покупець, який хоче купити нотік / планшет / ТВ не буде шукати фірми, які це продають! Йому потрібен - МАГАЗИН. такий собі супермаркет (як продукти, тільки з технікою). От Ти, Yuraul, в своїй фірмі можеш показати на вітрині КУПУ всього для вибору? Не можеш. зате ти можеш показати прайс із ЗНАЧНО нижчими цінами, і показати на екрані монітору, але не можеш дати пощупати. А якби ти ще міг сказати, що в тебе в куточку сидить дєвачька, яка оформить "безпроцентний" кредит на покупку - ВСЕ! Ти найкращий продавець. І твоя фірма теж найкраща.

Але от люди вже звикли, що їх закоикають різного роду заманухами (рекламою) в магазин. А якщо в тебе немає реклами - до тебе такий покупець, нажаль, не прийде. Навіть, якщо в тебе в куточку будуть сидіти 3 дєвачькі.

І ще одне. Коли мамі купував телевізора, ви не повірите, я ШУКАВ продавця, який би зміг мені продати його. Гукав "Агов! Люди!!!"

Їх там тупо немає. Мене ніхто не тягнув за рукав і не обскакував. Тепер там працюють самі стійкі. І вони реально задовбані. А деякі ще й "ну ладно, шо ви там хатєлі?"

Я попросив - включіть мені його дайте пульт. Все решта я вам сам про нього розповім і вирішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я як і більшість форумчан при купівлі техніки дію слюдуючим чином: після того як придивився собі якусь техніку в неті але мене ще "терзают смутні сумніви" для розвіяння яких я находжу в Луцьку якись сУпермаркет похожі на Ульдорадо заходжу дивлюсь, мацаю ту модель які мені в неті сподобалась, промиваю запитаннями мозок навязливим консультанта і задовільнивши бажання побачити бажану техніку їду додому і спокійно заказую в неті чи в знайомих. Ось як на мене для чого ось ці супер-пупер маркети існують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж нюанс 8 поставили а активувати ..уй забили. Сучі діти. В топку таких працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...