Перейти до змісту

Підробіток для студента(одноразово, вантажник)


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Власне пропоную підробіток для студента. Потрібно 2 крепких хлопця для перенесення будівельних матеріалів в квартиру на 9 поверх(ліфт не працює). Будівельні матерали всі в мішках(пісок, цемент), близько 40-50 мішків. Реально роботи на двох на години 3. Можна і 1 хлопця хто реально сам зможе це зробити. Деталі і пропозиції з цінами за роботу в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в правилах форуму ціну потрібно вказувати в першому пості !

Підйом одного мішка цементу від 1 грн за поверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в правилах форуму ціну потрібно вказувати в першому пості !

Підйом одного мішка цементу від 1 грн за поверх

Думаю що знайду людей зовсім на іншу ціну. Роботи на години 3. Ціна поки не сформована. Хто запропонує найнижчу ціну з тим і домовлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, мішок цементу 50 кг. Піску десь в цих межах також. пісок фасований може навіть і менше 50. Я це прекрасно розумію того і шукаю 2 чоловік. Двом нести мішок цементу це нормально як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роботи на години 3

Це якщо двожильні студенти знайдуться :_07:

Я хотів би побачити ТС після третьої ходки наверх і почути за скільки він занесе ті

мішки, які залишились :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, ціна от фанаря чи стандартна? цікаво просто

ібо 9 пов х 50 шт. = 450

вдогонку:

Двом нести мішок цементу це нормально як на мене.

по сходах? удвох ? - оператора також викличте - думаю на відео грн відібєте

=) (іронія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці я сам працюю будівельником і доводилось не один раз носити буд матеріали і бой в верх і в низ.

1 гривня це мінімальна ціна яку платить замовник, як вище сказали хай попробує зробити сам пару ходок! " нести на 9 поверх в двох мішок цементу " ТС як ви собі це представляєте?

Я можу запропонувати 150 грн ТС якщо він сам за 6 годин занесе весь груз. :) я думаю що не він ні його родичі не захочуть нести. Такщо або предлагайте реальну ціну або носіть самі. Можна ще електро підйомнік в оренду взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почнемо з того, що я нікого не силую носити мішки. Люди самі пропонують ціну за яку готові це робити. Я за це плачу гроші. Давайтие по темі, хто готовий носити, пишем ціну в ПП. Хто супер будівельник , але не готовий - просто читаємо. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила оформлення оголошень розділу

Для того, щоб не було флуду і суперечок у даній темі, пропоную слідувати невеличким підказкам.

1) (Бажано) зазначити фірму/роботодавця

2) Чітко описати посаду, вимоги до претендента.

- освіта

- стаж

- вік

- стать

- досвід

- додаткові вимоги

3) Описати, що може дати роботодавець.

- орієнтовна ЗП.

- Соціальні блага (Соц пакет: відпустка, лікарняний, окремий кабінет, службове авто, тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.domslugba...w-services.html ось тут є приблизні ціни

Дякую, як варіант. Послуги вантажника Перша година 60 грн, кожна наступна 45. Це фірма, яка платить податки, забезпечена інвентарем та інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне пропоную підробіток для студента. Потрібно 2 крепких хлопця для перенесення будівельних матеріалів в квартиру на 9 поверх(ліфт не працює). Будівельні матерали всі в мішках(пісок, цемент), близько 40-50 мішків. Реально роботи на двох на години 3. Можна і 1 хлопця хто реально сам зможе це зробити. Деталі і пропозиції з цінами за роботу в ПП.

в Вашому випадку дешевше вийде запросити майстра і поремонтувати ліфт!!! і самому перевозити вантаж!

ліфтом возити будеш 50 мішків мінімум 45хв!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне пропоную підробіток для студента. Потрібно 2 крепких хлопця для перенесення будівельних матеріалів в квартиру на 9 поверх(ліфт не працює). Будівельні матерали всі в мішках(пісок, цемент), близько 40-50 мішків. Реально роботи на двох на години 3. Можна і 1 хлопця хто реально сам зможе це зробити. Деталі і пропозиції з цінами за роботу в ПП.

в Вашому випадку дешевше вийде запросити майстра і поремонтувати ліфт!!! і самому перевозити вантаж!

ліфтом возити будеш 50 мішків мінімум 45хв!!!

якщо новобудова, то вумні ліфтери спеціально ліфт відключають, поки народ ремонти робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай вумні шабашники загрузять ліфт по-максимуму і вгроблять??? Потім грошей на ремонт влада/ніхто не дасть, а суми на ремонт немаленькі...

А якщо ліфт впаде з горе шабашніками??? Ви б хотіли сісти за таке? То чим ліфтер то завинив? Чи в нього посада така - сидіти за когось??

Це не випад в сторону будь-якої сторони, це наголос: Якби шабашніки не возили з собою більше 150кг, то і ліфти відключати б не було потреби... Причина і наслідок!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку є такі крани, сам бачив. Тільки не знаю до якої фірми вони належать.

Треба гуглити/дзвонити/ лопатити рекламну пресу. Або сторити тему "Шукаю послуги крана з висотою підйому 25 м" :)

вручну, навіть двом людям, 50 мішків цементу на 9-ий поверх це утопія... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно ліфта. коли робили ремонт в новобудовах просто звонили ліфтьорам платили за визов 100грн і всі були щасливі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота знову актуальна. Визначився з обємами і з матеріалами. Значить потрібен один хлопець. Занести 15 мішків з першого на 9 поверх. В мішках цемент, пісок, стартова шпаклівка. Всього 15 мішків. Через тиждень-другий думаю що знову потрібно буде. Роботи для одного десь на годину-півтори. Плачу 100 грн. Пропозиції чекаю в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота знову актуальна. Визначився з обємами і з матеріалами. Значить потрібен один хлопець. Занести 15 мішків з першого на 9 поверх. В мішках цемент, пісок, стартова шпаклівка. Всього 15 мішків. Через тиждень-другий думаю що знову потрібно буде. Роботи для одного десь на годину-півтори. Плачу 100 грн. Пропозиції чекаю в ПП.

яка вага мішків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...