Перейти до змісту

Шукаю роботу для школяра


larsx24

Рекомендовані повідомлення

Мені 13 років,хочу трішки підзаробити.Розгляну пропозиції по роздачі листівок або розклеювання оголошень.Якщо є інша роботу з радістю розгляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, що буде краще,коли топстарт буде оформлений від імені батьків,або інших повнолітніх,які відповідають за зміст та результати подібних оголошень.

Тут один вже руля продавав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, що буде краще,коли топстарт буде оформлений від імені батьків,або інших повнолітніх,які відповідають за зміст та результати подібних оголошень.

Тут один вже руля продавав....

Тобто,можна подробніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стібіться....

Вова,а ля,Гетто має рацію. В 13-ть літ тільки граніт науки гризти. Ще за життя напрацюєшся.Все попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стібіться....

Вова,а ля,Гетто має рацію. В 13-ть літ тільки граніт науки гризти. Ще за життя напрацюєшся.Все попереду.

щодо навчання я згідний,але додатковий заробіток незавадить ніколи у вільний від навчання час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

larsx24, "не" з дієсловами окремо :)

Якщо є толк і розум, спробуй попрацювати в інтернеті. Почитай про рерайтинг, копірайтинг, спробуй себе в цьому. Це все, що я можу порадити для твого віку (заодно закріпиш граматику) . Я більш старший, в мене набагато більше можливостей і досвіду, але починав з того самого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно ,що не завадить.Я в свої,правда,16-ть був на будуванні (чи будівництві. Як правильно,біс його знає) і підсобником. Цеглу,суміш,по 50-ть з дядьками...Та й законом (здається) не можна працювати в 13-ть. Рано,ніхто не візьме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще, вчи математику та фізику, поступиш на фізмат. Не повторюй моїх помилок :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свої,правда,16-ть був на будуванні підсобником. Цеглу,суміш,по 50-ть з дядьками...

Мотивує така праця до навчання, за кілька місяців розумієш що вчитись не так вже і тяжко як здавалося раніше... І ще й гроші платять.

ТС виділи для себе те що цікавить і вчись, читай, здобувай досвід...

Наприклад програмування це непоганий досвід, якщо будеш ним володіти то на будівництво навряд чи підеш мішки тягати, а будеш проекти створювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганого,звісно,нічого. Але подумай головою,хто візьме в 13-ть років на роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю свою першу роботу, де я за тиждень заробив перші 50 грн, це звісно мало, зате було весело... ще досі згадую з усмішкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, ти просто не здавав бутилки на початку 2000х)

І пляшки теж здавали, а потім пірували, морозиво, батончики, кока кола... ось воно щастя наприкінці 90-х було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пляшки теж здавали, а потім пірували, морозиво, батончики, кока кола... ось воно щастя наприкінці 90-х було...

ай не бреши, на початку 2000х доступними були тільки мівіна, жувачки з наклейками і морозиво в стаканчиках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, в принципі забув як виглядають в такому віці, але діти шкільного віку так сказати "презирают" інших хто не такий як всі чи бідніший і т д. чи інші причини, а ще зараз купа тих гаджетів ( ну дивлячись яке в кого виховання) потім вже з віком розуму набираються

Хочеш,юноша,про це поговорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в 14 років перший раз "вкусив власного хліба" підсопником (принеси подай, пошол нах.... не мешай) на будівництві, за 50грн в день (7 років назад за 50грн шось вартували), працював як Папа Карло з 9:00 до 19-20:00...

зараз навіть за 100 грн не піду на те "пекло"...

тому моя порада топікстартеру:

в 13 років нічього путнього не найдеш (я в силу своїх 14 виглядав на цілих 16 тому мене і взяли на будівництво)...

а за життя то ше наробишся мама не горюй!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам це не дуже зрозуміти,в мене тільки посмішка виникає коли я згадую психологію даного віку

Я могу очень обширно рассказать о психологии этой возрастной категории, (от 2-3 классов и до 9 класса, то есть до 15 лет)

работа у меня такая, правда, круг этих людей ограничивается теми, кого интересуют книги, гопота и разные "сложные, трудные" дети просто не знают о существовании книг.

Хотя, лет так более десяти тому назад, я некоторое время работал админом в компклубе,который находился на Балке (думаю, все знакомы с контингентом тамошним, может сейчас там что то поменялось, но в то время, ко мне почти каждый день носили какую то обувь, приёмники,) :0024:

корисна порада: завжди перечитуйте 3 рази в слух 1-ше повідомлення.

завжди виникає в мене повага до таких людей які прагнуть працювати,

самое главное не попутать понятия "до таких людей які прагнуть працювати," и то "чем может обернуться" такое желание для малолетнего "работника", с ещё до конца не сформированным мышлением,мировоззрением и, в силу своих лет, незнакомым с подводными камнями и течениями жизни.

Тем более, когда работа будет связана с пребыванием в многолюдных общественных местах (раздача листовок .. прочее).

Уж лучше пока книги читать, или же искать работу у надёжных, проверенных людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя, лет так более десяти тому назад, я некоторое время работал админом в компклубе,который находился на Балке

Це не в приміщенні бібліотеки часом? Ато щось на Балці не згадую клубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше пішов працювати літом в 1992р. в Боратин,в колгосп,мені було 13років.Працював офіційно,до обіду,обрізав колоски,чистив тік від трави,перед жнивами,полов буряки.Протримався 2 тижня,заробив 22карбованця.В 1993році працював на консервному заводі,3 тижні,перекладав тару,чистив клубніку.Психологія яка,хотілося бути дорослішим,самостійним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви вже з нього такого робите, ну вийде раз на вихідних роздасть листівки чи розклеїть оголошення, коли не сподобається покине.

як вже зазначив sobchuk30k діти в ссср ще гірше працювали і знають ціну грошам .А зараз хз, чи йому хтось довірить пачку листівок.

угу, ще давайте згадаєм як наші діди на заводах по 20годин патрони і снаряди робили за 125 грам хліба на добу....

тут не в хотінні школяра, а в відповідальності працедавця діло! адже працедавець певною мірою хоть і 1 з 100000000000000000000 але несе відповідальність за працівника... ладно працівникові 18 років повнолітній, чи навіть 16, а йому всього 13 це дуже мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, що ти можеш/вмієш робити? Реально, руками: посапати города, помити підлогу? Що (окрім розклеїти оголошення і роздати листівки)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...