Перейти до змісту

Жіночий погляд на важку музику - передача про метал 107,3FM


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Жіночий погляд на важке музло з квітня - на радіо «Луцьк».

Передача про музику, котра не іржавіє з роками. Анонси, концерти, фестивалі, важка музика на території Луцька, України та світу.

Новини, цікавинки, деталі з життя улюблених гуртів.

Персональний антипопсин від Мартинів, ідеальний для металообробки ваших музичних смаків.

Відтепер на міцтол будемо дивитися з жіночої точки зору - щочетверга з 23:00 на радіо Луцьк новий проект Сталевий Вітер (ага, ох, Борда накреативила щодо назв!!! супер просто)

Слухати передачу можна так: 107,3 FM || онлайн на сайті ВОДТРК, або ж потім залізти на люб*язно наданий Shkoder'ом сайт і всі записи бдіть там.

У передачі є реклама, бо саме завдяки бару ХмельницькийСталевий Вітер і дутиме на радіохвилях і у нас в усіх у головах.

Лого і дизайн замутили нам "партизани" - Моторола енд Антон.

ZyZn5XNjie8.jpg

Якщо є ідеї щодо співпраці — завжди відкриті. Кожен з вас може долучитися до створення передачі — для цього пишіть на скриньку [email protected]

Сталевий вітер Вконтакті і на Мордокнизі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо це і не аналогія, але буде на кшталт "За гранью" на Радио Ультра http://www.radioultra.ru/beyond

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основний елемент лого тільки з фотографією асоціюється, аж ніяк не з музикою

logo_picasa_large.png

passion-photography-logo-design.jpg

logo.jpg

першоджерело теж придумувалося для фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, дизайнерські штуки варто 1 - обговорити у відповідному розділі (мистецтво, дизайн тощо).

А по-друге, радіо зазвичай СЛУХАЮТЬ, а не ДИВЛЯТЬСЯ.

Хоча, якщо є бажання і впертість і бажання щось комусь доказати, то прошу бардзо - створіть тему-конкурс на кращий логотип для передачі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний вітер - вже цього четверга.

І в ефірі я маю бути не одна :) В рамках нашого "інтерактиву" перша людина, яка буде вести передачу зі мною.. це. Ай, потім.

Традиційно анонси, про рок-фестиваль у Рівному від луцьких організаторів. Про перший концерт луцького гурту FAT на тому концерті. А ще - про новий трек, який з*явився на теренах волинського рок-простору не так вже й давно.

І, як і обіцяла, трішки про цих чуваків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, як і обіцяла, трішки про цих чуваків

позери :0040: , хоча загалом більш-менш нормально звучать. Ну добре, якщо не забуду то послухаю, що там в вас за передачка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо така Ваша ласка і Пан Час дозволять потратити ці безцінні хвилини... :))))))))))))))))))))

Щодо позерства - згідна на всі сто - бо на концертах і фестах ведуть себе не найкращим чином. Але музика від того гіршою не стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий Сталевий Вітер подує у четвер, 18 квітня, о 23,00.

Про Hammerfall, фестиваль у Рівному, про те, як можна потрапити в ефір, про луцький метал-гурт F.A.T ... мій попутний вітер у цій передачі - Вова Гриб який розкаже і про F.A.T., а ще трішки - про олдові луцькі гурти Annihilated Future, Maslanahubah, Grinder, Carnal Embodiment (ага, це все - історія металу нашого міста, якщо ви не в курсі).

Коротше, слухайте, пишіть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, що серед вас є багато охочих не лише слухати Сталевий Вітер, а я й стати частиною його металевого циклону - доєднатись, піднапрягтись і взяти безпосередню участь у передачі, її житті, та й рок-житті міста загалом (пафосно, да?:))))

Тому давайте, маслаємо далі,!

Вже 25-ого квітня буде наступний Сталевий Вітер, а у ньому - новий напарник у передачі, який -ясно ж! - багато чого цікавого нам повідає про ниви безсмертного металу.

Хочете спробувати? Пишіть на [email protected] про те, чим бьи ви хотіли поділитися у передачі. І who knows - можливо, у травневих Сталевих вітрах зазвучите саме ви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій Сталевий Вітер вже можна слухати на сайті, хто провтикав передачу вчора. Залізний Хрест зі Львова, і моя співведуча - Іра Ющук, шанувальник металу + орг метальового фесту у Луцьку. Такий собі тандемчик :) Гарного вечора усім!

http://www.zalizko.com/staleviy-viter-tri-u-storonu-rivnogo/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передача вийшла уі четвер. Хоча може заглючити, що субота. А тут бац - і четвер тому, що 23:05 на радіо Луцьк загудів Сталевий Вітер.

Про двіжло, крутезні конци в Україні, нові альбоми улюблених важковиків. У рубриці Молоді Вітри - дніпропетровський гурт E.b.o.l.a. А ще у Новіку гучно відкривають рок-клуб Вольтаж + буде парад байкерів. Слухайте

Послухати четвертий вітер можна тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, а чого не про Башлачева? я бы не отказался поговорить о нём на радио.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакий двіж буде у Нововолинську вперше. Тому чи круто чи як - не в курсі. Поїдемо - побачимо!

mMeGBJc8tXc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, а чого не про Башлачева? я бы не отказался поговорить о нём на радио.

херассе.... Башлачев лабал ХэвиМэтал? :sq_ye: я б тоже про это послушал!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь, а чого не про Башлачева? я бы не отказался поговорить о нём на радио.

Іноді краще жувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПріколИ нашега гарадка )))) Розмова з колегою про передачу:

- а з вітром треба шось рішать

- головне - не сцяти проти вітру. це чоловічий погляд на важку музику для жінок :))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...