Перейти до змісту

Шоу "Рассмеши комика" выигрыш 50 тысяч


volker78

Рекомендовані повідомлення

Сегодня примерно 19-00 до 20-00 включил ящик на "Новом"? шло "Рассмеши гкомика", а перед тем на Волынь ТВ шел КВН укрлига и там была команда из Запорожья "Заеньки" вроде бы называлася. Музыкальный конкурс, вышли в спортивных костюмах, фронтмен и помощник в черном и голубом синем соответственно. И шо би Ви думали? Эти же ребята (двое) выходят в "Рассмеши комика" и срывают 50 штук! Лулз в том, что смешно особо и не было (правда, я уже видел финал, может предыдущие шютки и были смешные) ну и зеленский делал вид что типа не смешно, и, внезапно, как не улыбнется! Хи-хи-хи!

Ребятки выграли бабки и распилили и откатили все было по-честному!

Вот так, выводы делаем сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняно з тим, що бачив раніше - нормально пацани перемогли.

http://youtu.be/hH5DSUoURls

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед цими "спортивними хлопцями" виступала жінка з Тернопільщини, вдягнена в гарне вишите вбрання, що співала веселі коломийки. Коміки + ведучий цього не зрозуміли , жінка програла на етапі до 5000 грн.

Натомість, прийшло двоє непонятних - аля "реальні пацани" і виграли Банк!

Прикро, що цінується саме такий гумор.... грубуватий, хамуватий та не дуже коректний ...

P.S.

Так як виникла дана тема, вирішив написати про свої враження від побаченої програми та жартів, що "перемагають" там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro, а що, часто жіночки-бабульки у вишиванках зривають банк? По-моєму їм там не місце - не та аудиторія.

Але новасць реально така важна шо піпєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло не в тому, хто зриває Банк, а якими красномовними "жартами" зривають цей Банк...

Тобто які жарти "кушають" запрошені "профі-коміки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло не в тому, хто зриває Банк, а якими красномовними "жартами" зривають цей Банк...

Тобто які жарти "кушають" запрошені "профі-коміки"...

Суть не в особисто коміках. Піпл хаває жарти - тим часом дивиться рекламу. Прийдуть бабульки з коломийками (при всій повазі) - піпл перестане хавати і дивитись рекламу, і шоу або зникне або показуватимуть поки аудиторія на роботі або о 4й ранку.

Ти певно не ту кнопку на пульті натиснув, треба було на Перший національний, до Поплавського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло не в тому, хто зриває Банк, а якими красномовними "жартами" зривають цей Банк...

Тобто які жарти "кушають" запрошені "профі-коміки"...

Суть не в особисто коміках. Піпл хаває жарти - тим часом дивиться рекламу. Прийдуть бабульки з коломийками (при всій повазі) - піпл перестане хавати і дивитись рекламу, і шоу або зникне або показуватимуть поки аудиторія на роботі або о 4й ранку.

Ти певно не ту кнопку на пульті натиснув, треба було на Перший національний, до Поплавського.

Виходить, що через бабульок, шоу можуть прикрити...

Та ти не переживай за шоу і рекламу... Поки людям подобається такий гумор, шоу буде тривати ще довго і реклама разом з ним.

.

Натомість жіночка з коломийками показує дійсно Українську культуру, і через вбрання, і через жарти... просто де-кому це не зрозуміти...

Щодо Першого Національного, то там є талановиті люди, які варті уваги... ти сам би заглядав періодично...

А щодо Поплавського, то де-кому ще далеко...і показують його на багатьох каналах в т.ч. на "1+1"

Діло не в тому, хто зриває Банк, а якими красномовними "жартами" зривають цей Банк...

Тобто які жарти "кушають" запрошені "профі-коміки"...

Суть не в особисто коміках. Піпл хаває жарти - тим часом дивиться рекламу. Прийдуть бабульки з коломийками (при всій повазі) - піпл перестане хавати і дивитись рекламу, і шоу або зникне або показуватимуть поки аудиторія на роботі або о 4й ранку.

Ти певно не ту кнопку на пульті натиснув, треба було на Перший національний, до Поплавського.

Виходить, що через бабульок, шоу можуть прикрити...

Та ти не переживай за шоу і рекламу... Поки людям подобається такий гумор, шоу буде тривати ще довго і реклама разом з ним.

.

Натомість жіночка з коломийками показує дійсно Українську культуру, і через вбрання, і через жарти... просто де-кому це не зрозуміти...

Щодо Першого Національного, то там є талановиті люди, які варті уваги... ти сам би заглядав періодично...

А щодо Поплавського, то де-кому ще далеко...і показують його на багатьох каналах в т.ч. на "1+1"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro, навчись сприймати точку зору відмінну від твоєї спокійніше. Якщо бабульки будуть періодично з"являтися, раз на 2 передачі, то я думаю шоу публіку не втратить. Повір, я не переживаю ані за шоу ані за публіку, оскільки саме шоу дивлюся хіба кожен п"ятий випуск.

А от жіночка з коломийками виходить намагається цю українську культуру продати, заробити на ній, адже швидше за все прийшла на шоу за грошима а не просто викинути пару сотень гривень на квиток до Києва і повернутися ні з чим. Інакше вона давним давно була б зіркою Першого Національного.

На Перший національний періодично заглядаю - коли на пульті випадково натисну не ту кнопку, але не вбачаю потреби витрачати час на тамтешній репертуар, бо це виходить те саме що бабулька з коломийками на "Розсміши коміка" тільки навпаки. А якщо ти натякаєш на на те що в мене певні проблеми з культурою і з любов"ю до національних традицій і цінностей, то я так само можу натякнути що в тебе проблеми із обмеженістю світосприйняття , адже ми з тобою так багато одне про одного знаємо, авжеж ;)?

Ну а щодо "декому далеко до Поплавського", то якщо я правильно зрозумів твою мету написання останнього речення, це смахує на аргумент аля Сперва Добейся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro, навчись сприймати точку зору відмінну від твоєї спокійніше. Якщо бабульки будуть періодично з"являтися, раз на 2 передачі, то я думаю шоу публіку не втратить. Повір, я не переживаю ані за шоу ані за публіку, оскільки саме шоу дивлюся хіба кожен п"ятий випуск.

А от жіночка з коломийками виходить намагається цю українську культуру продати, заробити на ній, адже швидше за все прийшла на шоу за грошима а не просто викинути пару сотень гривень на квиток до Києва і повернутися ні з чим. Інакше вона давним давно була б зіркою Першого Національного.

На Перший національний періодично заглядаю - коли на пульті випадково натисну не ту кнопку, але не вбачаю потреби витрачати час на тамтешній репертуар, бо це виходить те саме що бабулька з коломийками на "Розсміши коміка" тільки навпаки. А якщо ти натякаєш на на те що в мене певні проблеми з культурою і з любов"ю до національних традицій і цінностей, то я так само можу натякнути що в тебе проблеми із обмеженістю світосприйняття , адже ми з тобою так багато одне про одного знаємо, авжеж ;)?

Ну а щодо "декому далеко до Поплавського", то якщо я правильно зрозумів твою мету написання останнього речення, це смахує на аргумент аля Сперва Добейся.

Я поважаю всі точки зору і стараюсь дуже коректно щось комусь радити, якщо мене просять...

Натомість, замість того, щоб мені радити, сам би навчився спокійніше сприймаєш чужу точку зору...

Щодо шоу, на мою думку, кожен із учасників приходить туди із своєю метою. Я думаю на 90% ідуть заради грошей. І в даній темі, роблю акцент на рівень самих жартів, які користуються попитом і перемагають. (Як казав Верещагін в фільмі "Біле сонце пустині" - "...мне за Державу обидно..... "), оскільки передачу дивляться різні категорії людей, в тому числі діти й молодь...

Мова йде про культуру, що ллється до нас через екрани...

Не знаю на що це змахує, але повторюсь..... Не треба робити свої висновки про когось і комусь щось радити, якщо не просять про це... іяк ти сам пишеш " адже ми з тобою не так "багато" одне про одного знаємо..." (Мова йде про Поплавського і Перший національний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro, про яку КУЛЬТУРУ можна говорити на комерційному телеканалі?

Ну підійдеш ти до гопніків із своїм "будтє так дабри нє аткажитє в любезнасті", тебе ж не зрозуміють і просто пошлють. Це груба аналогія із "Розсміши коміка" і бабулькою із коломийками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro, про яку КУЛЬТУРУ можна говорити на комерційному телеканалі?

Ну підійдеш ти до гопніків із своїм "будтє так дабри нє аткажитє в любезнасті", тебе ж не зрозуміють і просто пошлють. Це груба аналогія із "Розсміши коміка" і бабулькою із коломийками.

Все сказано в попередніх постах!!!!! Читай уважно! Мені не цікаво повторювати одне і теж тільки іншими словами...

Хто захотів, той прочитав і зрозумів....хто не хоче зрозуміти ..... або цікаво "товкти воду в ступі"...ну що ж, буває !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фігею від цієї "новасті"... давайте ще про Лото Забаву постити, хто там мульйон зірвав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...