Перейти до змісту

НАбір в клан Крабів


KumLutsk

Рекомендовані повідомлення

Требування для вступу в клан

1.Вік від 18 ++

2.Наявність 3 топів

3.РК ОБОВ*ЯЗКОВО!!!

4. Стата на топ техніці 57-60% + дамаг від 1800-2000++

5. Общій % перемог від 60-65++ (Можуть Бути Виключення)

4. рейтинг еффективності 1400++

5. наявність Гарнітури

Що ми даємо:

1. Роти....

2. Дружній колектив.

3. Скоро вилазки на ГК

4.Змогу найти взвод

Наш сайт http://worldoftanks...._by=role Там ви найдете що вам потрібно. Дякую За УВАГУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

РК Фуууу :)

Ще один нубо клан з нуботвінками.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оу, у вас серйозний клан :) на командира, всiх замiв,вербовщика, дипломатiв й польового командира АЖ один танк 10 левла у польового командира :) Тобто ви вважаете нормальним вимагати вiд новобранцiв того, чим не володiете самi ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оу, у вас серйозний клан :) на командира, всiх замiв,вербовщика, дипломатiв й польового командира АЖ один танк 10 левла у польового командира :) Тобто ви вважаете нормальним вимагати вiд новобранцiв того, чим не володiете самi ?

Набір в клан бійців з топовою технікую я почав сьогодні!!! До цього клан був одним з найкращих у середніх ротах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чесно, я не розумію... чи вам не пофіг кого, по яким параметрам і навіщо людина набирає в клан??? Твінки, шмінки, лінки... хай програють, виграють, воюють - кому яке діло? Хочете в клан - пишетесь, не хочете - чому відразу нападати?... Я туди по параметрам не підхожу ніяк, то шо мені писати що там всі задроти і папіки з донаторами вовати будуть, тобто аби щось написати, бо я не підхожу? НАВІЩО? не розумію.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу не ображати моєї дитини вона наберає в клан людей з прямими руками та нормальною головою,Якщо комусь хочется подивитись на його досягнення в минулому прошу глячнути на профіль KumLutsk/UA_T/ .Хто хоче ще обсирати викладітиь свій нік я погляну які ви БЛ нагібатори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Обсирати, ніразу.

Я констатував факт.

komandor8

Не єдиний мій ак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона наберає в клан людей з прямими руками та нормальною головою

ну я б не назвав нормальною людину, якщо вона зі статою в 60% і трьома-чотирма топами добровільно піде у клан, в якому на все командування один топ і ~50%. Це ж анекдот живий - у задріпану пивнуху фейсконтроль пускає лише у фраках.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чесно, я не розумію... чи вам не пофіг кого, по яким параметрам і навіщо людина набирає в клан??? Твінки, шмінки, лінки... хай програють, виграють, воюють - кому яке діло? Хочете в клан - пишетесь, не хочете - чому відразу нападати?... Я туди по параметрам не підхожу ніяк, то шо мені писати що там всі задроти і папіки з донаторами вовати будуть, тобто аби щось написати, бо я не підхожу? НАВІЩО? не розумію.....

А якщо увімкнути почуття гумору і ще раз уважно перечитати? ;)

ДА-да-да, твінки-статодрочєри і тп, а клан [LUTSK] forever & the best :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, людина яка створила тему, польовий командир одного з кланів. Не факт що до нього не прийдуть колеги які з ним воювали... Всі ж знаємо, що так багато хто робить :) Цей клан - клан його сина, який можно переробити під себе. А може і не треба - була б достатня кількість бійців.

Vadimm, проти Луцького клана взагалі не маю нічого проти, навпаки - тільки за! Не просто так я його додав у конфіг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підпис в Торіка прочитай, все стане зрозуміло. а тоді - або приймай правила гри, або прощавай, плакати за тобою ніхто не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто /отцям оснавателям /можна майже все а простим відвідувачам читати їхні насмішки це одне з привил борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе щось не влаштовує? даремно ніхто ні на кого не нїзжає. а потролити всі люблять ЖВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чомусь гадав що тут зібрались люди які щось можуть порадити чи допомогти ,але хамством поваги та Величі не збудуєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто /отцям оснавателям /можна майже все а простим відвідувачам читати їхні насмішки це одне з привил борди

А давай ти свої претензії до отців основатєлєй викладеш в іншій темі і в іншому розділі?

Тут говоримо про WOT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим більше мат перший від тебе http://board.lutsk.u...entry1052814297

крім того і приниження, в тому ж пості. Ніби хто не підходить по критеріях має ненормальну голову і непрямі руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, а ти зайди в роти де просять стату 60+ і почуєш про себе (при умові що в тебе стата десь так 50-55%) багато цікавого... і про руки, і про мозок, і про маму з татом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незабувайте одне принижуючи когось ви ліпше не робитесь

особисто нiкого не принижував, задав лише РЕЗОННЕ питання, чому при наборi в клан ставится планка, яку самi ж i не досягли поки що, стата це звичайно добре, але може всетаки краще набирати з аналогiчним рiвнем технiки ? Й разом рости легше одночасно.

ЗЫ ну й попрошу без рiзких висловлювань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...