Перейти до змісту

Де в Луцьку можна якісно вставити зубний імплантант?


igor_k

Рекомендовані повідомлення

Дуже потрібні ще відгуки по імплантації. В якій клініці, лікар та ціна?Була на консультації на Суворова та на Винниченка здається -стоматологія "777".Вагаюсь з вибором закладу та лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Запитайте в Протезисті лікар Левчук Леонард Леонтійович

Наскільки я знаю то один з найкращих хірургів Луцька

саме він ставить іипланти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз ціна на одного імпланта в середньому?

В держстоматполіклініці здається 3500 грн. Але це поетапно, тобто перший етап орієнтовно 2000 тис.,наступний -решта. Це так на Суворова.В Протезисті ще не знаю, але планую піти на консультацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз ціна на одного імпланта в середньому?

В держстоматполіклініці здається 3500 грн. Але це поетапно, тобто перший етап орієнтовно 2000 тис.,наступний -решта. Це так на Суворова.В Протезисті ще не знаю, але планую піти на консультацію.

3500 - це, мабуть, буде ціна імпланта без вартості анкера й коронки, тобто робота хірурга й необхідні матеріали.

Імплант "під ключ" (матеріали, робота хірурга, ортопеда) - обходилось понад 5000грн.

Вище по темі писали, що приблизно стільки ж коштувало в приватній клініці.

Оскільки гривня трохи девальвувала, а матеріали в основному імпортні - очевидно, що ціна буде зростати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз ціна на одного імпланта в середньому?

В держстоматполіклініці здається 3500 грн. Але це поетапно, тобто перший етап орієнтовно 2000 тис.,наступний -решта. Це так на Суворова.В Протезисті ще не знаю, але планую піти на консультацію.

3500 - це, мабуть, буде ціна імпланта без вартості анкера й коронки, тобто робота хірурга й необхідні матеріали.

Імплант "під ключ" (матеріали, робота хірурга, ортопеда) - обходилось понад 5000грн.

Вище по темі писали, що приблизно стільки ж коштувало в приватній клініці.

Оскільки гривня трохи девальвувала, а матеріали в основному імпортні - очевидно, що ціна буде зростати.

3500-це вартісь імпланта котрий вживлюється в кістку на першому етапі+абадмент який встановлюється на імплант після його відкриття через місяць, два після того як прижився сам імплант.Якщо я не помиляюсь- це є формувач ясна.А коронка- це звісно окремо і десь за пів року.Тому витрати "розтягуються" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

А експрес імплантацію в Луцьку хтось робить? Маю на увазі одноетапну імплантацію.

Змінено користувачем Ну Я
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Ну Я, Це мається на увазі весь зуб відразу?

Це імплантація за один етап. Тобто рвуть зуб, відразу в це місце ставлять титановий чи цирконієвий імплант, на нього коронку .(коронку чи в той же день, чи на протязі 2-3 днів, точно не знаю).Хтось робив в Луцьку таке, і за скільки ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну Я, Це мається на увазі весь зуб відразу?

Це імплантація за один етап. Тобто рвуть зуб, відразу в це місце ставлять титановий чи цирконієвий імплант, на нього коронку .(коронку чи в той же день, чи на протязі 2-3 днів, точно не знаю).Хтось робив в Луцьку таке, і за скільки ???

моїй сестрі таке робили в лютому цього року. спочатку вона ходила в протезист, там сказали спочатку видалити зуб а потім прийти на імплантацію через 2 міс. Тоді вона пішла в стоматологію десь на лесі українки сказала шо там дуже дорого. А в результаті зробили в посмішці на молоді і видалення і імплантацію одночасно. коронку поставили за 5 днів. десь місяць тому вже поміняли на постійну.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А експрес імплантацію в Луцьку хтось робить? Маю на увазі одноетапну імплантацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

мав знімний протез були звичайно певні проблеми,порадили стоматолога Янцевича М.М( стоматологія відА доЯ).З імплантами дешевого виробника не ризикнув, тому що не один імплант потрібно було поставити. Був вчора на профогляді .Задоволений все чудово. Раджу. Імплантами ..користуюсь біля трьох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Побуду археологом)))

Яка ситуація на сьогодні в Луцьку з імплантацією зубів? Хто володіє інформацією поділіться, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, якщо обирати між Матюшенко і "Протезист", де краще вставити імплант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Матюшенко давно ставить і має стаж,але ціну я не знаю. Ходив в держ.стоматологію за цумом, сказали 500 ойро)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дивно на фоні луцьких цін виглядають акційні пропозиції київських клінік. На більш менш нормальні імпланти ціни стартує від 3000 грн. Може в когось є інфа наскільки реальна така замануха ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Yava сказано:

Дуже дивно на фоні луцьких цін виглядають акційні пропозиції київських клінік. На більш менш нормальні імпланти ціни стартує від 3000 грн. Може в когось є інфа наскільки реальна така замануха ?

Це мабуть самого імпланта,а підготовка ще витягне добре коштів.Тел стоматолога Володимира Матвійчука 050 774 27 05.Працює з імплантами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Barkas сказано:

держ.стоматологію за цумом

їм би нормальне обладнання і буде все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Yava сказал:

Дуже дивно на фоні луцьких цін виглядають акційні пропозиції київських клінік. На більш менш нормальні імпланти ціни стартує від 3000 грн. Може в когось є інфа наскільки реальна така замануха ?

Мені фейсбук "пропонував" за 1600грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oli сказал:

їм би нормальне обладнання і буде все добре

Обладнання в того лікаря нормальне,але ціна в 500 євро мені не сподобалась. Казали,що є десь в Стумівці лікар,має свій кабінет в будинку,ставить гарно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Хтось може надати контакти імплантолога Солдана Олександра?В Посмішці він вже не працює.В фейсбуці не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто може поділитись відгуками щодо імплантації, де робили, чи задоволені, які ціни....?

Змінено користувачем vrm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 26.02.2018 at 09:16, vrm сказано:

Хто може поділитись відгуками щодо імплантації, де робили, чи задоволені, які ціни....?

Робила в Солдана в клініці Сахненка на Волі.Робота ще в процесі.Але всім поки що задоволена.Ціна залежить від того який саме імплант хочете чи можете дозволити собі поставити.Це від 300 дол.і вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...