Перейти до змісту

Де в Луцьку можна якісно вставити зубний імплантант?


igor_k

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

8 годин тому, delli сказано:

Робила в Солдана в клініці Сахненка на Волі.Робота ще в процесі.Але всім поки що задоволена.Ціна залежить від того який саме імплант хочете чи можете дозволити собі поставити.Це від 300 дол.і вище.

Перепрошую клініка Кузьменка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Всім доброго дня!

Може хтось поділитися свіжишим досвідом, куди зараз краще звернутися (яка клініка) і лікаря по імплантам?

На сьогодні маю гостру потребу у встановленні імплантів. Протезист, Клініку Сахненка взяла на замітку (але до кого тут звертатись?).

Хочеться спочатку на консультацію сходити до декількох лікарів і вибрати де саме робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, LenKa сказано:

Всім доброго дня!

Може хтось поділитися свіжишим досвідом, куди зараз краще звернутися (яка клініка) і лікаря по імплантам?

На сьогодні маю гостру потребу у встановленні імплантів. Протезист, Клініку Сахненка взяла на замітку (але до кого тут звертатись?).

Хочеться спочатку на консультацію сходити до декількох лікарів і вибрати де саме робити.

Я особисто робив у Матвійчука Володимира (050-774-27-05).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, frv сказано:

Я особисто робив у Матвійчука Володимира (050-774-27-05).

А де він приймає? Якась клініка чи кабінет? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
9 хвилин тому, monaliza сказано:

Вітаю. Мене також цікавить ця тема. Поділітся досвідом буль ласка.

давай вже рекламку,

не тягни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що я можу зарекламувати то те як на протязі кількох десятків років занапастити майже ідеальні зуби. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Постало те саме питання. Оскільки постійно ходжу до парадонтолога в Протезист планую ставити саме там, хоча не відкидаю інші варіанти. Можливо хтось мав справу з Гонтаруком Олександром Сергійовичем (Протезист) в плані імплантів. Поділіться враженнями. Маю про нього хороший відгук, але людина була у нього не з приводу імплантації. Хоча відгук звичайно взято на замітку. Питав ще одного бордівчанина в приваті, але його відповіді викликали сумнів: чи не реклама бува? Буду вдячний якщо поділитесь якоюсь інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставив років 5 назад в Лукянчука, він ще був в стоматполіклініці на Бандери, зараз він вже має свою клініку біля палацу молоді на Шопена, ціни у них там ого, але сервіс дуже на висоті. Можете сходити на консультацію, порівняєте.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...