Перейти до змісту

Потрібно нанести цифри на циферблат годинника


Sant

Рекомендовані повідомлення

Є старий радянський наручний годинник з витертими цифрами і слідами ржавчини на циферблаті. Необхідно пофарбувати його в білий колір, та нанести малюнок (цифри, секундні мітки). Підкажіть, будь-ласка, як краще це зробити і до кого звернутись. Циферблат зняти та пофабувати зможу сам. Циферблат намальований в автокаді, питання тільки в тому як якісно нанести його на металічний циферблат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Зайти в антикварні майстерні,там можуть нанести . 2.Знайти ЧПУ станок для ювелірки, можливо в Луцьку є, не знаю. 3.На плотері вирізати по вектору і наклеїти плівку

ORACAL дивлячись який розмір годинника.. 4 .Міг би допомогти з ЧПУ але потрібні розміри годинника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нажаль, seblo не зміг допомогти з ЧПУ. Чи може ще хтось може підказати, до кого можна звернутись по таку послугу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б заніс в ювелірну майстерню на гравіювання.

..циферблат годинника 2-3-4 см в діаметрі, яке ЧПУ, оракал, люди ви про що говорите?... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б заніс в ювелірну майстерню на гравіювання.

..циферблат годинника 2-3-4 см в діаметрі, яке ЧПУ, оракал, люди ви про що говорите?... :)

і яке гравіювання?! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що тамподрук річ зовсім недешева. Необхідне індивідуальне виготовлення тампону для переносу. Якщо хтось вкаже хоч приблизні ціни буду дуже вдячний. З ЧПУ не вийде через малі розміри. Нати аналогічний годинник з хорошим циферблатом не вийшло. Дививлюсь на Аукро вже на протязі декількох місяців і нічого підходящого не знахожу. З нормальним циферблатом тільки повністю справні за відповідну ціну. Годинник Ракета 2603

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...