Перейти до змісту

Гарні фото


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 397
  • Створено
  • Остання відповідь

Фото зроблено в середині листопаду 2010 року.Одне єдине дерево по дорозі цвіло. Чудо природи

post-12914-0-77453200-1414692720_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки ризикну з гарними фото, бо для мене це не тільки якість, а і передача емоцій,сенсу.

ronaldu.jpg

4f1d2d2139304.jpg

068f12cf2287155df689876eb27565d346eadf7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, для кадрів типу "сам зняв" є теми "мої фото". Тема створювалась для "зразків" ;)

1414737883_135675159.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі, я насамперед вибачився. І якщо вже зробили зауваження, то не могли б Ви зразу дати ссилки на теми "мої фото" ?

Тему зі своїми фотографіями користувач створює сам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо в мене тільки сім фотографій, які я вважаю варті уваги громади, то що, мені для цього цілу тему створювати???

Звичайно!

Це поки що їх сім ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю,що було б непогано,щоб була (якщо її ще немає) загальна тема для знімків (цікавих,гарних,незвичайних), зроблених самими бордівцями.

І через дві-три сторінки вона буде заповнена дітьми та котиками. Була така думка, але всохла і відвалилась ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що? У кожного своє відчуття прекрасного. Зато це булаб б одна тема, а не безліч тем,як Ви мені запропонували. А де гарантія того, що коли я створю свою особисту тему (чи хто-небудь інший), то я не почну в ній постити діток чи котиків?

От через "в кожного своє почуття прекрасного" варто зробити особисту тему, де можна постити будь-які кадри, які вам сподобались. В тому числі з кривою перспективою, розмазаними дітками (які нікому, крім вас, не цікаві) або вечірнім небом ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді навіщо загаджувати форум безліччю тем, нікому нецікавими? Все ж таки,якщо буде одна загальна тема,буде і для форуму "легше" і користувачі будуть старатися викласти дійсно цікаві фотки,дивлячись і порівнюючи свої фотки з фотками інших форумчан.

Якби ж було так, як ви кажете. Але конкретно ця тема створювалась для кадрів "з мережі", щоб зібрати для форумчан ідеї для власних фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ви нафлудили :0137: ціла сторінка, а свято гарні фото де?

Виверження вулкана Бардарбунга в Ісландії

1.jpg

2.jpg

5.jpg

6.jpg

9.jpg

11.jpg

13.jpg

аж жаром війнуло від фоток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

копіпастну ще де що )))

Королівський вогонь в Каліфорнії

Якщо наприкінці літа «золотий штат» страждав від аномальної посухи, що стала причиною обміління багатьох озер, то в вересні на багатостраждальну Каліфорнію обрушилася нова напасть, а саме - велика пожежа, названа Королівським вогнем. На боротьбу з вогняною стихією, яка знищила 30 тис. гектарів лісу, було кинуто понад 3,5 тис. осіб.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

10.jpg

12.jpg

16.jpg

21.jpg

23.jpg

25.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивовижні романтичні місця, в яких хочеться посидіти прямо зараз!!!

У басейні-інфініті.

Places04.jpg

У гарячій ванні на зимовому даху будинку в Гетеборзі, Швеція.

Places10.jpg

У цьому печерному басейні на острові Санторіні, Греція.

Places14.jpg

Десь поблизу від такого басейну.

Places20.jpg

На каяку в Глейшер-Беї, Аляска.

Places25.jpg

У природному басейні в Памуккале, Туреччина.

Places26.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гайда на Місяць. Фото над аеропортом міста Фінікс, Арізона, США, 24 лютого.

1362136226_17.jpg

Нічні вогні країн Східної Азії і традиційна нічна темрява КНДР на Корейському півострові

1400779825_zemlya-iz-kosmosa-8.jpg

Нічні вогні Кувейту і Саудівської Аравії і спалах блискавки.

1400779903_zemlya-iz-kosmosa-17.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...