Перейти до змісту

Питання про садочок, де як водиться, немає місць....


25 апреля

Рекомендовані повідомлення

Хто стикався з такою ситуацією? Потрібно віддавати дитину в садочок. В десяти закладах відмовили - немає місць. Ми з Луцька, прописані в Луцьку, щеплення є. Біля будинку є садочок - там сказали жодних шансів. Хочу запропонувати гроші. Суму мені назвуть чи я маю іі запропонувати? Як це робиться взагалі і які " тарифи" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання недоречне. Все вирішуэться в індивідуальному порядку.

Якщо налаштовуватись на : ДАТИ СУМУ ГРОШЕЙ! то сума зростає.

Якщо садочок поряд з будинком де приписані, тоді повинні взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок електронної реєстрації. В формі запрвнення немає жодного ДНЗ, тому запис дитини у садочок є проблематичним, а коли введуть там перелік наших садочків невідомо. на форумі пишуть, що потрібно звертатися в місцеві органи управління освітою.І що ж тепер робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо садочок поряд з будинком де приписані, тоді повинні взяти.

Приходиш а на твоє повинен тобі кажуть. В нас буде 3 групи по 30 людей, ви записані під номером 149. І задають питання. ЯК ви думаєте ви зможете потрапити сюди?

Дайте ссилку на електронну реєстарцію в садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені і гроші не допомогли. Кажуть "у нас і так всі платять". Звісно зараз скажуть, що мало пропонував, але ж всьому є свої межі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може типу " а в мене дядя / тьотя / кума і т.д. працює у владних структурах...!" ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо садочок поряд з будинком де приписані, тоді повинні взяти.

Приходиш а на твоє повинен тобі кажуть. В нас буде 3 групи по 30 людей, ви записані під номером 149. І задають питання. ЯК ви думаєте ви зможете потрапити сюди?

Дайте ссилку на електронну реєстарцію в садочок.

http://dnz-reg.nz.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може типу " а в мене дядя / тьотя / кума і т.д. працює у владних структурах...!" ??

або відразу сказати в - с лужба божа україни, прокуратура.

А по темі: прийшли, сказали "там то прописані/зареєстровані", нас без проблем записали, сказали "ждем восени". Ну, по крайній мірі, поки без проблем, тьфу-тьфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в мене інше питання : дитина записана в чергу садочка на 2014 р. а зараз введуть електронну реєстрацію в міських органах , як ці дві черги будуть дружити між собою ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші вони бояться брати. А хтось не боїться. Хочуть може "подарунків" чи якогось "меценатства-спонсорства"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.lutsk.ua/...lnih-zakladiv-m

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу у дошкільні навчальні заклади м. Луцька, керуючись ч. 1 ст. 52 та ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Луцька (додається).

2. Встановити, що Положення поширюється на заявників, які бажають зарахувати дітей у дошкільні навчальні заклади м. Луцька з 1 квітня 2013 року.

3. Прийом заяв з метою реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Луцька розпочати 01.05.2013 року на офіційному сайті Луцької міської ради.

4. Перереєстрацію дітей, зареєстрованих у дошкільних навчальних закладах м. Луцьк до 01.05.2013 року, здійснити з 01.04.2013 до 01.05.2013 року шляхом внесення відомостей дошкільними начальними закладами, в т.ч. відомостей, що накопичені в журналах реєстрації дошкільних навчальних закладів.

5. Управлінню освіти міської ради забезпечити функціонування загальної міської електронної реєстрації дітей до вступу у дошкільні навчальні заклади м. Луцька.

6. Управлінню освіти міської ради після встановлення статусу заявці «Є можливість зарахування до ДНЗ» протягом 14 календарних днів повідомити заявника про можливість зарахування.

7. Рішення та Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Луцька підлягають офіційному оприлюдненню шляхом його опублікування в газеті «Луцький замок», на офіційному веб-сайті Луцької міської ради та розміщенню для ознайомлення в усіх дошкільних начальних закладів м. Луцька.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, науки, культури, мови (Пархом’юк А.І.), першого заступника міського голови С. Кравчука.

Те що найшла. Будем чекати 1 квітня. Надіюся обіцянка буде справжня, а не першоквітневий розіграш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже ходив в новий садок, той що за ТАМ-ТАМ мені там сказала завідувач, що буде приймати тільки за елктронною чергою і казала, що вона з 1-го квітня буде працювати.

Будем сподіватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна ТС, надворі час коли результати одного бебі-буму - 80х років - тобто ми з вами, створюють другий бебі-бум. І це при тому що в часи "затишшя" - 90-ті купу садочків закрили, реорганізували, на їх основі, території і тд зараз пенсійні фонди, центри зайнятості, військово-історичні музеї і тому подібні заклади (в крайньому разі на місці закритої по причині надлишковості групи знаходиться "зоокуточок":)). І як ви вважаєте, ті садочки що залишились, потягнуть? В нашій групі 36 дітей, як ви думаєте, скільки дітей поступило абсолютно безкоштовно? Напевно не більше 30. Я веду до того що або платіть і поступайте, або записуйтесь в садочок як тільки народили (як це робили ми), а потім регулярно навідуйтесь і перевіряйте чи ви випадково не "вибули" з черги за "прикрою випадковістю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуватись треба ще коли надумав одружуватись :)

КОли дитині було місяць, я пішов в садок записати її на 2012рік. Мені сказали галяк. Все зайнято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...