Перейти до змісту

3G Інтернет "Ого! Мобільний"


Рекомендовані повідомлення

Є можливість протестувати 3G Інтернет з підключенням на один місяць безкоштовно. Пропозиція актуальна до 31 березня. Кількість обмежена.

тел. 0500833404

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуюсь в чергу... Що для цього треба?

Підійти з паспортом та ідент. кодом на вул.Кривий Вал, 28.

Деталі можна уточнити по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця акції залишилось 4 дні.

Скористайтесь можливістю оцінити переваги швидкісного Інтернету на своєму планшеті або смартфоні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця акції залишилось 3 дні.

Скористайтесь можливістю безкоштовно оцінити переваги швидкісного мобільного 3G Інтернету на своєму планшеті або смартфоні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця акції залишився 1 день і тільки 5 акційних підключень.

Скористайтесь можливістю безкоштовно оцінити переваги швидкісного мобільного 3G Інтернету на своєму планшеті або смартфоні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заспокойтесь вже.

Кому треба побачили, пішли і прирекли себе на страждання в очікуванні завантаження сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заспокойтесь вже.

Кому треба побачили, пішли і прирекли себе на страждання в очікуванні завантаження сторінки.

Середня швидкість доступу до мержі Інтернет в "Ого! Мобільному" - 1,5 МБіт/с.

На такій швидкості і он-лайн відео переглядати можна. А сторінки завантажуються без проблем і очікувань.

post-20010-0-29518100-1364726920_thumb.j

post-20010-0-69629400-1364726938_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко в це віриться.

Маю мобільний зв'язок від вашого оператора і почути співбесідника у ваші мережі нереально, доводиться постійно перебувати у мережі роумінг-партнера Київстар. І це в центральній частині міста ще й корпоративний клієнт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я користуюсь ОГО Мобільний вже місяць (тестовий період у ТС не замовляв, взагалі цю тему вперше бачу :)), і у мене немає жодних нарікань на зв'язок в Луцьку. Реально потокове відео можна дивитись. Якось спробую перевірити швидкість у speedtest. Найближчий місяць перевірю зв'язок ще в Луцькому районі 30 км від Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви ввечері, годині о 20-21 спробуйте.

Різниця в той період і в будь-який інший дуже суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви ввечері, годині о 20-21 спробуйте.

Різниця в той період і в будь-який інший дуже суттєва.

Отриманий вище результат був отриманий в неділю о 19:18. Це ранувато? Хм, спробую ще після 20-ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Купив стартовий пакет, дуже задоволений, хоч і дорогувато, деколи швидкість до 5 Мбіт/с піднімається, середня 1,5-2 мегабіта.

Шкода тільки, що це єдиний оператор на цій частоті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, на третій день виліз перший "підводний камінь"

Отримав я свої стартові пробні 150 мегабайт, успішно їх використав. Вніс гроші на рахунок, дзвоню оператору, що я задоволений, все влаштовує, і тут з'ясовується, що за мінімальним тарифом активуватись можна тільки через місяць, якщо хочете мегабайти вже і зараз побачити - беріть дорожчий тариф. В принципі, різниця не така велика, все одно вигідні тарифи для дому/роботи тільки на контрактній основі. А ця сімка так, щоб на зв'язку постійно бути, і соцмережі з бордою періодично гортати. Але така система викликала як мінімум подив, ніякої автоматики, ще й чесно заплачені гроші не можу використати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деколи швидкість до 5 Мбіт/с піднімається, середня 1,5-2 мегабіта.

В якій саме точці нашого села ти його юзаєш? Цікаво, чи по всьому місту така швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В різних місцях. Біля "Лучеська" 6 мегабіт/с. Біля філармонії слабенько, півмегабіта. Біля "Променя" 3-4 мегабіта. Зараз в Києві, то тут не тільки швидкість скаче, але й технологія передачі даних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене планшет вже більше пів року-користуюсь Укртелекомом.Тариф 10гіг-120грн в місяць.Швидкістю задоволений,покриттям теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...