Перейти до змісту

Forum upgrade


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Люди, не спішіть.

Пригали через версію.

Відповідно маємо купу глюків і нестиковок.

Зараз треба пофіксити самі основні і ярко виражені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ну... краще -- ворог хорошого :smile3:

а зараз система рейтингів хороша.

2 All:

Давайте-но не нагружати адмінів, їм зараз і так не легко, а просто зробимо хто що може. Я наприклад, пару кнопок переклав, хтось ще щось зробить... А адміни тоді це все пофільтрують і виберуть те що їм реально може допомогти

post-51-1188982209.gif post-51-1188982222.gif post-51-1188982219.gif post-51-1188982212.gif post-51-1188982205.gif post-51-1188982201.gif post-51-1188982196.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если я правильно поняла, то либо ты имеешь репутацию пять звезд либо ты какашка. То есть промежуточных вариантов не существует. Ну спасибо дорогие :smile3:
не правильно. Кожен юзер ставить тобі репутацію, яку (на його думку) ти заслуговуєш. Хтось ставить 5 зірочок, хтось одну, хтось три і т.д., а система сама вираховує середнє арифметичне. Наприклад: двоє поставили по 5 зірочок, троє по одній і четверо по три (всього 9 чоловік) -- 2*5 + 3*1 + 4*3 / 9 = 2,78. От тільки не знаю скільки зірочок в такому випадку поставить система -- напевно три.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю лучшей помощью будет, чтоб каждый писал недочеты каторые заметит, а админы уже постепенно исправят. :smile3:

Вот, что быстро мне попалось на глаза:

- в настройке профиля, при выборе русского или украинского языка исчезают некоторые пункты меню (нет вариантов заполнения).

- как уже ранее было замечено, кнопки "быстрый ответ", "ответ" на разных языках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратите внимание на правый верхний угол.

Под кнопкой "Новая тема" есть кнопка "Нлштування"!!! Глюк идёт ещё с прошлой версии форума :smile3:

Вставьте же там наконец буковку A

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратите внимание на правый верхний угол.

Под кнопкой "Новая тема" есть кнопка "Нлштування"!!! Глюк идёт ещё с прошлой версии форума :smile3:

Вставьте же там наконец буковку A

Читай пост №34 в цьому ж топіку.
в настройке профиля, при выборе русского или украинского языка исчезают некоторые пункты меню (нет вариантов заполнения).
а це вже мінімум в двох постах повідомлялось.

Народ, ви перш ніж писати щось потрудіться топік з самого початку прочитати -- всього-то дві сторінки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

А эта тема уже поднималась полгода назад (кстати, ровно полгода назад :(), но, видимо, руки так и не дошли тогда. Просто напоминание :smile3:

Меня больше всего прикалывают ники Yahoo!, MSN, Google и похожие :)

А ещё касаемо ошибок: вот даже на этой странице... Перейдите в самый верх. Над постом №1 есть кнопка Нлаштування - ну не хватает там одной буковки :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

А эта тема уже поднималась полгода назад (кстати, ровно полгода назад :) ), но, видимо, руки так и не дошли тогда. Просто напоминание :smile3:

пів року назад торіку спеціально потрібно було б все кидати і правити одну букофку. А зараз вона поправиться "промеждупрочим", поки будуть вилизуватись інші нюанси. А за пиво то напевно ще й сьогодні :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гранд Пардон, но шо то в мене аттач не аттачиться ;(

список "Manage Current Attachments (2)" неактивний...

Може штось глянути? Чи то тіко в мене така трабла?

угу. і в пості і в галерею файл з картинкою не грузиться, пише нема пермішинів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не работает Quick Edit в Pro скине.

Удалите все изменения в в шаблоне skin_editor или перезалейте папочку jscripts

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не работает Quick Edit в Pro скине.

все работает вери гут.

вот тут нажал и фулл и квик и все работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не работает Quick Edit в Pro скине.

все работает вери гут.

Нажми кнопку Complete Edit. Эфект то же, что и от кнопки Top!

PS сижу в Огнелисе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажми кнопку Complete Edit. Эфект то же, что и от кнопки Top!

PS сижу в Огнелисе.

где сидишь?

выше отредактировал всое сообщение двумя способами. все гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ Флейм на мою думку треба удалити, а то там тільки пишеться все для кількості повідомлень. Прийде якийсь новачок накікає собі кучу повідомлень і вот він "модний чувак" і куди тобі до нього в нього ж повідомлень більше. А любителів пофлудити наказувати як і раніше, а то і жорсткіше. Думаю старожили цього форуму зі мною погодяться. Тим більше на форум заходять багато людей і які їх будуть враження коли вони прочитають цей "понос", або його зробити недоступним для незареєстрованих користувачів ;)

З.І. Це було моє ІМХО прошу не закидувати шапками і іншими деталями. Я просто вніс пропозицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож думаю, нафиг нам тот флейм нужен? О_о.

PS Щас такой винигрет с кнопками и меню, теперь и в русс и в укр и в инглишь версиях кнопки отчасти состоят из трех языков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ Флейм на мою думку треба удалити, а то там тільки пишеться все для кількості повідомлень. Прийде якийсь новачок накікає собі кучу повідомлень і вот він "модний чувак" і куди тобі до нього в нього ж повідомлень більше. А любителів пофлудити наказувати як і раніше, а то і жорсткіше. Думаю старожили цього форуму зі мною погодяться. Тим більше на форум заходять багато людей і які їх будуть враження коли вони прочитають цей "понос", або його зробити недоступним для незареєстрованих користувачів :(

З.І. Це було моє ІМХО прошу не закидувати шапками і іншими деталями. Я просто вніс пропозицію.

:) 100%

І взагалі скажіть мені будь ласка адмін крім секюріті більше ніяких причин апгрейду???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Були причини.

Але розказувати їх усі ні часу ні бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були причини.

Але розказувати їх усі ні часу ні бажання.

Ато в мене з першого погляду склалося враження що це всьо "шалості..." ну якщо це дійсно потрібно було тоді всьо гуд) Сорі за пост просто привик до страрого, комфортніше було) а зарас багато інгліш появилось, добре що я андестенд)) будем чекати фул апргрейд:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарас багато інгліш появилось

???

ты смеешься?

украинизация борды достигла. основная часть - по-украински :(

Plum, видать, эту версию собирал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Появлять нормальні локалізації до цієї версії буде все добре.

Зараз починаємо думати про покупку двіжка цієї версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав поставив на вмвар тільки що собі 2,3,1 нулл від давідофа. Повністю русифікований, в тому числі адмін центр. Поставив 5 скінів. Пашуть прекрасно, ніяких глюків не спостерігається.

А глюки тут скоріше всього із за того що ставили не на нульцеву базу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...