Перейти до змісту

Потрібна прога по "позиченню" wi fi


spqr

Рекомендовані повідомлення

Не пойміть не правильно,потрапив у лікарню ну і це б помогло.Шукати і перечитувати нема можливості.Може хтось пробував щось просте у користуванні.Якщо можна то і де скачати,пишить ссилкі в личку.Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зламати пароль wi-fi дуже важко і довго...

Наврядчи дешеві програми, які розміщують в Інтернеті, Вам допоможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо по хитрому зайти під адміном у роутер і глянути,скоріш за все стоіть adsl,але з ними не стикався і не знаю що прописувати в браузері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб зайти під адміноу на роутер, треба або попередньо підключитися то того вай-фаю, або мати фізичний доступ до онного.

що у вашому випадку ні те ні те не варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є багато часу і немає чим зайнятися, то найпростіший варіант вгадати - admin, administrator, qwerty, 123456 і т.д. :)

Або коробку канхвєт медсестричці за пароль ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зламати бездротову мережу, захищену WPA(2) - практично неможливо, WEP - треба дещо знати і вміти.

Або коробку канхвєт медсестричці за пароль ;)

- найбільш реальний варіант.

Скорішого одужання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це я зразу пробив,в нас нема роутера у відділенні.Найкращий сигнал (2 міська) lmkl_net_5_2 і ще три таких схожих,пробиваються і тп-лінки і тд але сигнал слабий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Питайся в народу. Я валявся в лікарні, спитав пароль в пацанів що в палаті зі мною були. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я гуглив по цій темі, і дійшов висновку, як тут вже говорилось, без спеціальних знань нічого не вийде, якщо у тебе вийде дай силку, я тоже хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуйся 3G модемом, а стосовно взлому -- зламати можна, і не дуже важко -=- для початку визнач на якому чіпі в тебе "вай-файка" , тому що не всі підходять для даного діла. Простіше через Linux )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зламати можна, і не дуже важко -=- для початку визнач на якому чіпі в тебе "вай-файка" , тому що не всі підходять для даного діла. Простіше через Linux )))

і це не залежить від складності пароля? якщо я скажімо поставлю 56 символів які мені згенерує ген. паролів то ймовірність злому не зміниться якщо скажімо я би поставив 12345qwerty ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і це не залежить від складності пароля? якщо я скажімо поставлю 56 символів які мені згенерує ген. паролів то ймовірність злому не зміниться якщо скажімо я би поставив 12345qwerty ?

лише якщо знати власника файфайки і до нього застосувати терморектальний криптоанализатор :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 3G модема МТС,заблокований більше 90 дібне користувався(заявку подав 1-5 діб :),але пакет дорогий 1 мб - 9 коп.Нема грошей лишніх,лікарня бистро іх витягує :) А завтра ще й футбол,от і вирішив звернутись до спільноти по допомогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А завтра ще й футбол

Пошукай, краще, телевізора.

пошуки антени займуть більше часу чим пошук паролю :)

А от "укртелеком" міг би свій wi fi тут встановити,картки йшли б на розхват.Якщо мій 3G запрацює то ми тут з мобілок поскидуем пару рублів на трансляцію,200-300 мб думаю хватить.

А завтра ще й футбол

Пошукай, краще, телевізора.

пошуки антени займуть більше часу чим пошук паролю :)

А от "укртелеком" міг би свій wi fi тут встановити,картки йшли б на розхват.Якщо мій 3G запрацює то ми тут з мобілок поскидуем пару рублів на трансляцію,200-300 мб думаю хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще краще, скористайся можливістю відпочити від компа і вдосталь поспи. я так і робив, коли в лікарні лежав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лежу у пульмонологіі,тут у всіх запалення і бронхіти,ну і люди різні.Який сон чоловіче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще краще, скористайся можливістю відпочити від компа і вдосталь поспи. я так і робив, коли в лікарні лежав

Від компа ще хтось відпочиває? ого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш народ просто жадний ставить паролі на вай фай

Був би у мене інет у 50 мегабіт я би не ставив пароль, а так лише 4 іто на двох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...