Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Про плюси та недоліки обох цмс можна багато писати.. Можу сказати основне що я зауважив при роботі з Joomla та Drupal..

Для Джумли є велика кількість безкоштовних яскравих шаблонів, в Друпалі з цим набагато гірше..

На Джумлі такі проекти як сайт-візитка, бізнес-сайт, інтернет-магазин робляться швидше ніж на Друпалі..

Друпал кращий для складних індивідуальних проектів..

Як в Джумла так і в Друпал багато різних модулів розширеня функціоналу..

Джумла складається з більше 6000 файлів.. В Друпалі ця цифра набагато менша..

Джумла повністю написана з використанням технології ООП.. В Друпалі ООП гірше реалізовано..

В Друпалі гарно реалізований код (з дотриманням кодінг-стандартів)..

На drupal.org більше детальнішої документації по роботі модулів та API, але на англійській мові..

Загалом можна сказати, що Джумлу краще використовувати для нескладних проектів зі стандартним функціоналом, а для складних проектів з індивідуальним функціоналом краще Друпал.. в цьому плані він більш гнучкіший..

Ось така у мене склалась думка за цей час що працюю в цій сфері, а у вас які думки з цього приводу?

post-8075-0-46735000-1363804700_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую два попередні пости!

Wordpress - простий і гнучкий! Має багато тем, віджетів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось троха "мутив" на всіх трьох цих системах.

Друпал мені сподобався тим що заставляв подумати і дотого ж на ньому добре робити складні проекти

Джумла проста в використанні але цей двіжок сам по собі важкий для сервера

Вордпрес сподобався тим що він простий + до нього як і писалось багато віджетів та модулів писати блог або щось подібне то саме задоволення

тут питання стоїть який треба зробити проект ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під WP скоренько можна забацати сайтік чи блог не особливо заморочившись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже люди, ніколи не перестаю дивуватись.

Питання - джумла чи друпал?

Перша ж відповідь - вордпресс.

Пздц, таваріщі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже люди, ніколи не перестаю дивуватись.

Питання - джумла чи друпал?

Перша ж відповідь - вордпресс.

Пздц, таваріщі :)

Ну, якщо все уважно прочитати! То в кінці повідомленя можна ще й помітити такий рядок:

Ось така у мене склалась думка за цей час що працюю в цій сфері, а у вас які думки з цього приводу?

От і люди, які теж трішки займаються в цій сфері запропонували свій варіант кращої, подібної цмс! Що ж тут не зрозумілого??

Навіщо мені розхвалювати Джумлу чи Друпал, якщо я знаю, що Вордпресс по багатьох питаннях випереджає їх!

все просто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже люди, ніколи не перестаю дивуватись. Питання - джумла чи друпал? Перша ж відповідь - вордпресс. Пздц, таваріщі

ну то запропонуй свій варіант :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувався я і joomla i drupal i wordpress. і можу від себе сказати, що якщо вас і вашого хостинг провайдера влаштовує не мала нагрузка на сервер і по 20 запросів до бази даних, то користуйтесь собі на здоров'я. мій же вибір dle. інтуїтивно зрозуміла адмін панель, мінімум запросів до бд, дуже гнучкий у виведенні інформації шаблон. можна створити сайт практично будь-якої складності. шаблонів до нього теж не мало. і різних модулів хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...