Перейти до змісту

Жахлива ДТП на зупинці у Дніпропетровську


Linark

Рекомендовані повідомлення

... За дві секунди розїхатись з авто, оцінити ситуацію навпроти по 4 полосах, вирахувати маршрут поміж пішоходів в полі зору, побачити беху і встигнути зманеврувати....

Так! Саме так! Оце і є - бути водієм! Це обов'язок водія! Бачити все, враховувати все, передбачати все! і ПЕРЕСТРАХОВУВАТИСЬ!!!

+1

Я завжди за 200-300 м пускаю машину накатом до червоного світлофору. В мене завжди очі попереду 3-ох -4-ох машин які рухаються впереді мене, я завжди слідкую за пішоходами, постійно в зеркалах... Ну я звичайно забагато, але саме так і потрібно їздити!

хто правий, а хто ні має вирішити суд і комісія.

ви б краще звернули увагу на інше-по інтернету видаляють відео аварії. перше відео в темі не працює. схоже, готуються зам'яти справу.

Все працює! Я на попередній сторінці викладав правильний лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

А тому батькові і чоловіку, слідуючи твоєю логікою, все одно, обговорюємо ми це чи ні.

а ти думаєш йому зараз важливо чи ви це обговорюєте? ну-ну

- КАКОГО? от якраз саме це ми й обговорюємо, щоб зрозуміти ЩО не треба було робити, чи ЩО потрібно було робити.

Я завжди за 200-300 м пускаю машину накатом до червоного світлофору. В мене завжди очі попереду 3-ох -4-ох машин які рухаються впереді мене, я завжди слідкую за пішоходами, постійно в зеркалах..

Ось тобі і відповідь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grudik, по-перше, ти не зрозумів мого першого речення (я якраз і хотів сказати, що їм байдуже, спілкуємось ми тут чи ні), а по друге, ти неуважний :) я сам собі не відповідав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grudik, по-перше, ти не зрозумів мого першого речення (я якраз і хотів сказати, що їм байдуже, спілкуємось ми тут чи ні), а

можливо, мені здалось дещо інакше...

а по друге, ти неуважний я сам собі не відповідав

я виправився за 3 хв до твого поста.. так що певно ти неуважний..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби НІссан не вирішв розвернутися / повернути - то БМВ собі пролетіла б далі.

Або якби БМВ їхала із дозволеною швидкістю, то також не було б трагедії.

А тут видно, що Ніссан "штовхнув", практично, Беху, на зупинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! Саме так! Оце і є - бути водієм! Це обов'язок водія! Бачити все, враховувати все, передбачати все! і ПЕРЕСТРАХОВУВАТИСЬ!!!
Ти ж сам водій, ти ж знаєш яково це мати очі з переду, у мертвих зонах, в дзеркалах і ще у вухах )), дорожня ситуація змінюється щосекунди, а при швидкості 140 це близько 40 м/с(!)

Ти ж знаєш яка у нас культура на дорозі, і як пішоходи завжди праві на зебрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо тому що відео надто жорстоке? навіщо це взагалі грузити на ютуб?

аж ніяк. не сприйміть неправильно, на відео немає кишок і захлинаючихся кров'ю людей. здалеку помітно як людей розкидає, але не більше. це відео становить скоріше цінність для суду і громадськості. а не для садистів.

чомусь на ютубі відео з розкиданими кишками після дтп не видаляють, а от ДТП, яке сталось недавно, так ще й іде розбір справи, взяли і видалили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю я себе цитувати ... викладав уже.. Багато чого може сказати!

%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D1%87%D1%83%D0%B4%D0%BE-603221.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сообщили наши источники в МВД, сейчас оба авто — Nissan и BMW — на экспертизах: «В BMW есть «черный ящик», он же бортовой компьютер, где сохранились все параметры. Например, скорость перед столкновением. Также мы просим откликнуться свидетелей аварии, их показания могут прояснить истину».

Напомним, в Днепропетровске джип Nissan, поворачивая влево на трассе, сбил мчащийся (по словам очевидцев, на скорости около 100—130 км/ч вместо положенных 60 по городу) BMW.

http://www.pravo-kiev.com/events/v-bmw-kotory-j-snes-ostanovku-s-lyud-mi-v-dnepre-by-l-cherny-j-yashhik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...