Перейти до змісту

Жахлива ДТП на зупинці у Дніпропетровську


Linark

Рекомендовані повідомлення

У Дніпропетровську сьогодні вранці автомобіль на смерть збив чотирьох пішоходів. Ще шестеро отримали різноманітні травми. Як повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, ДТП сталася близько 8.00 на житловому масиві Перемога. "У результаті зіткнення автомобіля BMW з іншим легковим автомобілем одна з машин виїхала на зупинку і скоїла наїзд на людей", - повідомили в управлінні. Спочатку повідомлялось про те, що загинули дитина і дві жінки. Проте пізніше облпрокурор Наталя Марчук повідомила про чотирьох загиблих та п'ятьох постраждалих. Майже одразу в інтернеті з'явилося відео самої аварії. Користувачем Олександром Загноєм в інтернет викладений відеоролик ДТП, знятий автомобільним відеореєстратором. На ньому видно, як седан на великій швидкості намагався проскочити в той час, як джип здійснював розворот. Від удару позашляховика BMW врізався в кіоск на зупинці громадського транспорту, підім'явши по дорозі людей, які чекали свого транспорту. Прокурор Дніпропетровської області Наталя Марчук також повідомила, що водіїв автомобілів затримано на 60 годин. Вона зазначила, що після аварії водії залишились на місці та дочекалися співробітників ДАІ. "Оскільки незрозуміла схема ДТП, обом водіям буде повідомлено про підозру, обидва будуть затримані на 60 годин", - повідомила Марчук. За її словами, після з'ясування всіх обставин ДТП винному буде пред'явлено звинувачення. Пізніше начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області Віктор Бабенко заявив, що в ДТП винні обидва водії. Ступінь їхньої вини буде встановлена після результатів ряду експертиз. Як стало відомо, за кермом позашляховика Nissan був чоловік 1953 року народження, автомобіль був службовий. Водій BMW - приватний підприємець, 1973 року народження. Самі ж водії та пасажири, які знаходилися в машинах під час зіткнення автомобілів, сильних травм не дістали.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/zhahliva-dtp-na-zupinci-u-dnipropetrovsku-usi-podrobici-foto-video-286889.html

http://www.youtube.com/watch?v=Whjzit9ynnQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Вже 5 загибла. Жінка померла на операційному столі.

Серед загиблих дівчтнка 9-ти років та її мама.

Шкода людей,стояли чекали транспорт і тут така біда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BMW перевищила швидкість. І при явній перешкоді - позашляховика, водій не туди крутнув руль..нажаль(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тут розгорілось питання - з якого моменту водій джипа міг побачити BMW?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

536568.jpg

536570.jpg

536574.jpg

536575.jpg

536577.jpg

536579.jpg

536580.jpg

536581.jpg

536582.jpg

536583.jpg

536584.jpg

536585.jpg

536586.jpg

536587.jpg

536588.jpg

536589.jpg

З.Ы Нажаль обмеження швидкості в місті придумали не тільки для того,щоб штрафувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене, винен водій саме позашляховика, він не пропустив седана, здійснюючи маневр -розворот....

тай той, що в седані, неправий, йому треба було гальмувати та брати вліво, ліва смуга була порожньою, а він добавив газу і вирішив проскочити... проскочив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тут розгорілось питання - з якого моменту водій джипа міг побачити BMW?

я думаю він просто не дивився в той бік, бо швидкість джипа при розвороті невелика, і якби він дивився то з 21сек. на відео він мав би бачити БМВ і міг би просто загальмувати, і є велика ймовірність,що вони б розминулись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первая мысль была про снег и гололед. А у них там и снега нет, и сухо. Но людей это не спасло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це все швидкість і дурість! Людей дуже шкода (

а я б ще додав:

занадто велика впевненість в своїх можливостях, і навіть якщо ти "ас" ,ти не можеш бути впевнений в можливостях і навиках інших учасників дорожнього руху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З водіями все зрозуміло, в мене виникло питання по зупинці і по нормах "безпеки", згідно яких її облаштовано. По всьому видно, що людей просто "розмазало" об неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залізобетонні відбійники треба встановлювати між дорогою і зупинкою напевно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин не так

Так в нас, напевно, на 80% зупинок так розміщенні магазини
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин не так

Так в нас, напевно, на 80% зупинок так розміщенні магазини

у нас прошлой зимой тоже маршрутка раздавила женщину о ларёк возле Лучеська

но это не помешало построить магазинчик на остановке возле ТАМ-ТАМ (и дорога широкая, и спуск с моста - разгонятся хорошо) и народу там постоянно куча

там хоть 2 метра от дороги к магазинчику есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вона облаштована повинна бути? Що в ній не так?

Заблизько кіоски до дороги (в смузі відчуження дороги).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене винен тільки БМВ, так летіти то треба дурним бути, якби він їхав зі швидкістю 50-60 як дозволено в населених пунктах то він би став, вибачте БМВ не жигулі, а в нього швидкість була мінімум 120-130 так як він вже летів на гальмах на джипа і то яка швидкість при ударі була. на місці таких стреляти.. невинні люди гибнуть ізза придурків.

п.с якщо мої очі мене не зраджують там лінія ( де джип розвертався) була закінчено, тобто розворот незаборонений. але це так припущення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та походу водій джипа, який розвертався, просто незовсім розгледів всю дорожню обстановку. Адже на 20 секунді відео видно, що всю оглядовість смуги зустрічного руху йому перекривала старенька БМВ, яка виїжджала із другорядної дороги...

Тому він і не зміг розгледіти BMW, що летіла на великій швидкості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю він просто не дивився в той бік

Як можна НЕ дивитись на смугу, на яку ти повертаєш, особливо якщо вона триполосна?!

Адже на 20 секунді відео видно, що всю оглядовість смуги зустрічного руху йому перекривала старенька БМВ, яка виїжджала із другорядної дороги

Він повинен був бачити BMW вже тоді, коли повністю вирулив на крайню ліву (на якій стояв відеорегістратор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він повинен був бачити BMW вже тоді, коли повністю вирулив на крайню ліву (на якій стояв відеорегістратор).

Наврядчи, враховуючи таку швидкість зустрічного BMW!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він повинен був бачити BMW вже тоді, коли повністю вирулив на крайню ліву (на якій стояв відеорегістратор).

Наврядчи, враховуючи таку швидкість зустрічного BMW!

та ладно, БМВ ж на не на 1-й космічній рухалась,максимум 120 км/год, і якби він дивився куди повертає, і оцінив би дорожню обстановку, він би її побачив, а він тупо крутнув кермо і неспіша розвернувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, БМВ ж на не на 1-й космічній рухалась,максимум 120 км/год, і якби він дивився куди повертає, і оцінив би дорожню обстановку, він би її побачив, а він тупо крутнув кермо і неспіша розвернувся

ну а я про що! Правильно, ключові слова: "якби він дивився куди повертає, і оцінив би дорожню обстановку"

Але ж він цього не зробив, так як йому заважала та старенька БМВ, яка виїжджала з прилеглої території! От він поїхав на "авось проїду..." Але склалося зовсім по-іншому!

Ну це моя думка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наврядчи, враховуючи таку швидкість зустрічного BMW!

ТИМ БІЛЬШЕ, враховуючи таку швидкість зустрічного BMW!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...