Перейти до змісту

Обговорення можливостей відеокарт в ціновому діапазоні 800-1300 грн


Рекомендовані повідомлення

GTS это младшие модели, как их можно сравнивать с GTX

Ти читаєш через слово? Я написав, що моя слабша модель відекарт 2ХХ із маркуванням GTS - виявилася насправді розігнаним топ-ом. 9800 GTX.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

  • ширина шины памяти, измеряется в битах — количество бит информации, передаваемой за такт. Важный параметр в производительности карты.
  • объём видеопамяти, измеряется в мегабайтах — объём собственной оперативной памяти видеокарты. Больший объём далеко не всегда означает большую производительность.
  • Вікіпедія!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • ширина шины памяти, измеряется в битах — количество бит информации, передаваемой за такт. Важный параметр в производительности карты.
  • объём видеопамяти, измеряется в мегабайтах — объём собственной оперативной памяти видеокарты. Больший объём далеко не всегда означает большую производительность.
  • Вікіпедія!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

double_facepalm.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По реке плывёт кирпич деревянный как стекло ну и пусть себе плывёт нам не нужен пенопласт

не Вікіпедія... просто з дитинства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По реке плывёт кирпич деревянный как стекло ну и пусть себе плывёт нам не нужен пенопласт

не Вікіпедія... просто з дитинства

А по темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кстати доступна в продаже http://hard.rozetka.com.ua/asus_gtx650tib-dc2oc-2gd5/p270504/ Asus PCI-Ex GeForce GTX 650 Ti Boost 2048MB GDDR5 (192bit) 1500 грн

Думаю все понимают, что в текущей ситуации нет смысла брать 2-х летнего старичка 560 Ti ни за 1300 грн, ни даже за 1000 грн.

crysis2_aa_low.png

crysis3_noaa.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

щоб не плодити тем

так як сам троха відстав від хардового мейнстріму спитаю тут

чи є сенс зараз мінять 6850 і на що по оптимуму "ціна/потужність/тиша"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В що гряємо ?

блін в косинку

яка різниця? давай без флуду. є конкретно 6850 заводський варіант OC з циклоновським кулером - мінять/не мінять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставлю питання інакше : тобі не вистачає потужності карти для косинки ? Чи хочеш обновку ?

Причина для заміни карти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі не нагадує наша розмова старий анекдот "...ось мій унітаз а сраку я вам вчора показував - продайте ж мені туалетний папір" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін в косинку

яка різниця? давай без флуду. є конкретно 6850 заводський варіант OC з циклоновським кулером - мінять/не мінять?

Скільки хочуть?

Ааа типу заміну шакаєте... Дивлячись який монік, для 17-19 хватає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...