Перейти до змісту

Ноутбук. Моделі, які дійсно варті уваги


Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання купівлі хорошого ноутбука. Шукав сам - очі розбігаються, на сьогоднішній день просто силла силенна моделей різних фірм-виробників.

Хотілось би оприділити моделі, які дійсно варті уваги за принципом - ціна/якість/потужність. Відгородити непотріб типу "ельдорадівських" ноутбуків (2 ядра, 2 гіга), не переплачувати за бренд, і тд.

Критеріі які я вважаю основними при відборі:

-якісний корпус, не пласмасове скрипуче 3х кілограмове чудо)

-хороша батарея.

-збалансоване залізо. Зачасту ставлять хороший cpu і гавняне відео - це не добре)

-екран. матовий, з хорошим розширенням. Діагональ, для мене, 15.6.

Бюджет на купівлю 5к-8к. Найпоширеніший в купівлі нових ноутбуків. Гадаю для багатьох буде цікаво дізнатись що за таку ціну варте уваги. Одна голова добре, дві краще, а форум голів - дуже краще))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Ноутбук - це як дівчина: не має такої, яка б подобалася всім. Ніхто не знає, якому бренду Ви віддаєте перевагу, який Вам подобається дизайн, тип клавіатури, розгортка, розміщення роз'ємів і т.д.

Мій прогноз: як тільки хтось запропонує конкретну модель - почнеться срач флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я описав критеріі які для мене важливі. Якщо серед іхнього переліку не має побажань по дизайну, типу клавіатури, розміщення роз'ємів - значить мені вони не цікаві.

При нинішньому стані економіки, зарплати в людей не ахті. Тому хочеться купити максимально якісний/потужний за максимально дешево ноутбук. В такій ситуаціі дизайн, роз'єми і клавіатура куди далі за другорядніші речі...

І ноутбук, це далеко не як дівчина. Вам з ним не спати і не жити все життя - можна і потерпіти якщо один usb порт буде не дуже зручно розміщений)

Флуду не потрібно. Потрібно ссилки і від себе пару слів: чому і через що)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в першому пості що не речення - то суперечить попереднім.

Немає надійних ноутів з хорошим відео в такому діапазоні цін (їх взагалі практично одиниці).

Немає надійних ноутів з надійним корпусом в такому діапазоні цін.

Та і взагалі, ноутбуки до 1,5кілобаксів(грубо так) нічим окрім конфігурації і [бренду.. дизайн, тип клавіатури, розгортка, розміщення роз'ємів і т.д.] кардинально не відрізняються.

а все інше буде флудом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора . мені здаеться для такої покупки потрібно трішечки пивка випити . тоді покупка буде вдала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в першому пості що не речення - то суперечить попереднім.

Немає надійних ноутів з хорошим відео в такому діапазоні цін (їх взагалі практично одиниці).

Немає надійних ноутів з надійним корпусом в такому діапазоні цін.

Та і взагалі, ноутбуки до 1,5кілобаксів(грубо так) нічим окрім конфігурації і [бренду.. дизайн, тип клавіатури, розгортка, розміщення роз'ємів і т.д.] кардинально не відрізняються.

а все інше буде флудом...

В такому разі у Вас дуже "жирне" поняття "хороший ноутбук")

Ваш пост - це і є флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та виберіть якийсь Асус чи ще якийсь бренд з характеристиками і5/і7, 4/6 ОЗУ, ХДД 750/1024 Гб , і відяшка 635 nVidia

Як приклад

Asus K56CM (K56CM-XX054D) Экран 15.6" (1366х768) HD LED, глянцевый / Intel Core i7-3517U (1.9 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 750 ГБ / nVidia GeForce GT 635M, 2 ГБ / DVD SuperMulti / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS

або ж

Ноутбук ASUS K56CM-XX054D 15.6" (1366х768) HD LED, glossy/Intel Core i7-3517U (1.9 GHz)/4GB DDR3/750GB/nVidia GeForce GT 635M, 2GB/DVD-SM/1xUSB 3.0/2xUSB 2.0/VGA/HDMI/Audio Combo/CR/GLAN/Wi-Fi 802.11 b/g/n/Bluetooth/Web-cam/Li-ion 4 cell 2950mAh/DOS/2.3kg/Black

чи

Asus N56VJ-S3055H 15,6" (1366x768) LED-подсветка / матовый / Intel Core i5-3210M (2.5 - 3.1GHz) / 4 GB / 1 ТБ / NVIDIA GeForce GT 635M / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / Windows 8 / 380,0 x 27,2-32,4 x 255,0 мм / 2,7 кг

Дизайн у нових моделях помінявся, і коофіціент (якість+потіжність)/ціна дуже високий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, планку "жирності" ви задали своїм першим постом :)

через мої руки їх проходить по сотні в місяць - і то не виділю якихось кращих в такому діапазоні цін, а ви на форумі питаєтесь :)

добавочка: а наш СЦ ремонтує їх десятками в місяць... і ноутів з цінового діапазону 5-8к там переважна більшість. По одній простій причині - залізо пхають дорожче і потужніше, але економлять на корпусі(не зовнішньому вигляді), охолодженні і елементній базі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А екран матовий принципово?

Дуже бажано)

Запропонований Вами lenovo дійсно цікавий варіант)

Artis, пишіть, будь ласка, ціни разом з характеристиками - для наочного порівняння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, планку "жирності" ви задали своїм першим постом :)

Тут Ви не зовсім праві)

Я не вказував що хочу за такі кошти і7 cpu i sli з відеокарт.

Мене влаштує і хороший баланс, типу і3 на sandy i відео 645, 540...

А от якість корпусу, екрану і ціна - на цьому вже детальніший акцент. А такі пункти на ціну не дуже впливають в порівнянні з "фаршом")

В такому разі порадьте, з власного досвіду, ноутбуки з найрідшим відвідуванням СЦ і балансом ціна/якість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

емм, ну тоді навіщо просити когось пофільтрувати ноути на розетці :) невже самі не справитесь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нових ноутбуків найрідше попадають в СЦ ноутбуки які найрідше купуються. Я власне до цього і вів з самого початку, просто хтось не хоче зрозуміти суть моїх постів. Не заморочуйтесь з вибором послуговуючись співвідношенням бренд/якість - про це тепер можна лише в книжках прочитати. Просто виберіть в магазині той який найбільше сподобався і купіть (де дешевше). В нього шанси бути надійним і неглючним точно такі ж як і в усіх інших з якими він на вітрині лежав.

Якось отак, ІМХО звичайно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якість ... екрану ... - на цьому вже детальніший акцент

Якість екрану в TN-матрицях Ви не знайдете. Невелика різниця в яскравості та +/- декілька градусів в кутах огляду. А IPS в ноутах від 1500$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО

ІМХО і.. ніякої конкретики. Для чого ж тут такі "поради"? Переливати з пустого в порожнє? Товкти воду у ступі? Соромно, п.Соромітник! Адже автор і написав:

Одна голова добре, дві краще, а форум голів - дуже краще))

І

Гадаю для багатьох буде цікаво дізнатись що за таку ціну варте уваги.

От я, наприклад, також вибираю ноутбук. І тема ця, як говориться, ну дуже в "тему". А поради від вас ніяких і не дочекався. Тому що ось це

невже самі не справитесь ?

- порадою і не назвеш. Те ж саме, що

для такої покупки потрібно трішечки пивка випити . тоді покупка буде вдала!

А

Флуду не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз все ще комусь недоступно описав... звиняйте :) зарікався ж на борді писати у флудових темах :)

P.S.: беріть оцей як радили, він самий лучший, чесно, там у відгуках так написано. Найкраще співвідношення ціна/якість, найнижча вартість володіння, чудовий строгий дизайн, повна клавіатура, металічні елементи корпусу, USB 3.0, добротний акумулятор, професійний матовий екран, відмінний захист даних - сканер відбитку пальця, про потужність годі й говорити - всі ігри на максимальних налаштуваннях, СЦ виробника у вашому місті, чи не найшвидше гарантійне обслуговування, яке не особо то і потрібне бо це ж IBM !!! який зроблено на віки... і найголовніше - в мене вдома такий же точно, купляв ще дорожче.

P.P.S.: конкретно, нє ? про який вам ще так розповісти ?і прошу потерти всі попередні мої пости - бо вони флуд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тому річ. Просто ось це

Та і взагалі, ноутбуки до 1,5кілобаксів(грубо так) нічим окрім конфігурації і [бренду.. дизайн, тип клавіатури, розгортка, розміщення роз'ємів і т.д.] кардинально не відрізняються.

та ось це

з нових ноутбуків найрідше попадають в СЦ ноутбуки які найрідше купуються

- воно ж само собою ніби розуміється. Останнє фраза - це вже взагалі з відділу анекдотів :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу, так давайте продовжимо хід ваших думок :) до чого врезультаті прийдемо ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба відговорити від покупки ноутбука :) то здається єдиний варіант

бо всі інші - лотерея... чому мене такі теми і веселять :) якщо в мене не ломались 500 проданих Тошиб, то не означає що там статистика не 1 з 501.

час життя ноутбука зараз визначає не бренд а вміння ним користуватись і постійний догляд.

а, і ще я так ото розжовую бо звик нести відповідальність за те що порадив (робота така :) ), а не просто ляпнути для галочки на форумі... але то вже точно флуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- воно ж само собою ніби розуміється. Останнє фраза - це вже взагалі з відділу анекдотів

Та воно само собою, але от топікстартер і шановний ALL ніяк не хоче в це повірити. Йому написали уже явно, а він все рівно не хоче розуміти.

ТС, якщо тобі не потрібна порада людини, яка надцять років торгує технікою, котра має справу не з пересічним Васьою, а з корпоративом, то

нафіга ти взагалі цю тему створив і що тобі взагалі, в біса потрібно від бордівців?

Щоб я написав, так-так, бери лєново, воно хороше? Це будуть порожні слова, бо хоч мені і подобається продукція цієї фірми, я навіть не ходив по

посиланню, що тобі там порадили.

Чи щоб я написав, тільки не купляй Acer, бо все, що мені їхнє попадалось на очі, ламалось? Тоді зі мною довго буде сперечатись той, у кого завжди

були ейсери і ніколи нічого не ламалось.

Ти, думаю, і сам прекрасно розберешся, які тобі порти треба на ноуті, а на матрицю треба дивитись вживу, а не на форумі читати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Lenovo: http://rozetka.com.u...353522/p249209/ Правда екран гірше, зате відеокарта краща, плюс ціна нижча за попередні варіанти.

беріть оцей як радили

Залізо потужне, але без SSD, це як спорткар з коробкою на чотири передачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таку ціну і з заданими ТС параметрами я ніде не знайшов SSD.

Та й не треба. За 1000 грн. можна поміняти HDD 1TB на SSD 240 GB (для прикладу, SSD Intel 335 240GB 2.5" SATAIII MLC (SSDSC2CT240A4K5) Box. Головне, переконатися, що в ноуті інтерфейс SATAIII.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таку ціну і з заданими ТС параметрами я ніде не знайшов SSD.

Та й не треба. За 1000 грн. можна поміняти HDD 1TB на SSD 240 GB (для прикладу, SSD Intel 335 240GB 2.5" SATAIII MLC (SSDSC2CT240A4K5) Box. Головне, переконатися, що в ноуті інтерфейс SATAIII.

Угу, і знятись із гарантії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik,

Може я везучий в цьому плані, але в житті в мене ще не виникало проблем з технікою в період +14 к.д. від дати покупки до закінчення гарантійного терміну. ТЬФУ-ТЬФУ-ТЬФУ! Тому я гарантії особливого значення не надаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, і знятись із гарантії...

HDD з ноута вставляється в USB кишеню і використовується як велика флешка.

У разі виникнення потреби в гарантійному ремонті ноутбука, HDD повертається в ноутбук і відправляється на ремонт.

Виробник не ліпить пломби на кришку, що закриває відсік HDD.

Коли обирав собі останній ноутбук, критерії були наступні:

- діагональ 12

- CPU Intel

- тільки інтегроване відео

Обрав Asus UL20FT, зараз він вже не актуальний.

Зі свіжих подобається Asus X301A

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Lenovo: http://rozetka.com.u...353522/p249209/ Правда екран гірше, зате відеокарта краща, плюс ціна нижча за попередні варіанти.

беріть оцей як радили

Залізо потужне, але без SSD, це як спорткар з коробкою на чотири передачі.

шо ви вчепились до того SSD? терабайтового харда з головою вистачає як для ігор, так і для роботи 99% людей.а оці понти типу вінда за кілька секунд підгрузилась-це для задротів або тих, кому немає куди всунути гроші і сидіти з малесеньким об'ємом. 240 гіг-це мало на сьогодні. а 240 гіг під вінду і софт-мало хто із вас працює з професійним софтом, який стільки важить. коротше, одні понти. хотів виділитись постом про ссд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...