Перейти до змісту

Справи у Януковича - погань: телеканал Росія показав провокаційний сюжет про політику України


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

І тільки ставши реально фінансово сильними, військово сильними...

Цікаво а як це ми повинні стати фінансово-військово сильними з такою культурою і корупцією? Так-так, корупцією, завдяки якій ви щовесни наприклад всі як один ремонтуєте ходову свого авто, завдяки якій ви переплачуєте 200 гривень за закордонний паспорт, завдяки якій ви не можете лягти в лікарню не купивши пляшки "білизни", купи серветок і постільних наборів, завдяки якій ви тремтите коли до вас звертається працівник міліції чи вас розводить даїшник, завдяки якій... багато ще можна написати. У вас світ клином зійшовся на грошах, в кожному пості. А Європа - це перш за все культура - це не тільки театри чи відсутність у словниковому запасі матюків, це коли ніхто не намагається вас розвести користуючись незнанням вами своїх прав, це коли п"яне бидло не збиває на переході людину і виходить із ситуації безкарним, загалом це правосвідомість, це коли всі впевнені що покарано буде любого винного - чи президента чи двірника, за неправильну парковку чи мільйонний відкат. От коли люди стануть культурними (а це іншими словами головна вимога Заходу до України) тоді і гроші потихеньку потечуть в Україну, і можливо з"явиться і в нас свій Генрі Форд, який ні з того ні з сього взяв і підвищив своїм працівникам зарплату з 2х до 5$ за день (просто щоб його працівники могли собі дозволити придбати ними ж виготовлене авто), а слідом за ним це змушені були зробити і інші олігархи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Elektronshik, Ви за кордон їздили? ну щоб на екскурсію, щоб між людьми походити, як вони спілкуються, ведуть себе?

я взагалі за росіян) я проти бикування і всього іншого в тому дусі, виставлянь себе розумнішим.

Колись був такий нюанс життєвий. Грався з малим, йому було 6 років. А потім щось мали йти їсти і якось так вийшло, що я щось зробив краще за нього (точно не памятаю)

і йому прийшлось наздоганяти і він опинився в гіршій ситуції. І він тоді сказав (слова малого): А ти хитрий). Я відповів, що зробив краще бо більше знав за нього і розумніше поступив.

Тобто коли хтось у чомусь програє тре називати правильними словами і все буде добре.

Якщо є у мене друзі кращі в спорті, я нормально то сприймаю бо розумію що безглуздо все осягнути! а так би ходив і називав їх бичками-качками і що з того кращого скажіть?

а якщо реально є факт, що людина нагліє тоді зовсім інша справа, з такою людиною з часом ніхто і не хоче мати справи.

От Росія в СССР і нагліла свого часу, з ними ніхто не хотів мати справу з населення, бо довіра до системи зникла, людей використовували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так буде ще довго,ми так звикли жити,і дуже любим халяву.ЄС буде з великими очима дивитись на нашу Раду,Росія нагибати газом і силою.Але ви привезіть. простого поляка з Хелма і покажіть які машини по місту катаються ціни на продукти,він мабуть скаже що у нас багато заводів за містом,теплиць,підприемств і зарплати ого-ого,а потім розкажіть усі розцінки.А коли в шоці повезете додому проідьте біля границі і покажіть будинкі таможні.Росіянина можна здивувати смачною ковбасою ще чимсь смачним,бо у них там така гадість у магазинах.Так що ми ще ого го живем,можем шокувати і похвалитись,питання чи довго.А ми будем ходити на вибори і після них казати бл. знов розвели,ну у х.. з ним а що я можу.А гроза буде Азаров залишить таку дірку що усі зачухаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий гостро розкритикував подачу на російському телебаченні сюжету про візит президента Віктора Януковича в Росію, в якому журналіст Дмитро Кисельов заявив, що "справи у Януковича - кепські". "У Путіна справи теж кепські справи. Він краще б готувався до російського Майдану. Путін думає, що це йому так просто пройде і він все життя буде царювати", - заявив Сухий "Коментарям". Він додав, що ні для кого не секрет, що "собою представляє російське керівництво", і ілюзій на цей рахунок вже ні у кого не залишилося. "Схоже, що це у російських політтехнологів справи погані, якщо вони опускаються до такого дрібного шантажу президента суверенної держави", - зазначив Сухий. На думку регіонала, автори програми сподівалися зробити постріл, яким би змусили Януковича бути більш поступливим. "Але це холостий постріл, тому що Янукович це не Кучма і не Ющенко. Він більш стійкий, твердий і непоступливий", - упевнений Сухий.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/u-pr-davno-zrozumili-hto-takiy-putin-i-poradili-yomu-gotuvatisya-do-rosiyskogo-maydanu-285964.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Elektronshik, Ви за кордон їздили?

Їздив, але дуже давно. Може літом вдасться поїхати знову

Тобто коли хтось у чомусь програє тре називати правильними словами і все буде добре.

Тобто якщо Україна зараз програє, летить у прірву то замість того щоб називати це погіршенням треба це називати повною ж...? Чи може я не так зрозумів

Якщо є у мене друзі кращі в спорті, я нормально то сприймаю бо розумію що безглуздо все осягнути! а так би ходив і називав їх бичками-качками і що з того кращого скажіть?

Це є абсолютно нормально, звичайно що безглуздо все осягнути, та це й малоймовірно.

Я з повагою ставлюсь до людей які щось досягнули, неважливо чи у спорті, чи у бізнесі, але моя повага щезає тоді коли вони настирливо починать нав'язувати свої думки як єдиний спосіб життя. Я можу сам взяти на озброєння їх методи, намагатись вчитись та працювати щоб досягнути своєї мети, але я не буду сприймати чиюсь думку як єдину вірну. Не помиляється лише Господь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така хвороба голови "гомосовєтікус". Вона лікується тільки виїздом закордон, або якщо закордон здуріє і прийде до нас.

Ви пропонуєте всіх, хто має бажання "лікуватись", випустити за кордон? І скільки ж з них повернуться? І хто тоді залишиться тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Росія в СССР і нагліла свого часу, з ними ніхто не хотів мати справу з населення, бо довіра до системи зникла, людей

Ну наприклад про сирію (напевно cemiynick буде задоволений, без образ :) ) тут. Якого американцям не сидиться? Чи часом не Франція допомагала повстанцям у Лівії? Так хто нагліє? Чи ЄС у нас істина в останній інстанції? І НАТОвські бомабардування це є подарунки з небес?

Я не є прихильником СРСР. хоча не можна не визнати позитивні сторони радянської епохи. Як і не можна ігнорувати негативні сторони СРСР.

Росія зараз це прагматична країна, яка досить жорстко керується Путіним, який досить непогано захищає російські інтереси. Після п'янички Єльціна Путін саме те що потрібно. Хоча він далеко не ідеал.

ЄС це є наскрізь прагматичне утворення, яке так само понад усе ставить свої інтереси. І там є свої позитивня та негативні сторони. Так! Вони дуже непогано живуть! Набагато краще ніж ми! І досить важко працюють заради цього. Тут молодці, нічого не скажу, і з цього треба брати приклад. І те як люди борються за свої права, і те як там борються з корупцією.

Але чому слід вважати що Україна, вступивши до ЄС стане така як Німетчина? Я думаю що будемо певно як Албанія, якщо її приймуть до ЄС.

Але пока в нас Янукович, що думає тільки про свій карман, і леді Ю, яку на мою думку вірно посадили, яка так само думає про свій карман, до ЄС нам як до неба пішки

Є така хвороба голови "гомосовєтікус". Вона лікується тільки виїздом закордон, або якщо закордон здуріє і прийде до нас.

Ви пропонуєте всіх, хто має бажання "лікуватись", випустити за кордон? І скільки ж з них повернуться? І хто тоді залишиться тут?

Не думаю що всі залишаться за кордоном. Не треба плутати туризм з еміграцією. Хоча якщо так будемо жити далі то еміграція буде меншим злом ніж життя тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода що українська нація знищена комуняками ... і не відомо коли зможе відновитись, через скільки поколінь та щирість, людяність, порядність та гордість (як у поляків гонор) за свій народ, свою багату землю. Страшно читати коментарі ... всі пишуть ніби вони спустились десь з космосу, або з хати скраю. Ніби в Україні і не живуть, потрібно думати як цих бандитів від влади посунути, підтримувати всілякі протистояння цій злочинні владі. Пропогувати рідне, українське і якщо ми всі по каплі прикладемось, то чогось таки і добємось.

А куди іти в ЄС чи Митний союз - добре там де нас нема, і одні і інші бачать тільки якусь свою користь, а не користь для України ... питання просто на яких умовах іти ... з розумом та користю від цього походу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І НАТОвські бомабардування це є подарунки з небес?

Я не є прихильником СРСР. хоча не можна не визнати позитивні сторони радянської епохи. Як і не можна ігнорувати негативні сторони СРСР.

Electronshik, а є хоч одне таке питання в яких ти політику Путіна не підтримуєш? СССР завжди фінансувала диктаторські і, навіть, чисто людоїдські режими в Африці, а НАТО підтримує демократію у світі. Це ж велика різниця!

Але чому слід вважати що Україна, вступивши до ЄС стане така як Німетчина? Я думаю що будемо певно як Албанія, якщо її приймуть до ЄС

Ти вже отак наперед визначив, якою вона стане...

Але пока в нас Янукович, що думає тільки про свій карман, і леді Ю, яку на мою думку вірно посадили, яка так само думає про свій карман, до ЄС нам як до неба пішки

Ти часом не з Донбаса? Вони думають так само, як ти: проголосую за менше зло Януковича, бо Тимошенко всю країну розворовала, а Тягнибок - фашист і, як прийде до влади то москалів буде вішати.

Янукович зараз сидить щасливий в Межигір’ї і тільки тішиться: як добре я цих лохів-противсіхів розвів, які думають, що всі однакові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом не з Донбаса? Вони думають так само,

Тимошенко - в тюрячці, а казку про Тягнибока і фашистів мусолять вже довго і нудно. І після цього всього - вони думають? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Electronshik, а є хоч одне таке питання в яких ти політику Путіна не підтримуєш? СССР завжди фінансувала диктаторські і, навіть, чисто людоїдські режими в Африці, а НАТО підтримує демократію у світі. Це ж велика різниця!

Є питання у яких я Путіна не підтримую. Наприклад питаннях безпардонного тиску на нашу країну. Звичайно мені не подобається безпардонний тиск Росії (у обличчі Путіна та Газпрому) на нашу країну,

Капець Саудівська Аравія, котру підтримують штати та НАТО демократична країна. Ви в курсі що там є ще до сих пір смертна кара через відрубування голови?

НАТО підтримує ті країни які їм вигідно підтримувати.

Але чому слід вважати що Україна, вступивши до ЄС стане така як Німетчина? Я думаю що будемо певно як Албанія, якщо її приймуть до ЄС

Ти вже отак наперед визначив, якою вона стане...

То не я визначає а стан нашої економіки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом не з Донбаса? Вони думають так само, як ти: проголосую за менше зло Януковича, бо Тимошенко всю країну розворовала, а Тягнибок - фашист і, як прийде до влади то москалів буде вішати.

Янукович зараз сидить щасливий в Межигір’ї і тільки тішиться: як добре я цих лохів-противсіхів розвів, які думають, що всі однакові

Я не з Донбасу, а так само з Волині. І...

Я з ТОБОЮ свиней не пас, щоб ТИ мені тикав. І кажучі про Донбас у такому русі Ви самі ж штовхаєте нашу нещасну країну до розколу.

І я не прихильник Януковича, і не голосував за нього, хоч я і не зобов'язаний про це нікому казати. І на мою думку Янукович не є меншим злом а є реальним ЗЛОМ для України. Тому що вертаються лихі 90-ті з їх беспределом. І винен у цьому Янукович.

Але і Тимошенко, яка підписала такий "веселий" газовий контракт, також повинна відповідати за свої вчинки! І правильно вона сидить у в'язниці! А то люблять у нас всіляких убогих та скривджених владою.

А Тягнибок... Поки не знаю, хоча ідеологія його партії відверто нацистська.

І це все є моя думка і нав'язувати її нікому я не збираюсь, но дискутувати завжди готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чому слід вважати що Україна, вступивши до ЄС стане така як Німетчина?

Ну не обов"язково як Німеччина, можливо як Польща. Чому? Тому що насправді Україна - багата країна, але це все багацтво перетікає в офшори, в автомобілі класу "люкс" і золоті унітази. Чому не в економіку? Тому що вона наразі непередбачувана так само як і влада, яка може просто відібрати якийсь завод. Ось тому і витрачається це все в розкіш, щоб мати "вже і зараз", в цьому житті, бо потім можуть відібрати. Свої гроші олігархи тому і інвестують у підприємства, створені за кордоном і потужності яких розміщені за кордоном, там не страшно і не так тяжко вести справи. Який зв"язок між ЄС і золотим унітазом? А такий, що якщо нас туди приймуть, то Україна змушена буде перед цим показати що в нас нарешті держава стала правовою. А в правовій державі жити, працювати, заробляти і головне інвестувати [в економіку а не в золоті унітази] легше.

Так от я впевнений на 100% що Україна стане правовою швидше завдяки "чарівному пєндолю" із Заходу а не Сходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але навіщо "заходу" давати нам той пєндаль ? в них там і своїх дармоїдів вистачає яких вони не можуть приструнити. Україна їм взагалі ні в "що" не впирається.

Крім того Україну не спасуть ніякі закони - вся розруха в головах громадян. І якусь елементарну культуру і повагу до інших так просто і швидко не принесе жодне законодавство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1361709558984.jpg

Але перед тим потрібно там зібрати всю нинішню еліту папередніків з проффесорами !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, погоджуюсь. Законів приймати не треба бо не навчилися виконувати ті що є. Ну і звичайно взаємоповаги одне до одного не вистачає це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому? Тому що насправді Україна - багата країна, але це все багацтво перетікає в офшори, в автомобілі класу "люкс" і золоті унітази.

І це все багатство буде йти в Європу. А потім на дотації Румуніям і тим самим Польшам :) А ще наше населення масово ринеться в ЄС. Ви дійсно хочете пяту хвилю еміграції?

Якщо ви хочете побудувати сильну і правову державу, тоді потрібно її будувати зараз, своїми руками і не чекати допомоги зі сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це все багатство буде йти в Європу. А потім на дотації Румуніям і тим самим Польшам А ще наше населення масово ринеться в ЄС. Ви дійсно хочете пяту хвилю еміграції? Якщо ви хочете побудувати сильну і правову державу, тоді потрібно її будувати зараз, своїми руками і не чекати допомоги зі сторони.

Тобто нам дотацій не перепаде? Як шкода. Ну нічого, якщо Україна дотуватиме Румунію з Польщею то певно має бути багатшою за них. Я не проти.

А якщо населення кинеться в ЕС - що тут аж такого дуже-дуже поганого? Кадри цінуватимуться вище (а це плюс до ЗП), хтось із заробітків привезе щось додому і увіллє в економіку, тай взагалі хто хотів виїхати і мав можливість - вже виїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо населення кинеться в ЕС - що тут аж такого дуже-дуже поганого? Кадри цінуватимуться вище (а це плюс до ЗП), хтось із заробітків привезе щось додому і увіллє в економіку, тай взагалі хто хотів виїхати і мав можливість - вже виїхав.

Водночас еміграція завдає шкоди країнам, оскільки національна економіка втрачає наймобільнішу і, як правило, найкращу частину трудових ресурсів. Це веде до старіння структури трудових ресурсів.

Серйозною є проблема реадаптації робітників, які повертаються після роботи за кордоном і відвикли від місцевих умов праці та життя.

Особливо негативні наслідки для країн еміграції має відплив висококваліфікованих спеціалістів та вчених. Тому уряди цих країн намагаються проводити політику гальмування такого процесу.

Ага, і ще плюсик. Українців "там" ніхто не чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українців там ніхто не чекає, ми нікому не потрібні, ми ні на що не здатні ледарі, треба розвиватись самим (як самим, яким чином, яка програма, але самим - ну типу як мюнхаузен витягнути себе самого з болота за волосся) - чисто противсіхівська риторика яка веде до Митного Союзу. Чи розуміють це "глашатаї" - звичайно розуміють (ну дуже вже палить серпо-молоткаста авка деяких), коротше кажучи начебто така прихована реклама таєжного саюзу але прихована вона тільки для повних дебілів. Мета - створити атмосфера зневіри і відчаю, тут то головний альфа-стерх північної монголії і візьме вас тепленькими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cemiynick, "не чекати допомоги зі сторони" означає брати країну в свої руки. А бачення в цьому реклами митного союзу пахне параноїдальністю.

Чому люди повинні обирати з усього гівна найменш бридкіше? На вашу думку вони мусять обирати між ЄС і союзом рашки? А чи не заслуговує наш народ на щось краще і вище за все це і за усі ті роки приниження, тривалих страждань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що віс аргументи про приєднання чи не приєднання до ЄС чи Митного союзу звучать на рівні емоцій. Що тут що на телебаченні.

Реально ЄС аж ніяк не бажає бачити Україну як повноправного члена ЄС, мотивуючи це тим що Україна м'яко кажучи неготова. Ну з Януковичем Україна ніколи не буде готова. Але так само навряд чи буде готова з Тимошенко.

Митний Союз бажає, але не бажає сама Україна.

Що ЄС що Митний Союз недвозначно натякають що Україна має зробити вибір і на двох стільцях всидіти неможливо. Янукович може й хоче до Митного Союзу але це точно буде його кінець якщо він зробить такий вибір.

З Януковичем, після справи Тимошенко у ЄС говорити не дуже бажають, а Путіна, як колишнього КДБіста мабуть тіпає від спілкування з бувшим зеком.

Багато в чому винні і самі опозиціонери, коли, будучи при владі, почали свою війну "Ющенко проти Тимошенко" й при цьому наробили жахливих помилок: коли Тимошенко підписала просто жахливий газовий контракт, коли Ющенко почав гратись у присвоєння звань героїв України двозначним історичним постатям, а економіка почала хилитись у прірву. Як наслідок на президентських виборах виграв Янукович.

Просто потрібно щоб у владі з'явились нові обличчя і щоб це не були люди Януковича чи Тимошенко. Побачимо як буде вести себе Кличко як політик. Або Тягнибок. Поки що парламент паралізовано, в моїх очах ці всі депутати є дармоїдами.

Цікаво яке може бути силове розблокування парламенту про яке пробували щось там белькотіти "регіонали"? Візьмуть стволи та як "конкретні пацани" підуть на "розборки"? Просто жесть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українців там ніхто не чекає, ми нікому не потрібні, ми ні на що не здатні ледарі, треба розвиватись самим (як самим, яким чином, яка програма, але самим - ну типу як мюнхаузен витягнути себе самого з болота за волосся) - чисто противсіхівська риторика яка веде до Митного Союзу. Чи розуміють це "глашатаї" - звичайно розуміють (ну дуже вже палить серпо-молоткаста авка деяких), коротше кажучи начебто така прихована реклама таєжного саюзу але прихована вона тільки для повних дебілів. Мета - створити атмосфера зневіри і відчаю, тут то головний альфа-стерх північної монголії і візьме вас тепленькими :)

Звичайно треба розвиватись самим! Ви що думаєте що як сюди прийде ЄС то відразу ж все стане в ажурі? І якимось побитом в нас стануть першокласні дороги, щезне корупція, зміняться люди?

Про авку, Ваш натяк я зрозумів, але міняти її не збираюсь. СРСР дав мені житло, освіту, пролікував безкоштовно моїх батьків від досить серйозних хвороб, на що наша Україна абсолютно не здатна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...