Перейти до змісту

Допоможіть вибрати велосипед


Amor

Рекомендовані повідомлення

Щоб не шукати щось дарма вирішив звернутись до людей які орієнтуються в цьому, потрібно велосипед, їздити по місту, десь за місто, на озеро, з друзями покататись, ну універсальне щось. Придбати хочу десь на травень щоб трошки підзбирати грошиків, орієнтовна сума 2000-3000грн.

Хто може що порадити, на що звертати увагу, як правильно підібрати для себе? Одне що хотілось би це дискові гальма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna до цього, мав велосипед, правда це було два роки назад, все що я пам"ятаю це проблеми з гальмами, як мені здається дискові будуть кращі, але так як я в цьому не знавець прошу поради в вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда накинь тыщенку, если на механику, а на гидру с полторы. Тогда будем говорить серьезно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже перетворюється в певний вид троллінгу, замість того шоб трохи пошрушати форуми, походити по магазинах, починають створювати топік-клони "Допоможіть вибрати велосипед", народ ну не полінуйтесь пошукати відповідні вже готові теми, ну або питайте в людей в приваті, кожен активний учасник цього форуму щось да й порадить. Хух висказався, наболіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ToxaViking, ты считаешь за 2000-3000 нельзя купить велосипед с дисковыми тормозами? очень даже можно. Amor ведь не сказал, зачем ему велосипед. может он будет в магазин за пивом ездить, или в воскресенье неторопливо кататься по парку или луцким окрестностям. не все ж покупают велосипеды ради гонок, покатушек по 50-100 километров и походов в великие е@еня :smile3:вот отличный пример байка (или вот и вот) для пробега < 1000 км в год и скоростей < 25 кмч. да, турней и zoom, зато алюминиевая рама (за эти-то деньги!), а значит и перспектива апгрейда, если вдруг появится желание.

ps. за 2000-3000 главное двухподвес не брать :smile3:

pps. ждать до мая тоже не стоит - цены будут на 20-30% выше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С этими дисковыми тормозами, ему будет геморроя по больше, чем там у него были со старыми, даже не представляю, какие могли быть проблемы с ви-брейками. Возможно с ободами маялись, так тормоза тут и не при чем, вобщем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты, Шкодер, подозреваю, имел дело с такого рода оборудованием чисто теоретически, а я с этим хламом сталкиваюсь каждый день. Мне людей жалко. У них и эти пару тысяч далеко не лишние, а они, считай, их просто выкинули в помойку, отдав барыгам на рынке, за "точно такой же, как на Велозоне, только на много дешевле".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не совсем теоретически. летом заезжают такими ардисами. и Zoom - не самый плохой вариант, ибо копия чего-то хорошего, типа Avid BB. а идти на рынок и покупать хлам я не советовал, заметь.

просто Велозоной не освоена категория байков low-end, так как это экономически невыгодно. поэтому их можно купить на аукро. там люди не платят налоги, патенты, аренду, зарплату, свет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, тему ту проаналізую. На рахунок дискових тормозів це не являється таким вже й важливим атрибутом, мені якраз таки за це хотілось найбільше поцікавитись, якщо ви кажете що вони для мене не потрібні, я прислухаюсь до вашої думки, це всетаки не продавець "аби продати")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це всетаки не продавець "аби продати")

А как продавцу, мне выгодней тебе втулить байк на дисковых тормозах, по дороже. Но я некудышний продавец, не могу продавать, то, что самой не нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви-брейки лучше Зума, согласись? ;)

Зум - хлам.

вибрейки типа Shimano Deore и выше однозначно лучше. но если человек хочет диски, то почему бы нет? я говорил о том, что варианты есть и они не самые хреновые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amor ведь не сказал, зачем ему велосипед.

їздити по місту, десь за місто, на озеро, з друзями покататись, ну універсальне щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder,я нічого не казав про тормоза, відать шось напутав, мене зацепило те що люди лінуються спочатку почитати і пошукати і потім створювати подібні теми ось і все

П.С Барселона сьогодні рулить :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, тему ту проаналізую. На рахунок дискових тормозів це не являється таким вже й важливим атрибутом, мені якраз таки за це хотілось найбільше поцікавитись, якщо ви кажете що вони для мене не потрібні, я прислухаюсь до вашої думки, це всетаки не продавець "аби продати")

Я б на твому місці зайшов до odna і спробував все на місці, вживу воно геть не таке. як на картинках ( а тобі на ньому їздити, а не "созерцать"). Авось і бюджет би збільшився :)

це вже перетворюється в певний вид троллінгу, замість того шоб трохи пошрушати форуми, походити по магазинах, починають створювати топік-клони "Допоможіть вибрати велосипед", народ ну не полінуйтесь пошукати відповідні вже готові теми, ну або питайте в людей в приваті, кожен активний учасник цього форуму щось да й порадить. Хух висказався, наболіло

ToxaViking без образ, але порою перечитуючи твої пости- складається враження, що тролиш саме ти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

:_29: Потрібна допомога компетентних користувачів (ТС соррі, що не створюю окрему тему).

Придивляюсь :0143: до даного девайса.

Допоможіть чайнику :_08: - чи варто брати як перший велосипед і яка оріентовно його реальна ціна (щоб поторгуватись).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень хорошая машина и хорошая цена. Но это гибрид. Вам нужен гибрид? Или вы еще не знаете? Если нужен гибрид, то берите, не пожалеете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь нужно выяснить, какого вы роста, чтобы не промахнуться с практикой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого...

Даже, маловат будет. Но за счет 28-х колес дотянет. Но надо мерить. А вдруг, у вас ноги короткие, а остальное - тело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...