Перейти до змісту

Плівка для обклейки ноутбука


kozakOleg

Рекомендовані повідомлення

Хочу обклеїти плівкою (наклейкою) поверхню навколо клавіатури ноутбука, оскільки вже потерлась сильно і не дуже привабливо виглядає.

Хто може порадити де можна придбати плівку розмір 30х40 см.

Буду вдячний.

На інтернет аукціоні знайшов пропозиції типу під карбон, але це ще будуть затрати на доставку, тому поки шукаю в м.Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_08:

Отим "під карбон", коли обтянеш, то розкажеш ) Вона товста доволі і для ноута "не самоє оно"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plastics Україна Мікс (Mix forever) може обклеїти своєю.

Не варіант, колись уточняв ціну то ці на я точно не пам'ятаю була в районі 150 грн., можливо помиляюсь

Я ж не обов'язково маю на увазі карбон, це для зрівняння.

Хоча в Нотіксі бачив в них ноутбук був типу під карбон обклеєний досить акуратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А непроще, в даній ситуації, купити саму вінілову плівку розмірів котрих потрібно... Вдома картинку підібрав, на принтерпустив і клей на здоров'я... так набагато дешевше обійдеться... Або є ще один варіант. Купити ORACAL його грубина приблизно 0,002-0,005 він по властивосятях дуже подібний до вінілу... А далі аналогічна картина... Фото => принтер => умілі рученята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо шукати ту плівку, якщо в Луцьку є люди, які практично за ціну плівки, яку ти знайдеш, зможуть зробити тобі це якісніше? Той самий мікс.

А непроще, в даній ситуації, купити саму вінілову плівку розмірів котрих потрібно... Вдома картинку підібрав, на принтерпустив і клей на здоров'я... так набагато дешевше обійдеться... Або є ще один варіант. Купити ORACAL його грубина приблизно 0,002-0,005 він по властивосятях дуже подібний до вінілу... А далі аналогічна картина... Фото => принтер => умілі рученята...

в тебе манна каша з полуничним варенням в голові. Принтер, що друкує по вінилу коштує 40 штук баксів, а по-друге, оракал - це і є вінілова плівка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...