Перейти до змісту

увага "розводняк"!


tarAS***

Рекомендовані повідомлення

Йо-пере-сете! Думав зімною такого не буде, фіг там, добралися...

До мене сьогодні парніша мутний набрав, мол шось там по оголошенню зі сландо (барабанний шліф.станок на 380В) купити хоче, промемляв щось і сказав що щас бабки скине і хтото там приїде забрать, але бабки скине юр.контора якась там і кинув трубку. Я скинув йому номер картки і через 4-5 годин до мене телефонує той самий парніша тільки з іншого номера і солідним голосом, мол я такийто і такий, представник банку і у мене проблема з рахунком. Нібито мені юр.контора якась перерахувала бабки, але їх банк мені без підтвердження не може покласти на рахунок, а від мене всього навсього потрібно було назвати строк придатності, який вказаний на моїй карті, дата народження, номер та ПІП вони вже мали. На моє питання нащо ці дані почали молоти брєд котрий подали як аргументовані підстави (звичайно я здивувався чому представник банку телефонує з номера 091..... а не 056.... як це зазвичай буває, а також нащо юр фірмі шліфувальний станок, і тим паче що покупець не задав жодного питання щодо його стану, комплектації, та хоча б чогось), що мене насторожило окончатєльно, і я відповів що зараз пошукаю картку, а ви мол передзвоніть за 5 хв. і бігом набрав 3700 і там чітко і ясно сказали - то розводняк і якщо я назвав ті 4 цифри з датою (сроком годності картки) то треба терміново картку блокувати, і жоден представник так не телефонуватиме і тим більше для операцій такого тиму достатньо лише простого номера рахунку а ті додаткові дані допоможуть зловмисникам вкрасти кошти з рахунку.

Будьте уважні - чим солодше брехня звучить, тим легше у неї повірити! Халяви небуває!

кстать ось номера того мудєля : +380919243661, +380637690049 (лайф тіпа купував, ютел тіпа банк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

, до мене раза зо 3 вже дзвонили з такими розводами. :) Добре, що раніше я прочитав цю тему. а то по необачності можна і "лопухнутись".

100%, а здавалося б що тих пару цифр, а як солодко заливає... вайвайвай, оце слухав би і слухав...

зараз активно попереджую всіх навколо щоб нівякому разі не робили дурниць... не велись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...