Перейти до змісту

Чи потрібно мені якось реєструватись?


Andreykos

Рекомендовані повідомлення

Хочу з другом зайнятись ремонтом (шабашкою) чи потрібно мені десь реєструватись ? чи можна уникнути реєстрації і бути "не наказаним"?а якщо вже вичислили, як відбрехатись?і які податки при такому оподаткувані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий варіант - це не реструватись. Гроші за виконану роботу отримуєш готівкою. Ніяких документів не підписуй і податкова Вам нічого не зробить, бо доказів не буде. А ви не зобов'язані говорити про свої гроші (подарували чи найшли їх). Навіть якщо ви натрапите на податкового інспектора (будете робити йому ремонт), то і тоді не потрібно нічого підписувати. Найчастіше всі люди на це погоджуються, а інакше ціна може вирости. Якщо якість буде доброю, то і проблем не буде.

І взагалі, Ви робите друзям ремонт безкоштовно, якщо хтось спитає. Тільки як захочете розширюватись, можна думати про реєстрацію. А поки заробляйте гроші як можете.

Оподаткування - це довга тема. На даному етапі не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розрахунок готівкою, то це дуже тяжко дослідити, хіба найдеться, якийсь оперок, чи інспектор, що буде це довго і нудно документувати...

Взагалі знаю, менше паперів, менше геморою, є знайомі які взагалі немають жодних паперів, а по 10 років на базарі стоять...

Якщо введуть Закон, коли при подачі реклами в газету прийдеться показувати свідоцтво про державну реєстрацію і сплату податку, от тоді.... і зареєструєтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...