Перейти до змісту

Ходить по магазинам і заробляйте!


lika_k

Рекомендовані повідомлення

Станте Таємним покупцем! Оцінюйте уроваень обслуговування і заробляйте!Робота віддалена, Ви реєструєтесь на сайті

проходите інструктаж для проекту, з вами зв'яжеться координатор вашої обл. Метою візиту є звичайна консультація.

Після консультації Ви вдома заповнюєте анкету на сайті про якість обслуговування і отримуєте винагороду за таку

перевірку. https://4service.shopmetrics.com/shopperSignup.asp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленьке місто.Такий таємний покупець швидко примєлькається і його почнуть бити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись пробував декілька разів працювати з ними так гроші ледь вибив за 4 місяці. Платять смішні 25 -30 грн. так ще куча дурнуватих умов та при цьому приходилось ще купляти товар за свої гроші. Словом не раджу зв'язуватись, собі дорожче обійдеться, почитайте відгуки в інтернеті про них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я років 5 назад, як в банку працював, то раз в місяць такі заходили, їх не дуже важко вичислити було... але декому через погані відгуки тих шпіонів зрізали трохи зарплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, з вас розвідник точно не вийде)

Зате антирозвідник вийде ніфіговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік щойно розпочався і одразу до флейму "скотився". А ТС тіко роботу пропонував...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік щойно розпочався і одразу до флейму "скотився". А ТС тіко роботу пропонував...)))

Попереджений, значить озброєний.

А всі інші робіть самі висновок з мого попереднього поста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, тільки скажу шо в ельдорадо наприклад якщо продавець погано проходить таємного покупця, його звільняють, не дуже хороша мотивація..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленьке місто.Такий таємний покупець швидко примєлькається і його почнуть бити.

Наївний. У мене знайома працює таємним покупцем, вона сама кого хоч поб’є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленьке місто.Такий таємний покупець швидко примєлькається і його почнуть бити.

Наївний. У мене знайома працює таємним покупцем, вона сама кого хоч поб’є.

Та ні чо, раніше контролером в тролейбусах не працювала? В них в мозку схожі безповортні зміни відбуваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть отличное кино на эту тему – всем тайным покупателям смотреть в обязательном порядке перед поступлением на работу :smile3:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...